CFMOTO GLADIATOR UTV1000 XL (T1b)
Na objednávku
Akcia
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR UTV1000 XL (T1b)

Nedostatok miesta? Nie s modelom CFMOTO Gladiator UTV1000 XL !!!
Ikona dlzky
3745 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
19 789€
Predajná cena bez DPH
16 491€

  • AKCIA - PRI ZAKÚPENÍ Z1000 SPORT R / Z950 SPORT / Z950 SPORT XL / UTV625 / UTV1000 / UTV1000 XL DOSTÁVATE DETSKÚ ŠTVORKOLKU EV110 V CENE 2 710 EUR za 1 666 EUR s DPH!
GLADIATOR UTV1000 XL (HOMOLOGIZÁCIA T1b)
Vstupenka do PRACOVNÉHO raja
UTV1000 XL je pripravený na všetko! Dokáže viac uviezť, viac ťahať a viac pracovať. Šesťmiestne UTV rozširuje nielen pracovný, ale aj hobby rádius využitia. Mimoriadne silná konštrukcia, nesie kabínu pre plnohodnotný, a predovšetkým bezpečný prevoz až šiestich ľudí. Motor je ladený tak, aby v každom pásme otáčok dodával zreteľný výkon cez špeciálne naladenú CVT prevodovku. Stroj ponúka plynulé zrýchlenie a maximálnu trakciu. Podvozok je technicky dimenzovaný na vysoké nároky používateľa s maximálnym komfortom a tým aj bezpečnosťou pre celú posádku. Vo svojej triede je doslova unikátom po všetkých stránkach.

Motor
Upravený motor V-Twin pre verziu XL s dávkovaním paliva od zn. BOSCH dodáva kolesám lineárny výkon. 2 režimy jazdy dodávajú prevádzkovému režimu plnú zmyselnosť, režim pre bežný prejazd NORMAL, šetrí palivo aj techniku, režim WORK je určený pre ťažkú ​​prácu.

Priestor pre 6 osôb
Vodič si môže nastaviť sklon volantu, posádke v dvoch radoch nič nebráni pohodlnej jazde, k dispozícii sú madlá na ruky, bezpečnostné pásy, rovné sú aj podlahy, samozrejmosťou je prítomnosť USB/12V zásuviek a ďalej poteší držiaky na nápoje a odkladacie priestory pod sedadlami.

Maska a svetlá
Predná maska ​​má zväčšené prietoky pre vzduch smerujúce na chladič, pričom plná LED technológia svetiel nielen dobre vyzerá, ale má aj vysoký svetelný účinok.

Sklopná korba
Sklopná korba dokážu odviesť na korbe až 350 kg nákladu, vhod prídu kotvy na upevnenie nákladu.

*Korba nie je určená na častý prevoz abrazívneho materiálu (napr. lomový kameň a pod.) a ostatných predmetov, ktoré svojím charakterom môžu poškodiť kryt korby z neželezného materiálu.

Silný navijak
Mimoriadne výkonný je aj navijak s hodnotou 4 500 lbs, pričom je ovládaný diaľkovým ovládaním.

Variator CVTech
Špeciálne je naladená aj CVT prevodovka. Stroj tak ponúka plynulé zrýchlenie a maximálnu trakciu.

Posilňovač riadenia
Posilňovač riadenia je dimenzovaný na vysoký výkon pri obsadení stroja plnou posádkou a nákladom zároveň. Aj v tomto náročnom režime ide volant ľahko a kolesá presne zatáčajú.


Samosvorný diferenciál EATON
Práve stroj týchto kapacít ocenia inteligentný zadný diferenciál, ktorý pracuje plne automaticky a vyrieši kritickú situáciu pod zadnými kolesami (strata trakcie) v reálnom čase. Jeho výnimočnosť je oceniteľná v ťažkom prostredí, ako je blato, sneh, štrk, piesok... Táto súčasť stroja od amerického výrobcu je TOP komponentom pre štvorkolky vôbec.

Pohon všetkých kolies a podvozok
Zosilnený rám a predimenzovaný podvozok s možnosťou plnej uzávierky 4×4. Zaujímavosťou je variabilný sklon tlmičov. Takto ladený podvozok spolu s uzávierkami umožňuje stroju priam dokonalý prechod aj veľkých nerovností.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Čierna (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Listová kamufláž
250€ s DPH
Rozširovacie lemy
62€ s DPH
Plastová strecha
250€ s DPH
Polykarbonátové čelné sklo
601€ s DPH
Čelné sklo so stieračom DFK
1 250€ s DPH
Ďalšie doplnky nájdete na našom e-shope
0€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Objem motora 1000 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 74 mm x 2
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia, automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
ROZMERY
Dĺžka 3 745 mm
Šírka 1 615 mm
Výška 1 880 mm
Rázvor 2 850 mm
Hmotnosť 945 kg
Objem nádrže 40 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčová hydraulická
Predné pneu 27×9-14
Zadné pneu 27×11-14

Podobné stroje

Skladom
Akcia
16 699€
Ikona dlzky
2945 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Na objednávku
Akcia
12 079€
Ikona dlzky
2820 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Akcia
17 919€
Ikona dlzky
3185 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Akcia
14 579€
Ikona dlzky
3272 mm
Ikona motora
64 HP
Ikona motora
2 valce
logo