CFMOTO GLADIATOR X520-A G2 (T3b)
Skladom
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X520-A G2 (T3b)

Nová generácia práce aj zábavy. Nová platforma modelu X520-A teraz prináša viac výkonu, vyšší krútiaci moment, jednoduchšie ovládanie, vylepšený posilňovač riadenia, ľahší, ale odolnejší rám, veľmi výkonnú svetelnú LED techniku, viac pohodlia pre posádku a mnoho viac…
Ikona dlzky
2387 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
6 499€
Predajná cena bez DPH
5 416€

NOVÝ GLADIATOR X520-A (dlhá verzia) (HOMOLOGIZÁCIA T3b)
Nová platforma modelu X520-A teraz prináša viac výkonu, vyšší krútiaci moment, jednoduchšie ovládanie, vylepšený posilňovač riadenia, ľahší, ale odolnejší rám, veľmi výkonnú svetelnú LED techniku, viac pohodlia pre posádku a oveľa viac. Pracovná štvorkolka Gladiator nepozná prekážky, nepozná kompromisy. Nepozná pracovné odvetvie, v ktorom by nevedel pomôcť.

Dlhá verzia
Predĺžená verzia rozširuje predovšetkým akčný rádius využitia stroja. Bez obmedzenia priestoru posádky pojme predný aj zadný box a tým aj viac pracovného materiálu, či osobných vecí potrebných na dobrodružnú cestu.

Motor
Silný jednovalec, teraz s ešte vyšším krútiacim momentom, je svojou spoľahlivosťou len jednou z najlepších súčastí tejto štvorkolky. A nielen to, tento Gladiator sa pýši najnižšími vibráciami vo svojej triede (merané na rukovätiach, sedadle a stúpačkách) a to v celom rozsahu otáčok.

Ridevision LED osvetlenie
Nová technológia osvetlenia RIDEVISION je presne naladená na X520. Plná LED technológia s prenikavým denným svietením.

Plné LED osvetlenie
Zadná celohorizontálna LED svetelná rampa je úžasným ale aj praktickým bezpečnostným komponentom. Tesne pod ňou je zakomponovaná vodeodolná skrinka s objemom 10,5 litra.

5″ displej a podsvietené ovládače
Úplne nový je modro, a plne podsvietený, 5“ displej. Transparentnosť údajov je garantovaná v noci alebo v slnečnom svetle. Podsvietené ovládače sú na oboch rukovätiach praktickým a veľmi žiadaným doplnkom.

Dokonalé pohodlie
Sedadlá majú nový, až o 40% hrubší materiál poťahu a zároveň je užšia palivová nádrž, čo pre jazdcov tvorí ideálne podmienky. Operadlo spolujazdca má nielen hrubšiu penu, ale aj širšie bočné vedenie a madlá pre ruky z mäkčeného materiálu.

Nové rukoväte
Najnovšia generácia rukovätí, 100% grip. Príjemné pre dlane, špeciálny protišmykový povrch pre bezpečný grip v daždi aj v chlade.

O 25% nižšia teplota
Pri práci v nízkych otáčkach a malých rýchlostiach môže stúpať teplota motora. Nová, prepracovaná konštrukcia chladiča má na starosti vylepšené chladenie a teploty okolo nôh sú až o 25 % nižšie ako pri predchádzajúcej verzii.

O 50% vyššia nosnosť nosičov
Vďaka novej konštrukcii predného aj zadného nosiča sa o 50% zvýšila ich nosnosť, čo znamená 60 kg nákladu vzadu a 30 kg vpredu. Tento typ nosičov využíva systém CF-CONNECT, ktorý umožňuje pohodlnú a rýchlu montáž prídavného príslušenstva.

Prémiové disky
4-lúčové disky z ľahkej zliatiny ľahkých kovov majú prémiový vzhľad a sú mimoriadne odolné.

Tlmiče a zaves kolies
Nové zavesenie kolies s tvarovanými spodnými ramenami umožňuje vyššie nájazdové uhly a zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom. Tlmiče teraz disponujú s 26% vyššou dráhou chodu ako pri pôvodnej verzii. Rám je teraz o 10% ľahší a až 30% tuhší. Model sa vyznačuje aj najlepším nájazdovým uhlom vo svojej triede, s hodnotou až 83 °.

Variator CVTech
Osvedčený kanadský variator CVTech je už roky základným technickým prvkom Gladiatora.

Posilňovač riadenia
EPS – posilňovač riadenia je voliteľná výbava.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.
Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Čierna (Základná)
0€ s DPH
Farba - Zelená (Základná)
0€ s DPH
Farba - Červená
84€ s DPH
Farba - Listová kamufláž
250€ s DPH
EPS (elektrický posiľňovač riadenia)
420€ s DPH
Opierka a madlá spolujazdca
42€ s DPH
Ochranné kryty rukovätí riadidiel
62€ s DPH
Rozširovacie lemy
150€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Objem motora 500 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 76,2 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2387 mm
Šírka 1157 mm
Výška 1200/1400 mm
Rázvor 1465 mm
Suchá hmotnosť 365 kg
Objem nádrže 17 l
OSTATNÉ
Odpruženie Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 25×8-12
Zadné pneu 25×10-12

Podobné stroje

Prenájom
Skladom
Akcia
6 920€
Ikona dlzky
2387 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
logo
6 499€
Ikona dlzky
2186 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
6 099€
Ikona dlzky
2186 mm
Ikona motora
36 HP
Ikona motora
1 valec
logo