CFMOTO GLADIATOR X450 G2 (T3b)
POSLEDNÉ KUSY SKLADOM
Akcia
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X450 G2 (T3b)

Cenovo dostupný a veľmi odolný stroj strednej triedy
Ikona dlzky
2115 mm
Ikona motora
33 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
5 399€ 5 829€
Predajná cena bez DPH
4 499€ 4 858€

NOVÝ GLADIATOR X450 (krátka verzia) (HOMOLOGIZÁCIA T3B)
Tento model prešiel generačnou obmenou v pohľade designu, techniky, ovládania a úžitkovosti. Osvedčený jednovalec sa vyznačuje veľmi hladkým priebehom výkonu, skvelou ergonómiou, pričom úžitkové a jazdné vlastnosti ho stavajú na vysokú úroveň. Pracovná štvorkolka Gladiator X450 nepozná prekážky, nepozná kompromisy. Nepozná pracovné odvetvie, v ktorom by nevedel pomôcť.

Krátka verzia
Obratnosť ktorou sa vyznačuje krátka verzia je mimoriadna, stroj je tak šetrný k prírode, potrebuje menej miesta na parkovanie a zároveň je homologovaný pre 2 osoby.

Motor
Gladiator X450 sa vyznačuje najnižšími vibráciami nameranými vo svojej triede (merané na rukovätiach, sedadlách a stúpačkách), čím sa znižuje únava jazdca a netrpia ostatné súčasti stroja. Nádrž sa zväčšila o 3 litre na 17 l.

3.5″ palubný prístroj
Nový, 3,5“ digitálny palubný prístroj transparentne zobrazuje všetky palubné údaje, a to aj na priamom slnku. Dôraz bol kladený na čo najväčšie zobrazenie pohonu kolies.

Jednoduchšie riadenie
Riadidlá vyžadujú o 25% menšiu silu pri zatáčaní, únava rúk jazdca je eliminovaná na minimum, a to aj v ťažkom teréne.

Futuristický Dizajn
Dizajn v štýle najmodernejších trendov je nielen namierený na krivky kapôt, ale aj do svetelných sústav vzadu a vpredu. Zadná svetelná LED rampa je skutočným unikátom v tejto triede. Predné svetlá sú kombináciou LED a halogénových žiaroviek.

Dokonalé pohodlie posádky
Sedadlá majú nový, až o 40% hrubší materiál interiéru a zároveň je užšia palivová nádrž, čo pre jazdcov tvorí ideálne podmienky, pričom spolujazdec ocenia vylepšené boky operadla.

Hlbší ponor
Výška sania vzduchu je až o 12 cm vyššia ako bola pôvodne. To umožňuje bezpečnejší prechod cez brod.

Pruženie a rám
Zdvihy pruženia majú o 26% vyššiu dráhu, rám je teraz o 10% ľahší a až 30% tuhší.

Nižšia teplota o 25%
Pri práci v nízkych otáčkach a malých rýchlostiach môže stúpať teplota motora. Nová, prepracovaná konštrukcia chladiča má na starosti vylepšené chladenie a teploty okolo nôh sú až o 25 % nižšie ako v predchádzajúcej verzii.

Vyššie zdvihy v ruke s líniou
Čistá bočná línia odhaľuje detail - zdvihy pruženia majú o 26% vyššiu dráhu.

Pohon všetkých kolies
Možnosť voľby pohonu kolies 4×4, predná uzávierka + zadná elektronická uzávierka (EU5).

Navijak
Navijak o sile 2 500 lbs je pri práci nesmierne dôležitým pomocníkom.

Zavesenie kolies
Nové zavesenie kolies s tvarovanými spodnými ramenami umožňuje vyššie nájazdové uhly a zlepšuje priechodnosť ťažkým terénom.

Oceľové nosiče
Oceľové nosiče majú nový tvar av kritických častiach boli pridané rovné platne z ocele, čím sa vytvára stabilnejšia plocha na prevoz rôzneho materiálu.

Záves s multipoužitím
Homologované ťažné zariadenie s elektrickou zásuvkou je v základnej výbave. Záves je možné odňať a na jeho miesto je možné pripevniť iné pracovné zariadenie, napr. prepravný kôš na ovocie…

Posilňovač riadenia
EPS – posilňovač riadenia je voliteľná výbava.

Variator CVTech
Kanadský variator CVTech je naladený na presné potreby stroja.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Zelená (Základná)
0€ s DPH
Farba - Čierna (Základná)
0€ s DPH
EPS (elektrický posiľňovač riadenia)
625€ s DPH
Ochranné kryty rukovätí riadidiel
62€ s DPH
Rozširovacie lemy
150€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Objem motora 400 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 61,5 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2115 mm
Šírka 1100 mm
Výška 1190 / 1390 mm
Rázvor 1265 mm
Pohotovostná hmotnosť 336 kg
Objem nádrže 17 l
OSTATNÉ
Odpruženie Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 25×8-12 / 24×8-12
Zadné pneu 25×10-12 / 24×10-12

Podobné stroje

POSLEDNÉ KUSY SKLADOM
Akcia
6 099€ 6 499€
Ikona dlzky
2315 mm
Ikona motora
33 HP
Ikona motora
1 valec
logo
POSLEDNÉ KUSY SKLADOM
Akcia
5 849€ 6 249€
Ikona dlzky
2315 mm
Ikona motora
33 HP
Ikona motora
1 valec
logo