Výrobca: CAN-AM

CAN-AM MAVERICK TRAIL DPS T 700 (T2b) (2024)

Urobte si pohodlie a dorazte až do cieľa. Náš najužší side-by-side so šírkou 52 palcov – každým kúskom Can-Am. Navrhnutý na dlhé jazdy a nové trasy so spoľahlivými a vzrušujúcimi vlastnosťami.
Ikona dlzky
3005 mm
Ikona motora
52 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
19 470€
Predajná cena bez DPH
16 225€

VLASTNOSTI
• Otvorený predný diferenciál s trakciou brzdenia (BTC)
• Dynamický posilňovač riadenia (DPS™)
• Ergoprint sedadlá s farebnými akcentmi
• 12-palcové (30,5 cm) kolesá z liateho hliníka
• Homologizácia T2b 

DOKONALÝ KOMFORT JAZDCA: Tento side-by-side s dvoma cestujúcimi uprostred dokonale padne na cesty. Využíva konštrukciu Ergo-Lok pre väčší priestor pre cestujúcich bez toho, aby bolo potrebné rozšíriť ho nad 50 palcov.
SKUTOČNE UŽITOČNÝ DISPLEJ: Sledujte svoj Maverick Trail a jeho stav pomocou úplne nového 7,6-palcového displeja. Osvetlené a čitateľné za všetkých podmienok, s informáciami o vozidle a ovládacími prvkami na dosah ruky – vďaka klávesnici s rýchlou voľbou.
PRIESTOR BEZ KOMPROMISOV: V modeli Maverick Trail je zabudovaných desať upevňovacích bodov LinQ, nákladné lôžko, vnútorný úložný priestor s objemom 20,2 l a ďalšie prvky. Každý centimeter bol navrhnutý tak, aby sa dal využiť naplno.
ŠPECIALIZOVANÉ NA ČOKOĽVEK: Maverick Trail je silný, dobre motorizovaný – a pripravený ukázať, čo je v ňom. Maverick Trail odolá nástrahám každého dobrodružstva, s brnením od profilovanej oceľovej klietky až po integrovaný predný oceľový nárazník a kompletné protišmykové dosky.
RADOSŤ Z RIADENIA: Cez chodníky, stromy a rôznorodý terén – úzke cesty nie sú pre dynamický posilňovač riadenia žiadnym súperom. Získajte priame a stabilné riadenie pri vyšších rýchlostiach a rýchle a presné riadenie pri nižších rýchlostiach.
Logo CAN-AM
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 39 kW (52 hp) / Rotax® ACE 650 ccm, jednovalec, chladený kvapalinou, s katalyzátorom
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka Primárna prevodovka CVT PDrive s brzdením motorom a elektronickou ochranou hnacieho remeňa L/H/N/R/P
Systém pohonu Voliteľné režimy 2WD / 4WD s otvoreným predným diferenciálom a s kontrolou trakcie bŕzd (BTC)
Asistencia pri jazde Elektronická kontrola zjazdu z kopca v režimoch SPORT / ECO™
Posilňovač riadenia Dynamický posilňovač riadenia (DPS)
Kategória rýchlosti Viac ako 60 km/h
ZAVESENIE
Predné zavesenie Dve A-ramená s výkyvnou tyčou / zdvih 25,4 cm
Predné tlmiče Dvojrúrkové, plynové
Zadné zavesenie TTA s výkyvnou tyčou / zdvih 26,7 cm
Zadné tlmiče Dvojrúrkové, plynové
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné a zadné pneumatiky Carlisle ACT 26 x 8 x 12 in. (66 x 20.3 x 30.5 cm)
Kolesá 12 palcové, hliníkové
BRZDY
Predné a zadné Dvojité 220 mm kotúčové brzdy s hydraulickými dvojpiestikovými strmeňmi
ROZMERY / NOSNOSŤ
Odhadovaná čistá hmotnosť 576.5 kg
Podvozok / Klietka Profilovaná klietka certifikovaná ROPS
D x Š x V 300.5 x 159.6 x 175.3 cm
Rázvor 230.1 cm
Svetlá výška 25.4 cm
Objem prepravného boxu 136 kg
Ťažná kapacita 682 kg
Objem úložného priestoru 20.2 L
Objem nádrže 38 L

Podobné stroje

21 510€
Ikona dlzky
3005 mm
Ikona motora
75 HP
Ikona motora
2 valce
logo
23 490€
Ikona dlzky
3022 mm
Ikona motora
95 HP
Ikona motora
2 valce
logo
25 830€
Ikona dlzky
3784 mm
Ikona motora
95 HP
Ikona motora
2 valce
logo