Vyhľadávam...
Výrobca: CAN-AM

CAN-AM MAVERICK SPORT MAX DPS T 1000R (T2b) (2024)

Štyri miesta a jazda, po ktorej budete túžiť znova a znova: Maverick Sport Max DPS s výkonom 100 koní ponúka vzrušujúce zážitky vo svižnom 62,1-palcovom modeli Can-Am, ktorý je vhodný aj pre rodiny. Keď máte pred sebou rok bezúdržbovej prevádzky, vyberajte si dni dovolenky s rozvahou. Viac ako 60 km/h
Ikona dlzky
3784 mm
Ikona motora
95 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
25 830€
Predajná cena bez DPH
21 525€

VLASTNOSTI
• Top vlastnosti modelu Maverick Sport
• Vhodné až pre 4 osoby
• Dynamický posilňovač riadenia (DPS™)
• 7,6-palcový (19,3 cm) široký digitálny displej s klávesnicou
• RF D.E.S.S. kľúč s tlačidlom Štart/Stop
• Homologizácia T2b

SKUTOČNE UŽITOČNÝ DISPLEJ: Všetko, čo potrebujete na dokonalú jazdu. 7,6-palcový široký digitálny displej je čitateľný za každých podmienok, informácie o vozidle a ovládacie prvky máte na dosah ruky.
ĎALŠÍ LEVEL OVLÁDANIA: Všetky štyri kolesá Maverick Sport sú vybavené dvojitými A-ramenami a stabilizátormi, ktoré podporujú tlmiče SHOWA 2.0, ktoré vám poskytnú 11,5 palca rozsahu odpruženia vpredu a 12 palcov vzadu. Svetlá výška? 12 palcov.
PRISPÔSOBTE SI HO: Jedna platforma: nekonečné využitie. Dá sa skombinovať so stovkami kvalitných, vo výrobe navrhnutých upgradov, aby ste si mohli Maverick Sport prispôsobiť podľa seba.
ÚPLNÁ KONTROLA: Nová kategória vozidla Maverick Sport T ponúka ako štandard inovatívny kontrolný systém brzdenia a trakcie, ktoré maximalizujú istotu vozidla, stabilitu & priľnavosť v každom teréne.

Logo CAN-AM
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 71 kW (95 hp) / Rotax® 976 ccm, V-twin, chladený kvapalinou, katalyzátor
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka Systém rýchlej odozvy (QRS) CVT s vysokým prietokom vzduchu a elektronickou ochranou hnacieho remeňa Extra-L/H/N/R/P
Systém pohonu Voliteľné režimy 2WD / 4WD s otvoreným predným diferenciálom a s brzdovou trakciou (BTC) / uzamykateľným zadným diferenciálom
Asistencia pri jazde Elektronická kontrola zjazdu z kopca v režimoch SPORT / ECO™
Posilňovač riadenia Dynamický posilňovač riadenia (DPS)
Kategória rýchlosti Viac ako 60 km/h
ZAVESENIE
Predné zavesenie Dve A-ramená s výkyvnou tyčou / zdvih 29,2 cm
Predné tlmiče SHOWA 2.0
Zadné zavesenie TTA s výkyvnou tyčou / zdvih 30,5 cm
Zadné tlmiče SHOWA 2.0
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné a zadné pneumatiky Maxxis Liberty† 28 x 10 / 10 x 14 in. (71.1 x 22.9 / 22.9 x 35.6 cm)
Kolesá 14 palcové, hliníkové
BRZDY
Predné a zadné Dvojité 220 mm kotúčové brzdy s hydraulickými dvojpiestikovými strmeňmi a Dynamic Brake Control (ABS + HHC + HDC) - TCS je možné vypnúť
ROZMERY / NOSNOSŤ
Odhadovaná čistá hmotnosť 769.7 kg
Podvozok / Klietka Profilovaná klietka certifikovaná ROPS
D x Š x V 378.4 x 157.8 x 206.2 cm
Rázvor 306.3 cm
Svetlá výška 30.5 cm
Objem prepravného boxu 136 kg
Ťažná kapacita 682 kg
Objem úložného priestoru 24.7 L
Objem nádrže 38 L

Podobné stroje

19 470€
Ikona dlzky
3005 mm
Ikona motora
52 HP
Ikona motora
1 valec
logo
21 510€
Ikona dlzky
3005 mm
Ikona motora
75 HP
Ikona motora
2 valce
logo
23 490€
Ikona dlzky
3022 mm
Ikona motora
95 HP
Ikona motora
2 valce
logo