O nás

O spoločnosti ako sme vlastne začali?

Začiatky predaja neboli jednoduché a je to už pár rokov čo túto profesiu robíme, ale aby sme boli presnejší od roku 2005 sa venujeme predaju avšak okolo všetkého čo malo motor sa točíme od úplného detstva. Vlastný obchod-predajňa bol náš veľký sen ešte z čias detstva, aj keď sa nás v škole pýtali čo budeme robiť tak sme v tom mali jasno. Avšak rozbehnutie vlastnej predajne bolo veľkou výzvou a určite to nebolo zrovna najjednoduchšie nakoľko z ničoho vytvoriť niečo, je vždy výzva ! Prvá investícia za požičané peniaze bola samozrejme do motocyklov a oplatila sa a tak nejako sa to aj celé začalo. V roku 2005 sme teda rozbehli podnikanie na živnosť a postupne sme vybudovali spoločnosť s pevným základom a od roku 2009 s oficiálnym obchodným menom QUADMOTO s.r.o., pod ktorou fungujeme až dodnes a naším veľkým snom a výzvou je teraz pokračovať v tom čo robíme a byť tu pre Vás našich zákazníkov, ktorým za všetko ďakujeme !

Význam slova je zložený z dvoch výrazov: QUAD znamená v angličtine štvorkolka a výraz MOTO vznikol ako skratka od slova motocykel. QUADMOTO je teda názov firmy, ktorá je určená pre priaznivcov štvorkoliek, ale aj motocyklov! Každoročne strávime na strojoch všetkého druhu veľa času, je to naša motivácia, relax a životná náplň, ktorú potrebujeme a to v rámci bežného jazdenia, práci, testovania, ale aj závodoch. V podstate sa nám splnil sen, ktorý bol na začiatku, a ktorý sme dlho budovali a zakladali. Všetko sme vybudovali na dobrom mene firmy, ktoré bolo a bude pre nás to najdôležitejšie a chceme, aby značka QUADMOTO bola pre Vás zárukou profesionality, odbornosti a no najmä záruka toho, že sme tu už takmer vyše 15rokov, čo nám prinieslo množstvo skúsenosti a znalostí, ktorá si človek nekúpi ! Táto práca nás baví, motivuje a napĺňa zároveň a je krásne mať svoju prácu zároveň aj ako hobby a splnený sen."

Každoročne sa snažíme budovať a rozvíjať komunitu zákazníkov a priateľov z okruhu štvorkoliek a motocyklov. V rámci našich možností a skúsenosti pomáhame realizovať a sponzorovať rôzne akcie, zrazy ako napr. WRCUP, ZRAZ Štvorkoliek Beckov, rôzne závody v SR a CZ, no taktiež sa každoročne zúčastňujeme výstavy MOTOCYKEL, rôzne testovania v rámci EU, návštevy výrobných a distribučných fabrík a dodávateľov. Naším cieľom je byť vždy IN a pripravený priniesť najnovšie novinky a trendy v danom segmente.

VIEME ČO ROBÍME
+
INDIVIDUÁLNY PRÍSTUP
+
AUTORIZOVANÝ SERVIS
+
BOHATÉ SKÚSENOSTI

Čo ponúkame zákazníkom?

 • najširšiu skladovú zásobu strojov od všetkých výrobcov cca 25-30ks strojov skladom
 • poradenstvo pri kúpe na základe požiadaviek zákazníka, tak aby stroj slúžil zákazníkovi a nie naopak!
 • technické informácie o strojoch a praktické poradenstvo pri kúpe a samotnom využívaní stroja
 • širokú škálu príslušenstva, doplnkov, oblečenia a samozrejme náhradných dielov
 • kvalitné technické zázemie na základe dlhoročných skúseností so servisom
 • rýchly a efektívny systém záručných opráv a reklamácii
 • výhodné financovanie
 • efektívne dodanie stroja v čo najkratšom termíne a dovoz v rámci SR
 • zákaznícke zľavy a vernostné karty pre individuálne výhody

Prečo nakupovať u nás?

1. Vieme čo robíme!

Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2005, ale samotná firma Quadmoto s.r.o bola založená v roku 2009. Počas tohto obdobia sme zozbierali množstvo skúseností v oblasti štvorkoliek, ktoré si ceníme a na základe, ktorých si zakladáme naše meno. Zákazníkom dodávame vždy poskladaný a vyskúšaný stroj, ktorý po individuálnej dohode privezieme a kompletne zákazníka zaškolíme a vysvetlíme obsluhu stroja a vybraného príslušenstva. Zakladáme si na profesionálnom prístupe a korektných vzťahoch. Samotný stroj pred odovzdaním podstúpi predpredajný servis našim mechanikmi na základe, ktorého odovzdávame pripravený stroj na okamžité používanie!

2. Individuálny a objektívny prístup

Predovšetkým garantujeme profesionálny a individuálny prístup k zákazníkovi. Individuálne poradenstvo pri výbere stroja na základe skúseností no hlavne požiadaviek klienta. Zaručujeme objektívny prístup a pravdivé informácie o strojoch, nezavádzame klienta dezinformáciami a vymyslenými "poviedkami"!

3. Záruka a autorizovaný servis

Na stroje poskytujeme plnú záruku a zodpovednosť podľa obchodných a záručných podmienok k danému stroju podľa podmienok danými výrobcami resp. importérom. K riešeniu záručných opráv pristupujeme individuálne a objektívne bez zbytočného predlžovania. K zakúpenému stroju dostávate vždy medzinárodnú servisnú knihu alebo záručný list prípadne elektronickú registráciu. Naši technici sú plne pripravení vyriešiť akýkoľvek potencionálny problém alebo závadu.

4. Bohaté skúsenosti

Predávame iba značkové a vyskúšané stroje ! Našimi rukami prejde ročne niekoľko stoviek strojov, či už cez servis alebo predajňu. Jazdili sme na takmer každom dostupnom stroji na trhu a našimi mechanikmi neprešla cez ruky štvorkolka, ktorú by sme nepoznali konštrukčne. Diskusiu na tému ako vybrať správny a kvalitný stroj podľa poruchovosti, praktických vlastností, výkonových parametrov a ceny vieme rozviť a poradiť. Hlavná filozofia je ponúknuť stroj, ktorý funguje v každom smere a vyčarí úsmev na tvári zákazníka a nie vrásky predajcu ! Špecializujeme sa na okruh kvalitných ATV,UTV,SSV snažíme sa o perfektný servis, dostupnosť náhradných dielov a širokú škálu príslušenstva.

Z histórie

Naša prvá predajňa mala rozlohu cca 60 m2 čomu sme prispôsobili aj našu ponuku a celkový sortiment bol zameraný na cenovo dostupnejšie stroje a značky. Našim cieľom bolo vybudovať "štvorkolkové centrum," ktoré by zastrešovalo všetky prestížne značky a samozrejme kompletné servisné zázemie. Práca nás motivovala a klientom sme vždy odovzdávali všetky skúsenosti, dojmy a praktické informácie. Postupom času sme predajňu zväčšovali, sťahovali, prerábali a zákazníkov pribúdalo.

 • Jedna z prvých značkových štvoriek, ktorá sa u nás objavila bola SMC 301R.
 • K SMC sme pridali značky štvorkoliek a UTV - ACCESS MOTOR, TGB následne CF MOTO a prestížnu americkú značku ARCTIC CAT.
 • V roku 2010 sme začali zastrešovať homologované japonské štvorkolky ako YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI.
 • Od roku 2011 sme sa stali predajcami najprestížnejšej značky BRP-CAN AM s autorizovaným servisom a komplexnou podporou.
 • V roku 2013 rozšírila naše portfólio rodina štvorkoliek a UTV POLARIS.

Na všetky uvedené značky poskytujeme profesionálny predaj, servis a poradenstvo a pri bežnej prevádzke máme skladom všetky aktuálne modely strojov. V súčasnosti zastrešujeme všetky prestížne značky strojov na trhu s ATV, UTV a SSV a my sme vďačný práve Vám - našim zákazníkom, ktorý nás posúvajú stále vpred.

Okrem samotných strojov máme taktiež oficiálne zastúpenie značiek toho najkvalitnejšieho príslušenstva a doplnkov vhodných na všetky dostupné stroje, ktoré dovážame z celej EU. Produkty sú dostupné v predajni alebo cez náš Quadmoto Eshop.

Aká je súčasnosť a plány?

Ak by sme mali zhodnotiť podnikanie v minulosti a teraz, jednoduchšie a menej náročne to bolo na začiatku, kedy sme len pohrávali s myšlienkou vytvoriť stabilnú predajňu a zázemie. Podnikanie v tomto segmente nie je prechádzka po vydláždenom chodníku a niekedy je to kus tvrdej práce a driny no hlavne ukrátenie sa o voľný mimopracovný čas.

V súčasnosti pracujeme a zdokonaľujeme náš vnútorný organizačný systém, tak aby sme vždy poskytli tie najlepšie služby na najvyššej úrovni či už z oblasti predaja alebo servisu. Nesúhlasíme s prístupom robiť všetko a robiť to zle resp. nekvalifikovane... Naše hranice predaja a servisného zázemia sme si určili a naše Quadmoto budeme zdokonaľovať a vylepšovať tak, aby sme udržali najvyšší štandard a líšili sa od ostaných. Stotožnujeme sa s myšlienkou robiť kvalitu a nie kvantitu.

 • V súčastnosti poskytujeme našim zákazníkom showroom – predajňa QUAD MOTO CENTRUM o rozlohe cca 300m2, kde bežne máme cca 25ks strojov z rôznych značiek, cez 200ks prilieb, boxy, radlice, náhradné diely, pneumatiky, oblečenie, atď...
 • Servisné stredisko má v súčastnosti rozlohu cca 150m2 s kompletným vybavením, ECU diagnostikou a skladovými priestormi pre stroje. V súčastnosti prejde našimi bránami servisu niekoľko stoviek štvorkoliek ročne, na ktoré poskytujem kvalifikovaný a individuálny servis so zárukou.

Od roku 2009 sme sa stali TOP predajňou na Slovensku zameranou na predaj a servis štvorkoliek a patríme medzi autorizovaných predajcov jednotlivých značiek s kvalifikovaným zázemím.

Komu za všetko vďačíme?

Poďakovanie patrí najmä naším zákazníkom, ktorí nás navštívili. Vážime si každého klienta už len preto, že si vybral našu spoločnosť. Snažíme sa vždy jednať ústretovo a čestne voči našim klientom a to v rôznych situáciach. Každý rok sa snažíme pomôcť usporiadať jednotlivé akcie, zrazy či preteky pre nadšencov štvorkoliek, do ktorých vkladáme organizačne schopnosti alebo ako sponzor.Vaše podnety, tipy, a nie len tie pozitívne, sú pre nás dôležité. Budeme vďační za akúkoľvek spätnú väzbu. Ďakujeme
S úctou a poďakovaním spoločnosť QUADMOTO s.r.o

Je krásne mať svoju prácu zároveň aj ako hobby a splnený sen. Sme pripravení odovzdať Vám, našim klientom, všetky potrebné informácie k tomu, aby Vaše rozhodnutie pri výbere stroja bolo pre Vás to najlepšie. Pracujeme na Našom profesionalizme, každodenne a chceme, aby značka QUADMOTO bola pre Vás zárukou, Vyvíjame sa už viac ako 10 rokov a budeme v tom pokračovať. Vaše podnety, tipy, a nie len tie pozitívne, sú pre nás dôležité. Budeme vďační za akúkoľvek spätnú väzbu. Budujeme spoločnú komunitu a práve Vy ste pre nás najdôležitejší.

Váš team Quadmoto s.r.o