CFMOTO GLADIATOR X520 G2 (T3b)
Skladom
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X520 G2 (T3b)

Nová generácia práce aj zábavy.
Ikona dlzky
2186 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
6 099€
Predajná cena bez DPH
5 083€

NOVÝ GLADIATOR X520 (krátka verzia) (HOMOLOGIZÁCIA T3b)
Nová platforma modelu X520 teraz prináša viac výkonu, vyšší krútiaci moment, jednoduchšie ovládanie, vylepšený posilňovač riadenia, ľahší, ale odolnejší rám, veľmi výkonnú svetelnú LED techniku, viac pohodlia pre posádku a oveľa viac. Pracovná štvorkolka Gladiator nepozná prekážky, nepozná kompromisy. Nepozná pracovné odvetvie, v ktorom by nevedel pomôcť.

Krátka verzia
Krátka verzia je veľmi obratná v tesných priestoroch a tým umožňuje aj špecifický typ práce.

Motor
Silný jednovalec, teraz s ešte vyšším krútiacim momentom, je svojou spoľahlivosťou len jednou z najlepších súčastí tejto štvorkolky. A nielen to, tento Gladiator sa pýši najnižšími vibráciami vo svojej triede (merané na rukovätiach, sedadle a stúpačkách) a to v celom rozsahu otáčok.

Ridevision LED osvetlenie
Nová technológia osvetlenia RIDEVISION je presne naladená na X520. Plná LED technológia s prenikavým denným svietením.

Plné LED osvetlenie
Zadná celohorizontálna LED svetelná rampa je úžasným ale aj praktickým bezpečnostným komponentom. Tesne pod ňou je zakomponovaná vodeodolná skrinka s objemom 10,5 litra.

5″ displej a podsvietené ovládače
Úplne nový je modro, a plne podsvietený, 5“ displej. Transparentnosť údajov je garantovaná v noci alebo v slnečnom svetle. Podsvietené ovládače sú na oboch rukovätiach praktickým a veľmi žiadaným doplnkom.

Dokonalé pohodlie
Sedadlá majú nový, až o 40% hrubší materiál poťahu a zároveň je užšia palivová nádrž, čo pre jazdcov tvorí ideálne podmienky. Operadlo spolujazdca má nielen hrubšiu penu, ale aj širšie bočné vedenie a madlá pre ruky z mäkčeného materiálu.

Nové rukoväte
Najnovšia generácia rukovätí, 100% grip. Príjemné pre dlane, špeciálny protišmykový povrch pre bezpečný grip v daždi aj v chlade.

O 25% nižšia teplota
Pri práci v nízkych otáčkach a malých rýchlostiach môže stúpať teplota motora. Nová, prepracovaná konštrukcia chladiča má na starosti vylepšené chladenie a teploty okolo nôh sú až o 25 % nižšie ako pri predchádzajúcej verzii.

O 50% vyššia nosnosť nosičov
Vďaka novej konštrukcii predného aj zadného nosiča sa o 50% zvýšila ich nosnosť, čo znamená 60 kg nákladu vzadu a 30 kg vpredu. Tento typ nosičov využíva systém CF-CONNECT, ktorý umožňuje pohodlnú a rýchlu montáž prídavného príslušenstva.

Prémiové disky
4-lúčové disky z ľahkej zliatiny ľahkých kovov majú prémiový vzhľad a sú mimoriadne odolné.

Tlmiče a zaves kolies
Nové zavesenie kolies s tvarovanými spodnými ramenami umožňuje vyššie nájazdové uhly a zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom. Tlmiče teraz disponujú s 26% vyššou dráhou chodu ako pri pôvodnej verzii. Rám je teraz o 10% ľahší a až 30% tuhší. Model sa vyznačuje aj najlepším nájazdovým uhlom vo svojej triede, s hodnotou až 83 °.

Variator CVTech
Osvedčený kanadský variator CVTech je už roky základným technickým prvkom Gladiatora.

Posilňovač riadenia
EPS – posilňovač riadenia je voliteľná výbava.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Čierna (Základná)
0€ s DPH
Farba - Modrá (Základná)
0€ s DPH
Farba - Zelená (Základná)
0€ s DPH
Farba - Červená
84€ s DPH
Farba - Listová kamufláž
250€ s DPH
EPS (elektrický posiľňovač riadenia)
420€ s DPH
Ochranné kryty rukovätí riadidiel
62€ s DPH
Rozširovacie lemy
150€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Objem motora 500 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 76,2 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2186 mm
Šírka 1157 mm
Výška 1200/1400 mm
Rázvor 1265 mm
Suchá hmotnosť 351 kg
Objem nádrže 17 l
OSTATNÉ
Odpruženie Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 25×8-12
Zadné pneu 25×10-12

Podobné stroje

Prenájom
Skladom
Akcia
6 920€
Ikona dlzky
2387 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
6 499€
Ikona dlzky
2387 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
logo
6 499€
Ikona dlzky
2186 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
logo