Vyhľadávam...
Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO GTI SE 170 iDF Audio (2024)

GTI SE prináša všetku všestrannosť, komfort a pohodlnosť, ktoré potrebujú vodu milujúce rodiny pre dobrodružstvá a zábavu. Zvýši úroveň energie a vzrušenia s 170 konskými silami - ideálne pre vysokooktánový jazdný zážitok.
Ikona dlzky
3318 mm
Ikona motora
170 HP
Základná cena s DPH
17 680€
Predajná cena bez DPH
14 733€

VLASTNOSTI
• Rotax® 1630 ACE™ – 170
• Trup GTI™
• BRP Audio – prémiový systém
• iBR® – Inteligentné brzdenie a spätný chod
• Systém variabilného trimu (VTS™)
• Pomalý režim/regulátor rýchlosti
• Nástupný rebrík
• Farba - Teal Blue / Manta Green

SEA-DOO GTI SE: GTI SE je miesto, kde rodinná zábava prebieha vo väčšom a je oveľa lepšia s väčším komfortom a pohodlnosťou. Štandardné funkcie zahŕňajú nástupný rebrík, touring sedadlo, variabilný trim.
VÝKON A ÚČINNOSŤ: Dokonalá voľba motora pre všestranný výkon a účinnosť. Rotax® 1630 ACE™ - 170 ponúka plynulú, ostrú akceleráciu s pôsobivou úsporou paliva, vďaka ktorej si môžete vybrať, ako divoká alebo pohodová vaša jazda bude.
HRAVÝ, ALE PREDVÍDATEĽNÝ: Dizajn trupu GTI prináša veľa zábavy a je ľahký na ovládanie s istou a predvídateľnou jazdou. Robustný Polytec materiál znižuje hmotnosť vodného skútra pre výnimočný výkon a účinnosť. Navyše je odolnejší voči škrabancom než sklolaminát.
INTELIGENTNÁ BRZDA A SPIATOČKA: Exkluzívne pre Sea-Doo, systém iBR vám umožňuje zastaviť skôr pre väčšie pohodlie a poskytuje viac kontroly a manévrovateľnosti na obmedzených miestach, ako sú prístavy a rampy pre člny. Uznávaný úradom pobrežnej stráže USA pre zlepšenie bezpečnosti lodí.
HUDBA NA PALUBE: Jazdite podľa svojho rytmu so 100W zvukovým systémom BRP. Vodotesný, plne integrovaný systém prenosu zvuku cez Bluetooth s diaľkovým ovládačom na ľavom reproduktore, môžete rýchlo meniť skladby a hlasitosť.
VARIABILNÝ TRIM SYSTÉM (VTS™): Rýchly prístup k variabilnému trim systému (VTS) na riadidlách pre jemne vyladené ovládanie na základe preferencií jazdca, podmienok vody a počtu pasažierov.
VEĽKÉ PREDNÉ ÚLOŽISKO: Neuveriteľných 38 galónov uzavretého úložného priestoru umožňuje jazdcom bezpečne uložiť množstvo nevyhnutných vecí pre celodennú zábavu. Potápačská výbava, uteráky a ťahacie lano majú svoj vlastný domov, zatiaľ čo váš telefón je chránený pred živlami.
EXTRA PRIESTOR A VŠESTRANNOSŤ: Veľká plavecká plošina poskytuje zvýšenú stabilitu a väčší komfort. Je to ideálne miesto na oddychovanie alebo prípravu na vodné športy a uľahčuje nastupovanie späť na skúter. Pridané úchytové body LinQ pridávajú ešte viac všestrannosti.Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 1630 ACE™ – 170
Zdvihový objem 1 630 ccm
Systém nasávania Prirodzené nasávanie
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 95-oktánový benzín
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 331.8 x 125 x 113.7 cm
Čistá hmotnosť 336 kg
Počet pasažierov 3
Nosnosť 272 kg
Objem nádrže 70 L
Odkladacia priehradka 8.8 L
Predný kôš 144 L
Celkový objem skladovacieho priestoru 152.8 L
TRUP
Materiál Polytec™ Gen II
Typ Trup GTI™

Podobné stroje

8 410€
Ikona dlzky
2830 mm
Ikona motora
60 HP
logo
11 260€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
11 260€
Ikona dlzky
2830 mm
Ikona motora
90 HP
logo
12 190€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo