CFMOTO GLADIATOR UTV1000 (T1b)
Skladom
Akcia
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR UTV1000 (T1b)

Načo robiť kompromisy? CFMOTO Gladiator UTV1000 EPS je tu a s týmto novým profesionálnym pracovným Gladiátor z kategórie UTV vás už nič nezastaví!
Ikona dlzky
2945 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
16 699€
Predajná cena bez DPH
13 916€

  • AKCIA - PRI ZAKÚPENÍ Z1000 SPORT R / Z950 SPORT / Z950 SPORT XL / UTV625 / UTV1000 / UTV1000 XL DOSTÁVATE DETSKÚ ŠTVORKOLKU EV110 V CENE 2 710 EUR za 1 666 EUR s DPH!
GLADIATOR UTV1000 (HOMOLOGIZÁCIA T1b)
Vlastniť silnú a zároveň trojmiestne homologovanú verziu UTV
je doslova výhra v tomto segmente. Práve tento model naštartoval úplne novú generáciu UTV vôbec. Jeho motto je jednoduché: „Profesionál vždy, všade a za každých podmienok“. Ponúka obrovský pracovný rádius v kombinácii s nosnosťou a ťažnou silou, a pritom nezabúda na majestátny a pohodlný priestor pre posádku a množstvo krytých odkladacích priestorov.

Motor
Motor je upravený pre potreby ťažko pracujúceho UTV. Ladený je ako nábeh výkonu, tak aj krútiaci moment. Vstrekovanie BOSCH je garanciou nielen presného dávkovania, ale aj maximálnej úspornosti paliva.

Komfortné ovládanie
Flexibilný a ergonomický interiér. Vodič si môže nastaviť sklon volantu o 38 °, sedadlo vodiča je možné posunúť o 96 mm dopredu, radiaca páka je priamom dosahu pravej ruky, držiaky nápojov sú v strede aj po krajoch palubnej dosky.

Dizajn štúdio KISKA
Málokto by veril, že aj tento stroj prešiel profesionálnym dizajnérskym štúdiom KISKA z Rakúska.

Kabína
Posádka v kabíne je chránená masívnym oceľovým rámom, na ktorý je možné doinštalovať buď predné celookno, alebo komplet ochranu posádky zo všetkých strán.

Úložné priestory
Len v kokpite je celkom 80,4 l objemu odkladacích priestorov. Na palubnej doske, pod ňou, pod sedadlami vodiča, spolujazdca…

Tlmiče
Celé pruženie má vylepšený systém závesov. Zdvih predného a zadného zavesenia je 230 mm. Veľkým plusom je variabilný systém sklonu tlmičov, čo vo veľkej miere vyhľaduje jazdu cez rôznorodé prekážky.

Automatický samosvorný zadný diferenciál EATON
Myslí a pracuje samostatne, rozozná, čo sa deje pod kolesami vzadu a zasahuje vtedy, keď to stroj potrebuje a to tak, že posádka stroja o tom ani netuší. Jeho výnimočnosť je oceniteľná v ťažkom prostredí, ako je blato, sneh, štrk, piesok... Táto súčasť stroja od amerického výrobcu je TOP komponentom pre štvorkolky vôbec.

Variator CVTech
Kanadský variator CVTech je v tomto prípade špeciálne naladený na vysoké pracovné nasadenie.

Dvere / Siete
Upravte si stroj podľa vašej potreby. Ako doplnkovú výbavu ponúkame sieťovú ochranu posádky alebo pevné polodvere a taktiež plastovú strechu.

Sklopná korba
Sklopná korba je vybavená na bočniciach okami na pripútanie presahujúceho nákladu. Na jej vyklopenie vám stačí jedna ruka.

*Korba nie je určená na častý prevoz abrazívneho materiálu (napr. lomový kameň a pod.) a ostatných predmetov, ktoré svojím charakterom môžu poškodiť kryt korby z neželezného materiálu.

Navijak
Navijak s výkonostnou hodnotou 3 500 lbs, je ovládaný diaľkovým ovládaním.

Jasné LED osvetlenie
LED osvetlenie nájdete vpredu aj vzadu, je nielen moderné, ale predovšetkým výkonné.

Posilňovač riadenia EPS
Pre potreby ťažkej pracovnej záťaže je posilňovač riadenia dimenzovaný na vysoký výkon. Volant ide ľahko a kolesá presne zatáčajú.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Pieskovo žltá (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Čierna (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Listová kamufláž
250€ s DPH
Plastová strecha
208€ s DPH
Pevné polodvere
208€ s DPH
Rozširovacie lemy
62€ s DPH
Sieťová ochrana posádky
80€ s DPH
Predné celookno polykarbonátové (Inštalácia podlieha dalšiemu spoplatneniu)
601€ s DPH
Predné okno laminované vrátane stierača a ostrekovača (Inštalácia podlieha dalšiemu spoplatneniu)
1 250€ s DPH
Kompletná kabína vrátane čelného okna a vykurovania (Inštalácia podlieha dalšiemu spoplatneniu)
4 748€ s DPH
Ďalšie doplnky nájdete na našom eshope
0€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Objem motora 1000 ccm
Zdvihový objem 91 mm x 74 mm x 2
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť) / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2945 mm
Šírka 1615 mm
Výška 1850 mm
Rázvor 2050 mm
Hmotnosť 690 kg
Objem nádrže 40 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé, nastaviteľné odpruženie. Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 27×9-14
Zadné pneu 27×11-14

Podobné stroje

Na objednávku
Akcia
12 079€
Ikona dlzky
2820 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Na objednávku
Akcia
19 789€
Ikona dlzky
3745 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Akcia
17 919€
Ikona dlzky
3185 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Akcia
14 579€
Ikona dlzky
3272 mm
Ikona motora
64 HP
Ikona motora
2 valce
logo