CAN-AM OUTLANDER 6X6 XU+ T 450 (Flat Bed) (T3b-60km/h) (2024)
Novinka
Výrobca: CAN-AM

CAN-AM OUTLANDER 6X6 XU+ T 450 (Flat Bed) (T3b-60km/h) (2024)

Vyrábame pre vás ťažkotonážne stroje 6x6 – a prácu, ktorá s nimi súvisí. Pre náročný terén a prácu v teréne sa nič nevyrovná dodatočnej trakcii vozidla 6x6 poháňaného účinným motorom rotax 450.
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
14 070€
Predajná cena bez DPH
11 725€

VLASTNOSTI
• Voliteľné 4WD / 6WD predný diferenciál
• Trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (DPS)
• Plynule meniteľná prevodovka (CVT) s extra nízkym L-prevodom
• 12-palcové (30,5 cm) kolesá z liateho hliníka
• 26-palcové (66 cm) 6-vrstvové pneumatiky Carlisle† ACT HD
• 3 500 lb (1 588 kg) navijak
• Odolný predný nárazník
• Vyhrievané rukoväte a plyn
• Zadné lôžko s nástavcami na náklad
• Obmedzovač rýchlosti
• Homologizácia T3b - do 60 km/h

PRIPRAVENÝ VYRAZIŤ NA CESTU: Outlander vám poskytne výkon pre jazdu vo všetkých typoch terénu. Trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (DPS) uľahčuje manévrovanie okolo prekážok. Teraz vás už nič nezastaví.
SCHOPNÝ ŤAHAŤ & VLIECŤ: Plne vybavený, aby mohol s ľahkosťou prevážať väčšie náklady. Outlander má štandardnú zadnú dosku s hákom a neuveriteľných 750 kg ťažnej kapacity (príves s brzdami), aby zvládol akúkoľvek prácu alebo cestu.
KRÚTIACI MOMENT NA POŽIADANIE: Každá jazda dokáže poskytnúť výnimočnú schopnosť manévrovania, dokonca aj na tom najnáročnejšom teréne. Nevyberajte si vašu cestu, urobte si ju!
TECHNIKA, KTORÁ SA POČÍTA: Pre jednoduchú a priamu asistenciu riadenia citlivú na rýchlosť, s vyšším výkonom pri nižších rýchlostiach pre zníženie úsilia pri riadení a nižším výkonom vo vyšších rýchlostiach pre maximálny pocit z riadenia pre jazdca. Tri režimy prispôsobujú DPS ešte viac.
ŠPECIALIZOVANÝ NA ČOKOĽVEK: Otestujte tento mocný, vo výrobni namontovaný Can-Am HD navijak s prievlačnicou. Jeho 3,500-lb (1,588 kg) kapacita je nevyhnutná počas náročných podmienok pri lovení, farmárčení, práci v bahne a na vzdialených pracoviskách. 

Logo CAN-AM
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 28 kW (38 hp) / Rotax® 427 ccm, jednovalec, chladený kvapalinou
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka CVT Extra nízke L / H / N / R / P
Systém pohonu Voliteľné režimy 4WD / 6WD s Visco-Lok† automatická uzávierka predného diferenciálu QE
Posilňovač riadenia Trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (DPS)
Kategória rýchlosti Do 60 km/h
ZAVESENIE
Predné zavesenie Dve A-ramená, zdvih 22,9 cm
Predné tlmiče Dvojitá trubica
Zadné zavesenie Dvojité torzné nezávislé zavesenie (TTI2) s rýchloupínacím výkyvným ramenom so zdvihom 8,8 palca (22 cm)
Zadné tlmiče Dvojitá trubica
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné pneumatiky Carlisle† ACT HD 26 x 8 x 12 in. (66 x 20.3 x 30.5 cm)
Zadné pneumatiky Carlisle† ACT HD 26 x 10 x 12 in. (66 x 25.4 x 30.5 cm)
Kolesá 12 palcové, hliníkové
BRZDY
Vpredu Dve 214 mm kotúčové brzdy s hydraulickými dvojpiestikovými strmeňmi
Vzadu Jedna 214 mm kotúčová brzda s hydraulickým dvojpiestovým strmeňom
ROZMERY / NOSNOSŤ
Odhadovaná čistá hmotnosť 443 kg
D x Š x V 279 x 118.8 x 147.4 cm
Rázvor 208 cm
Svetlá výška 26.7 cm
Výška sedadla 85.8 cm
Nosnosť držiaka Vpredu: 54 kg / vzadu: 159 kg
Objem úložného priestoru Vzadu: 10,9 L
Ťažná kapacita 907 kg prívesný vozík s brzdami | 465 kg prívesný vozík bez bŕzd
Objem nádrže 20,5 L

Podobné stroje