Vyhľadávam...
SEA-DOO RXP-X RS 300 2023
Skladom
Akcia
Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO RXP-X RS 300 2023

Dokonalý vodný skúter inšpirovaný pretekmi kombinuje výkon, ovládateľnosť a kontrolu ako nič iné na vode. Vďaka revolučnému zážitku na palube vyhrávate, či už na trati s bójkami, alebo keď sa rozhodnete odpočívať.
Ikona dlzky
3318 mm
Ikona motora
300 HP
Základná cena s DPH
22 590€
Predajná cena bez DPH
18 825€

AKCIA: (pri kúpe máš na výber)
Zľava2000 eur / alebo poukážka na originálne príslušenstvo Sea-Doo v hodnote 2000 eur.
+ predĺženie záruky o 1 rok.

SEA-DOO RXP-X RS 300
Model RXP-X RS 300 naďalej rozvíja segment vysokovýkonných vodných skútrov. Preplňovaný motor s výkonom 217 kW (300 k) je spojený s ovládaním a štýlom inšpirovaným pretekmi, aby poskytol dychberúci zážitok.
MOTOR ROTAX 1630 ACE
Čistý Rotax výkon
Preplňovaný motor Rotax 1630 ACE poskytuje 217 kW (300 k) pulzujúceho vzrušenia a je vybavený technológiou Advanced Combustion Efficiency (ACE), ktorá zaručuje výnimočnú úspornosť.
BEZKONKURENČNÉ OVLÁDANIE
Jazda, ako žiadna iná
Prekonávajte limity pri každej jazde. Konštrukcia trupu T3-R umožňuje prechádzať ostrými zákrutami v rýchlosti a jedinečná funkcia stredovej časti trupu Shark Gill umožňuje najlepšie ovládanie vo svojej triede a to aj pri plnom plyne
ERGONÓMIA INŠPIROVANÁ VÝKONOM
Synergia pripravená na preteky
Dôkladne tvarovaná ergonómia zaisťuje dokonalú súhru jazdca a vodného skútra pri vysokooktánových výkonnostných výpravách vďaka nastaviteľnému zadnému sedlu pre väčšiu podporu, priľnavému povrchu prednej časti sedadla a hlbokým kolenným vreckám.
OVLÁDANIE INŠPIROVANÉ PRETEKMI
Presná manipulácia
Exkluzívne X-Sponsons poskytujú náročným, výkonnostným jazdcom zvýšený výkon v zákrutách a kontrolu nad vysokou rýchlosťou a to aj v tých najtesnejších otočkách.
JEMNÉ LADENIE NA DOSAH RUKY
Variabilný trim s funkciou ovládania spúšťania.
Rýchly prístup k variabilnému trimovaciemu systému (VTS) na riadidlách pre jemné vyladenie ovládania podľa preferencií jazdca a vodných podmienok. Navyše ovládanie štartu aktivované riadidlami poskytuje dokonale kontrolovanú akceleráciu.
PLNE PRIPOJENÉ
Ponorte sa
Plnofarebný 7,8-palcový displej s neuveriteľnou viditeľnosťou a novou úrovňou funkčnosti. Bluetooth, USB a integrácia aplikácií smartfónu poskytujú hudbu, počasie, navigáciu a ďalšie služby. Výnimočný zážitok na palube dotvára 100W vodotesný, plne integrovaný Prémiový Bluetooth audiosystém BRP.
(Voliteľné na RXP-X RS 300)
PRETEKÁRSKE RIADIDLÁ S NÍZKOU VÝŠKOU
Využite svoje prednosti
Jedinečná konštrukcia s nízkym zdvihom riadidiel umožňuje agresívnejšiu a zjednodušenú jazdnú pozíciu zameranú na preteky, ktorá poskytuje okamžitú výhodu oproti konkurencii.
DVOJUHLOVÉ KLINY DO PRIESTORU PRE NOHY
Výnimočná stabilita jazdca
Sú navrhnuté tak, aby udržali jazdca pevne usadeného, v pohodlí a pod úplnou kontrolou počas agresívnej akcelerácie a maximálnych rýchlostí, čo zaručuje bezkonkurenčnú istotu na vode.


Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 1630 ACE™ – 300
Zdvihový objem 1 630 ccm
Systém nasávania Preplňovaný s externým medzichladičom
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 98-oktánový benzín
TRUP
Typ Trup T3-R™
Materiál Sklolaminát
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 3318 x 1250 x 1110 mm
Čistá hmotnosť 354 kg
Počet pasažierov 2
Nosnosť 182 kg
Objem nádrže 70 L
Odkladacia priehradka 9.7 L
Predný kôš 143 L
Celkový objem skladovacieho priestoru 153.7 L

Podobné stroje

Skladom
Akcia
11 260€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Skladom
Akcia
12 100€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Na objednávku
Akcia
8 130€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
60 HP
logo
Na objednávku
Akcia
10 560€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo