CFMOTO GLADIATOR X1000 OVERLAND (T3b)
Skladom - centrálny sklad
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X1000 OVERLAND (T3b)

Nový význam slova „Expedícia“
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
13 249€
Predajná cena bez DPH
11 041€

GLADIATOR X1000 OVERLAND (HOMOLOGIZÁCIA T3b)
Nový význam slova „Expedícia“.
Gladiator X1000 OVERLAND je stroj, ktorý je už vo svojom základe obdarený kvalitnými a prepracovanými technickými doplnkami potrebnými pre neštandardné podmienky.
Pracovná štvorkolka Gladiator nepozná prekážky, nepozná kompromisy. Nepozná pracovné odvetvie, v ktorom by nevedel pomôcť. Je stvorený pre akúkoľvek náročnú životnú expedíciu.
Nezáleží, ktorým smerom sa vydáte.

Overland
Vyberte si akékoľvek ročné obdobie, akýkoľvek cieľ, Overland je pripravený na všetko.

Motor
V-Twin motor poslednej generácie so vstrekovaním BOSCH vnáša v ideálnom pomere silu a krútiaci moment na kolesá v každej aj tej najťažšej situácii.

Plexi štít & kryty rúk
Ochrana rúk jazdca v kombinácii s čelným štítom je v jednom kompaktnom celku.

Úložné boxy
Modulárna, dvojdielna súprava zadných boxov s objemom 146 litrov umožňuje menší box odňať čím vzniká druhé miesto pre spolujazdcov. Kotvenie hlavného boxu je bez použitia náradia – CF-CONNECT Cargo Systém.

Ultrajasné LED
Výkonné LED svetlomety stroja sú doplnené o dvojicu prídavných, integrovaných svetiel (18 W), čím sa rozširuje akčný rádius svetelného toku, jednak do šírky a zároveň v zlých podmienkach akými sú tma, hmla, dážď…

Offroad rámy
Až 38 mm hrubý rám, s antikoróznou úpravou ochráni dôležité súčasti stroja v drsnom teréne.

Disky BEADLOCK
Unikátne disky BEADLOCK s inštalovaným bočným lemom dovolia v prípade potreby jazdiť aj s nadmieru podhustenými pneumatikami.

Ochrana podvozku v základnej výbave
Plná, 6-dielna ochrana podvozku je kombinácia 3 mm hliníka a 8 mm polyetylénu.

Odpruženie
Plne nastaviteľné pruženie a jeho nové uchytenie umožňujú vyššie zdvihy pruženia.

Navijak
Navijak o sile 3 500 lbs, poskytne potrebnú pomoc nielen pri ťahaní nákladu, ale aj sebavyslobodzovania.

Variator CVTech
Kanadský bezspojkový variator CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu v každých podmienkach.

Posilňovač riadenia
EPS – progresívny elektronický posilňovač riadenia nielen umožňuje jednoduchšie riadenie a ovládanie stroja, ale taktiež absorbuje sily pri nečakanom náraze kolies do prekážky.

Pohon všetkých kolies
Jazdec má k dispozícii uzávierku predného diferenciálu, zadný diferenciál Eaton je samosvorný.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Šedá kamufláž (bez príplatku)
0€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Objem motora 1000 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 74 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / samosvorný zadný diferenciál, prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2310 mm
Šírka 1250 mm
Výška 1420 mm
Rázvor 1480 mm
Suchá hmotnosť 430 kg
Objem nádrže 30 l
OSTATNÉ
Odpruženie Nezávislé, nastaviteľné odpruženie. Dvojité oceľové A-ramená / Vlečené oceľové ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 27×9-14
Zadné pneu 27×11-14

Podobné stroje

Prenájom
Skladom
12 919€
Ikona dlzky
2445 mm
Ikona motora
90 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Prenájom
Skladom
12 499€
Ikona dlzky
2445 mm
Ikona motora
90 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
11 899€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
11 899€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo