CFMOTO GLADIATOR UTV625 (T1b)
Na objednávku
Akcia
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR UTV625 (T1b)

Nová smart generácia jednovalcového pracovného stroja
Ikona dlzky
2820 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
12 079€
Predajná cena bez DPH
10 066€

  • AKCIA - PRI ZAKÚPENÍ Z1000 SPORT R / Z950 SPORT / Z950 SPORT XL / UTV625 / UTV1000 / UTV1000 XL DOSTÁVATE DETSKÚ ŠTVORKOLKU EV110 V CENE 2 710 EUR za 1 666 EUR s DPH!
GLADIATOR UTV625 (HOMOLOGIZÁCIA T1b)
Gladiator UTV625 je skvelou alternatívou pre stredne ťažkú ​​prácu. Všetko na tomto stroji má svoj zmysel, nič nebolo ponechané na náhodu. Sila, odolnosť, pohodlie, ale aj odvaha sú dominantou, pričom všetko je nastavené na každodennú prácu v každom prostredí. A vďaka režimom riadenia motora je skutočne „smart“, kedy vie z pracovného nasadenia automaticky prepnúť na režim premiestňovania.

LED svetlá & design
Predné aj zadné LED osvetlenie spoločne s krivkami kapôt vytvára z UTV doslova elegantné vozidlo. Za touto príjemnou skladbou designu stojí rakúske designové štúdio KISKA.

Ergonómia
Prehľadný kokpit s každým ovládacím prvkom na dosah ruky. Volant je možné sklápať v rozmedzí 32 °, sedadlo vodiča je možné posúvať dopredu a dozadu, kokpit nesie až 96 l objemu odkladacích priestorov.

Dizajn KISKA
Jasný rukopis rakúskeho dizajnérskeho štúdia KISKA stavia UTV625 nielen do pozície pracovníka, ale aj spoločníka na nedeľný výlet.

Obratnosť
Vďaka kompaktnosti stroja sa zmenšuje polomer otáčania, stroj je tak vhodný aj do tesnejšieho prostredia. Pneumatiky so šípovým vzorom plnohodnotne zaberajú v teréne, ale majú skvelé vedenie aj na asfalte.

Jednoduchá údržba
Všetky technické časti stroja, ktoré vyžadujú pravidelný servis sú ľahko prístupné, po odobratí sedadiel posádky či odklopení zadnej korby.

Kompaktná skladba
Kolesá a lemy blatníkov sú zalícované tak, aby nečistoty nevnikali do kabíny. Navyše kompaktnosť stroja je zrejmá z každého uhla pohľadu.

Sklopná korba
Sklopná korba sa ľahko ovláda, má záchytné oká na pripevnenie nákladu a ľahko umývateľný interiér z tvrdeného a veľmi odolného plastu.

*Korba nie je určená na častý prevoz abrazívneho materiálu (napr. lomový kameň a pod.) a ostatných predmetov, ktoré svojím charakterom môžu poškodiť kryt korby z neželezného materiálu.

Ťažné zariadenie
Homologované ťažné zariadenie s elektrickou prípojkou a silný navijak pracovný rádius stroje značne rozširujú.

Variator CVTech
Aj stredná trieda UTV nesie v sebe značkové komponenty od renomovaných, svetovo uznávaných značiek. Jedným z nich je kanadský variator CVTech presne ladený pre potreby tohto stroja.

Posilňovač riadenia
Progresívny posilňovač riadenia umožňuje ľahké a presné ovládanie predných kolies. EPS patrí do základnej výbavy stroja.

Pohon všetkých kolies
Svetlá výška stroja 270 mm naznačuje, že UTV625 je skutočným odborníkom v teréne, pričom zadný samosvorný diferenciál Eaton dopĺňa uzávierka predného diferenciálu. S touto výbavou a možnosťou plnej uzávierky 4×4 je pre stroj práce zábavou.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Pieskovo žltá (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Listová kamufláž
250€ s DPH
Plastová strecha
208€ s DPH
Čelné okno so stieračom DFK
1 250€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Objem motora 600 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 89,2 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2820 mm
Šírka 1470 mm
Výška 1950 mm
Rázvor 1950 mm
Hmotnosť 640 kg
Objem nádrže 35 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé, nastaviteľné odpruženie. Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 25×8-12
Zadné pneu 25×10-12

Podobné stroje

Skladom
Akcia
16 699€
Ikona dlzky
2945 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Na objednávku
Akcia
19 789€
Ikona dlzky
3745 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Akcia
17 919€
Ikona dlzky
3185 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Akcia
14 579€
Ikona dlzky
3272 mm
Ikona motora
64 HP
Ikona motora
2 valce
logo