Doprava strojov

Doprava strojov po celej SR

Doprava štvorkoliek a skútrov

Chcete si zakúpiť stroj priamo u nás, no neviete ako si ho odveziete?

  • Disponujeme vlastnou prepravou, ktorá sa skladá z viacerých dodávok do 3,5tony a z rôznych prívesov na rôzne typy strojov. Vieme zabezpečiť individuálny dovoz Vášho stroja až k Vám domov pred dvere! Počas hlavnej sezóny je to o niečo zložitejšie a práve preto v prípade, že nie je možné zrealizovať dopravu našim autom sme pripravený vám zapožičať prívesný vozík a to úplne zdarma. Pri dovoze strojov, zákazníkom dodávame vždy poskladaný a vyskúšaný stroj, na ktorom bol riadne vykonaný pred-predajný servis. Avšak čo je najdôležitejšie nového majiteľa kompletne zaškolíme a vysvetlíme obsluhu stroja a vybraného príslušenstva priamo na mieste dodania ak už nebol vopred oboznámený s obsluhou.
  • Zakladáme si na profesionálnom prístupe a korektných vzťahoch. Vždy sa snažíme optimálne nastaviť rozvoz strojov a dokážeme prepraviť spolu až 4 -5 strojov. V prípade záujmu vieme stroj dodať dokonca kuriérskou službou TOP TRANS, ktorá Vám doručí stroj a my zodpovedáme za bezproblémové dodanie.
Doprava strojov 1

Koľko stojí doprava?

Myšlienku priviezť stroj k zákazníkovi sme začali realizovať medzi prvými spomedzi jednotlivých predajní, avšak aktuálne možno ako jediný neponúkame dovoz strojov úplne ZDARMA nakoľko to považujeme za nekorektné. Pre nás je podstatné zabezpečiť dovoz výhodný pre obidve strany, no hlavne mať korektné vzťahy so zákazníkom hneď od začiatku. Samotná cena dovozu je od dohody s klientom a vždy sa snažíme rozviesť viac tovaru / strojov jedným smerom t.j. lacnejšia doprava pre zákazníka!

Doprava strojov 2 Doprava strojov 3

Ostatné druhy dopravy

Menšie zásielky ako náhradné diely, kufre, oblečenie, prilby, pneumatiky atď. posielame najmä kuriérskou službou GLS Slovensko alebo Slovenskou Poštou a.s. tak, aby Vám tovar doručili na Vašu adresu od 24hod do max. 3. pracovných dní od spracovania objednávky.

Väčšie zásielky ako pracovné vozíky, penumatiky, kufre, prípadne palety s tovarom alebo dokonca aj štvorkolky vieme zaslať spoločnosťou TOP TRANS.

Viac informácií v našom eshope