Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO SPARK 2UP 90 (2024)

Spark pre dvoch prináša nekonečné vzrušenie na vode. So svižným a hravým ovládaním a účinným motorom Rotax 900 ace s parádnym výkonom, je to najdostupnejší spôsob, ako dodať vášmu letu plno zábavy.
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
Základná cena s DPH
11 260€
Predajná cena bez DPH
9 383€

ČO JE NOVÉ
• 4,5′′ digitálny displej
• Väčšia predná odkladacia priehradka
• Integrácia LinQ® Lite
• Vodotesná priehradka na telefón

VLASTNOSTI
• Rotax® 900 ACE™ – 90
• Trup Spark®
• Ľahká a hravá platforma
• Môže byť ťahaný väčšinou stredne veľkých áut
• Až 2 cestujúci
• Voliteľný balík komfort: Súprava predného úložného priestoru, nástupný schodík, RF D.E.S.S. Kľúč TM, VTS TM – Variable Trim System
• Farba - Dazzling Blue / Vapor Blue

IKONICKÁ EVOLÚCIA DIZAJNU: Svieže a hladké línie sa spájajú s ikonickým vzhľadom Sparku. Nový dizajn zlepšuje celkový zážitok s vylepšeným pohodlím, jednoduchším nastupovaním, 4,5-palcovým displejom a novými spôsobmi, ako sa tešiť z dobrodružstva, pričom sa zároveň maximalizuje vzrušenie zo Sparku.
VEĽA ZÁBAVY ZA MÁLO PEŇAZÍ: S vysokoúčinnými motormi, nízkymi nákladmi na údržbu a najdostupnejším osobným vodným skútrom na trhu neexistuje ekonomickejší spôsob, ako si začať užívať Sea-Doo Life, než s modelom Spark.
VYLEPŠENÝ JAZDNÝ ZÁŽITOK: Prepracované sedadlá pre väčšie pohodlie umocňujú dobrodružstvo s vylepšeným čalúnením pre jazdca a optimalizovanou ochranou vnútorných častí nôh, aby ste si mohli vychutnať každú jazdu naplno.
JAZDITE S ISTOTOU: Elegantný a hladký dizajn ďalšej generácie modelu Spark ponúka viac ako vzhľad. Pridáva viac úchytov pre ruky, ako aj mäkké a textúrované dotykové body, čo uľahčuje nástup späť na vodný skúter a poskytuje viac sebadôvery pri každej jazde.
VODOTESNÁ PRIEHRADKA NA TELEFÓN: Vývoj modelu Spark prináša zlepšené riešenia pre náklad s vodotesnou priehradkou na telefón, väčším predným úložným priestorom a štandardnými úchytovými bodmi pre príslušenstvo LinQ Lite, ktoré vám umožnia rozšíriť vaše dobrodružstvá.
Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 900 ACE™ – 90
Zdvihový objem 899 ccm
Systém nasávania Prirodzené nasávanie
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 95-oktánový benzín
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 305 x 117 x 106 cm
Čistá hmotnosť 196 kg
Počet pasažierov 2
Nosnosť 160 kg
Objem nádrže 30 L
Odkladacia priehradka 2.68 L
Predný kôš 42 L
TRUP
Materiál Polytec™
Typ Trup SPARK®

Podobné stroje

8 410€
Ikona dlzky
2830 mm
Ikona motora
60 HP
logo
11 260€
Ikona dlzky
2830 mm
Ikona motora
90 HP
logo
12 190€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
14 340€
Ikona dlzky
3318 mm
Ikona motora
130 HP
logo