Vyhľadávam...
KAYO 110
Skladom
Nová cena
Výrobca: KAYO

KAYO 110

Najlepšia voľba pre budúcich pretekárov!
Ikona dlzky
1360 mm
Ikona motora
7 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
1 459€ 1 919€
Predajná cena bez DPH
1 216€ 1 599€

Precízne spracovaný a mimoriadne dizajnovo podarený športový juniorský / detský model Kayo 110 je vhodný pre deti od cca 7 rokov a vďaka svojim rozmerom, parametrom a celkovej ergonómii vydrží budúcemu pretekárovi niekoľko ďalších rokov (odporúčaný vek 7-12 rokov). Model Kayo 110 je pohodlná, výkonná a veľmi ľahko ovládateľná juniorská / detská štvorkolka s nízkym ťažiskom. Vďaka všetkým týmto vlastnostiam je veľmi dobre ovládateľná aj pre úplných junior začiatočníkov. Rovnako ako u ostatných modelov štvorkoliek radu Kayo, je aj u tohto dizajnovo skvele spracovaného modelu kladený dôraz na maximálnu bezpečnosť vodiča (Kvalitné plasty, silné brzdy, pohodlné sedlo, rozmerné nášľapy, kvalitné odpruženie a zavesenie kolies, odolná konštrukcia celého stroja atď.). 

Použitý 4-taktný výkonný 107 cc motor sa vyznačuje dynamickým chodom, nízkou hlučnosťou a veľmi priaznivou spotrebou. Motor je vybavený spoľahlivým elektrickým štartérom a automatickou, úplne bezúdržbovou, prevodovkou. Detská štvorkolka Kayo 110 disponuje kvalitným odpružením a zavesením a spoľahlivými diskovými brzdami. Kayo 110 vo svojej kategórii vyčnieva aj moderným dizajnom s vkusnou farebnou kombináciou a nie nadarmo tento model patrí už mnoho rokov medzi najpredávanejšie modely Kayo vo svete !

Ak hľadáte kvalitnú, výkonnú a ľahko ovládateľnú detskú štvorkolku tak, model Kayo 110 je rozhodne voľbou pre vás.

Dôrazne odporúčame použitie ochrannej prilby a zodpovedajúceho odevu pri jazde na štvorkolke!

Štandardná záruka tohto stroja je v trvaní dvoch rokov a vzťahuje sa na všetky vady materiálu, alebo výrobné chyby. Kvalifikovaný servis, dodávky náhradných dielov a technická podpora sú samozrejmé.

Kayo 110 nie je homologizovaný pre cestnú premávku.

Logo KAYO
Značka KAYO sa na globálnom trhu s produktmi offroad stala významným a dlhoročným hráčom. Je to jeden z najväčších výrobcov pitbike, minibike či detských štvorkoliek na svete. Ich najväčšou prioritou je vysoká kvalita, precízne dielenské aj designové spracovanie. Na obrovskom čínskom trhu je najobľúbenejšou značkou, vlastný národný závodný tím.

Bola založená pánom Jigang Dai . Pán Jigang Dai predtým, než založil vlastnú obchodno-výrobnú firmu, pracoval 10 rokov v spoločnosti HONDA. Firma KAYO vstúpila do offroad sveta na konci deväťdesiatych rokov, kedy začala vyrábať pitbiky pre domovskú Čínu. 

V roku  2002 potom úspešne vstúpila aj na európske trhy. Pán Jigang Dai dal firme KAYO vďaka svojim bohatým skúsenostiam  jedinečnú firemnú stratégiu a podnikateľského ducha, ktorý je zásadne odlišný od mnohých čínskych spoločností. Hlavným krédom sú nielen kvalita a dobrá povesť, ale aj dlhodobá spolupráca a všeobecné princípy zhodujúce sa s filozofiou a hodnotami západných spoločností. 

Pri uvádzaní nových produktov na trh spoločnosť Journeyman SK sro najprv sama vždy produkty starostlivo testuje a pokiaľ je presvedčená o ich kvalite, až následne prichádza k distribúcii na trh. V prípade enduro motocyklov KAYO si pozvala na pomoc nielen českú, ale aj svetoznámu špičku a profíka z tejto oblasti  FILIPA PODMOLA , ktorý už pol roka pred zavedením na trh oba ponúkané motocykle testoval a doteraz testuje.

Špecifikácia

MOTOR
Typ motora 4-taktný jednovalec
Objem motora 107 cm3
Výkon motora 5,1 kW / 8000 ot./min.
Krútiaci moment 7,2 Nm / 5000 ot.
Prevodovka Automatická s manuálnym radením / prevody H/N/R
Kompresia 9.0:1
Štartovanie Elektrickým štartérom
Karburátor Štandard karburátor
Zapaľovanie CDI - elektronické
Palivo Bezolovnatý benzín 95 Oktánov
ROZMERY
Dĺžka 1360 mm
Šírka 870 mm
Výška 910 mm
Rázvor 900 mm
Hmotnosť stroja 93 kg
Svetlá výška 80 mm
Objem nádrže 2,1 litra
Predné pneu 8"
Zadné pneu 8"
ODPRUŽENIE
Predné Tlmič (nie je možné nastaviť)
Zadné Tlmič (nastaviteľný)
BRZDOVÝ SYSTÉM
Brzdy Kotúčové
Parkovacia brzda Áno

Podobné stroje

3 550€
Ikona dlzky
1422 mm
Ikona motora
4 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Nová cena
1 209€ 1 419€
Ikona dlzky
1265 mm
Ikona motora
4 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Nová cena
2 209€ 2 669€
Ikona dlzky
1570 mm
Ikona motora
12 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Nová cena
3 329€ 3 579€
Ikona dlzky
1870 mm
Ikona motora
12 HP
Ikona motora
1 valec
logo