Výrobca: CAN-AM

CAN-AM OUTLANDER 6X6 XU+ T 650 (Side Wall) (T3b-60km/h) (2024)

Prišla kavaléria. Či už ťaháte na plný výkon alebo zdolávate blízku horu, pridaná trakcia 6x6, redukovaný prevod „L“ a dvojúrovňový nákladný box znamenajú, že tento Outlander 6x6 xu+ odvezie náklad lepšie, ako ktorákoľvek iná štvorkolka.
Ikona dlzky
2970 mm
Ikona motora
59 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
18 140€
Predajná cena bez DPH
15 117€

VLASTNOSTI
• Voliteľný pohon 4WD / 6WD s predným samosvorným diferenciálom Visco-4Lok†
• Trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (DPS)
• Plynule meniteľná prevodovka (CVT) s extra nízkym L-prevodom
• 14-palcové (35,6 cm) hliníkové kolesá
• 26-palcové (66 cm) pneumatiky ITP Terracross
• 3 500 lb (1 588 kg) navijak
• Výsypný dvojúrovňový nákladný box s modulárnym príslušenstvom
• Vyhrievané rukoväte a plyn
• RF digitálne kódovaný bezpečnostný systém (D.E.S.S.™️)
• Obmedzovač rýchlosti
• Homologizácia T3b - do 60 km/h

ŠPIČKOVÁ TECHNOLÓGIA MOTORA: Vďaka špičkovým motorom Rotax V-Twin s výkonom 91 koní (1000R), 80 koní (1000) a 59 koní (650) Outlander dáva všetok svoj krútiaci moment do pohybu s citlivou odozvou na plyn, charakteristickým revom a viac ako dostatočným výkonom.
VÝKONNÉ ŤAHANIE A PREPRAVA: Viac ako len čísla: dokáže odviezť úctyhodných 1 650 lb alebo 750 kg, pričom dvojúrovňový kufor a predné a zadné nosiče s úchytmi LinQ robia z Outlandera rýchleho, efektívneho a výkonného spoločníka na prácu aj zábavu.
ŠPECIALIZOVANÉ NA ČOKOĽVEK: Otestujte tento výkonný, z výroby nainštalovaný navijak Can-Am HD s valčekovým navijakom. Jeho nosnosť 3 500 lb alebo 1 588 kg je nevyhnutná pri používaní v podmienkach, ako je poľovníctvo, farmárčenie, bahno a odľahlé pracoviská. Predpripravené pre všetky ostatné úrovne výbavy.
TECHNIKA, KTORÁ SA POČÍTA: Vďaka inteligentnému ovládaniu plynu (iTC™️) pôsobí Outlander a jeho motory 650 a 1000 Rotax citlivo a ovládateľne. S režimami Standard, Work a Sport napomáha systém iTC throttle-by-wire plynulému podávaniu výkonu v teréne.
INOVATÍVNE NASTAVENIE ODPRUŽENIA: Zatiaľ najvýznamnejšia modernizácia modelu Outlander s kolesami pohybujúcimi sa paralelne nahor a nadol a otočnými bodmi umiestnenými pod sedadlom poskytuje maximálnu stabilitu a zážitok z jazdy na hranici možností.
MANIPULÁCIA NA ĎALŠEJ ÚROVNI: Outlander je k dispozícii so širokou škálou prémiových tlmičov FOX Racing, od nastaviteľných tlmičov FOX 1,5 PODIUM QS3 až po jednotky FOX 1,5 PODIUM RC2, ktoré umožňujú plne vyladiť ovládanie podľa podmienok a terénu.
SOLÍDNY PREVOD: Zvoľte si prevodový stupeň, stlačte plynový pedál a vyrazte – CVT prevodovka modelu Can-Am Outlander vám dodá toľko výkonu, koľko potrebujete. Teraz s prekalibrovaným brzdením pomocou motora pre presnejšie ovládanie v kopcovitom teréne.

Logo CAN-AM
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 44 kW (59 hp), Rotax® 650 ccm V-twin, chladený kvapalinou
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka CVT Extra nízke L / H / N / R / P
Systém pohonu Voliteľné režimy 2WD / 4WD / Lock 4WD s predným diferenciálom Visco-4Lok
Asistencia pri jazde Voliteľné režimy Pracovný / Štandardný / Športový, Inteligentné brzdenie motorom (iEB™️), Obmedzovač rýchlosti
Posilňovač riadenia Trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (DPS)
Kategória rýchlosti Do 60 km/h
ZAVESENIE
Predné zavesenie Dve oblúkové A-ramená s prednou výkyvnou tyčou Zdvih 23,3 cm
Predné tlmiče Dvojitá trubica
Zadné zavesenie Dvojité torzné nezávislé zavesenie (TTI2) s rýchloupínacím výkyvným ramenom so zdvihom 9,9 palca (25,1 cm)
Zadné tlmiče Dvojitá trubica
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné a zadné pneumatiky ITP† Terracross 26 x 8/10 x 14 in. (66 x 20.3 / 25.4 x 35.6 cm)
Kolesá 14 palcové, hliníkové
BRZDY
Vpredu Dve 214 mm kotúčové brzdy s hydraulickými dvojpiestikovými strmeňmi
Vzadu Jedna 214 mm kotúčová brzda s hydraulickým dvojpiestovým strmeňom
ROZMERY / NOSNOSŤ
Odhadovaná čistá hmotnosť 574 kg
D x Š x V 297 x 122 x 149.4 cm
Rázvor 208 cm
Svetlá výška 27.9 cm
Výška sedadla 87.7 cm
Nosnosť držiaka Vpredu: 45 kg / vzadu: 318 kg
Objem úložného priestoru Dvojúrovňový nákladný box s bočnými stenami a zadnými dverami Vzadu: 70 l
Ťažná kapacita 907 kg prívesný vozík s brzdami | 674 kg prívesný vozík bez bŕzd
Objem nádrže 20,5 L

Podobné stroje