Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO SPARK TRIXX 1UP 90 (2024)

Originálna hviezda–sea-doo spark trixx pre 1 osobu prináša jedinečné funkcie ako nové sedadlo freestyle 1-up, rozširený variabilný trim systém s režimom trixx, stúpačky a nastaviteľný zdvíhanie riadidiel, ktoré vám uľahčia vykonávanie jedinečných vodných akrobatických trikov tak jednoducho a zábavne, že nikdy nebudete chcieť, aby sa jazda skončila.
Ikona dlzky
2830 mm
Ikona motora
90 HP
Základná cena s DPH
11 260€
Predajná cena bez DPH
9 383€

ČO JE NOVÉ
• 4,5′′ digitálny displej
• Nový režim Trixx
• Väčšia predná odkladacia priehradka
• 1-up sedadlo
• Integrované stúpačky na nohy
• Integrácia LinQ® Lite
• Vodotesná priehradka na telefón

VLASTNOSTI
• Rotax® 900 ACE™ – 90
• Trup Spark®
• Ľahká a hravá platforma
• Môže byť ťahaný väčšinou stredne veľkých áut
• 1 cestujúci
• Balík TRIXX™: Nastaviteľná výška riadidiel, Extended Range VTS™ (Variable Trim System), integrované stúpačky na nohy, exkluzívne sfarbenie
Farba - White / Dragon Red alebo Vapor Blue / Neon Yellow  

SÚPRAVA SPARK TRIXX: Naplňte svoje dni s wheelies, ponormi, donutmi a ďalšími kaskadérskymi kúskami s ohromujúcim novým modelom Spark Trixx. Jedinečné vlastnosti ovládania a žiarivé farby určite zaujmú v každom sandbare.
VYSOKOOKTÁNOVÁ ZÁBAVA: Motor Rotax® 900 ACE™ prináša na vodu 90 koní vysokooktánovej zábavy. Taktiež ponúka režim Sport pre ultrarýchlu odozvu ovládania a vrcholový výkon vo svojej triede.
IKONICKÁ EVOLÚCIA DIZAJNU: Hladký nový dizajn umocňuje celkový zážitok s vylepšeným pohodlím, jednoduchším nastupovaním a vzrušujúcimi novými spôsobmi, ako si užiť dobrodružstvo. Nové funkcie zahŕňajú 4,5-palcový displej a úchyty LinQ Lite pre nové príslušenstvo, držiaky na kamery POV, aby ste mohli zachytiť všetku tú šialenosť.
NOVÝ REŽIM TRIXX: Nový režim Trixx odomkne nové vodné akrobacie, ako sú reverse donuts a nosedives, aby ste mohli pridať k jazde ešte viac zábavy, ktorá nenechá nikoho chladným. Prepracovaný systém iBR zlepšuje brzdný výkon pre väčšiu kontrolu a ovládateľnosť.
HUDBA ZAPNUTÁ, VYPNUTÁ ALEBO VO VODE: S hudbou po ceste! Zvukový systém schopný úplného ponoru. Robustný dizajn je pevne uchytený a odolný voči morskej vode. Dva režimy počúvania ponúkajú 50 wattov dokonalého zvuku, či už ste v pohybe alebo len odpočívate. (Voliteľné príslušenstvo)
ROZŠÍRENÝ ROZSAH VTS: Exkluzívny variabilný trim systém Sea-Doo s rozšíreným rozsahom vám umožňuje preháňať, ako vysoko môžete zdvihnúť prednú časť skútra alebo ako pevne môžete zostať na vode. Čo znamená, že vykonávanie trikov nikdy nebolo také jednoduché ani zábavné.
ZÍSKAJTE LEPŠÍ ÚCHOP: Nastaviteľná výška riadidiel vám umožňuje prispôsobiť svoj zážitok svojmu osobnému štýlu jazdy. Rôzne pozície poskytujú väčšiu páku, aby ste ľahko ovládali vodný skúter bez ohľadu na podmienky vody.
INTEGROVANÉ STÚPAČKY: Nové stúpačky pre nohy sú lepšie integrované do paluby, aby poskytovali viac stability a sebavedomia pri prechádzaní do rôznych pozícií v stoji. Umožňuje jednoducho vykonávať triky ako profesionál.


Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 900 ACE™ – 90
Zdvihový objem 899 ccm
Systém nasávania Prirodzené nasávanie
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 95-oktánový benzín
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 283 x 117 x 107 cm
Čistá hmotnosť 193 kg
Počet pasažierov (iba pre jedného jazdca)
Nosnosť 160 kg
Objem nádrže 30 L
Odkladacia priehradka 2.68 L
Predný kôš 42 L
TRUP
Materiál Polytec™
Typ Trup SPARK®

Podobné stroje

8 410€
Ikona dlzky
2830 mm
Ikona motora
60 HP
logo
11 260€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
12 190€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
14 340€
Ikona dlzky
3318 mm
Ikona motora
130 HP
logo