CFMOTO GLADIATOR X625 (EURO 5)
Skladom
Akcia
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X625 (EURO 5)

Najsilnejší a najmodernejší jednovalec CFMOTO
Ikona dlzky
2085 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
8 129€
Predajná cena bez DPH
6 774€

  • AKCIA - TERAZ K ŠTVORKOLKE ZADARMO
  • Balíček 1 - predný + zadný rám
GLADIATOR X625 (krátka verzia) (HOMOLOGIZÁCIA EURO 5)
Najsilnejší a najmodernejší jednovalec CFMOTO, ktorému rakúske štúdio Kiska darovalo unikátny dizajn. Uhladenosť kriviek spolu s výrazom bojovníka dostali X625 do pozície TOP svetového dizajnu štvorkoliek. Dizajn priamo nadväzuje na robustný podvozok, výkon motora a prevodové ústrojenstvo. X625 ako celok, je výsledok modernej generačnej vlny a všetkým dokazuje, že ani u štvorkoliek neexistujú v tomto smere žiadne hranice. Gladiator X625 ako pracovný stroj nepozná prekážky, nepozná kompromisy. Nepozná pracovné odvetvie, v ktorom by nevedel pomôcť.

Krátka verzia
Krátka verzia sa vyznačuje skvelým manévrovaním v obmedzených priestoroch.

Motor
Moderný jednovalec s najmodernejšími technológiami riadi vstrekovanie BOSCH. Plynulý nárast výkonu, vysoký krútiaci moment, minimálna emisia, nízka spotreba.

Navrhnuté štúdiom KISKA
Dizajn X625 globálne prezentuje najmodernejšie trendy v tejto oblasti.

Evolúcia dizajnu
Atraktívna LED svetelná rampa vzadu, je unikátnou demonštráciou toho, že na štvorkolke nič nie je nemožné.

LED svetlá
LED osvetlenie vpredu aj vzadu produkuje výrazne silné a jasné osvetlenie za každých poveternostných podmienok.

Krátka / Dlhá?
Obe verzie sú homologované ako dvojmiestne, zatiaľ čo krátka verzia prezentuje obratnosť a agilitu v tesnom prostredí, dlhá vytvára komfort v pohľade bezpečnosti a pohodlia pre posádku.

Variator CVTech
Kanadský bezspojkový variátor CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu v každých podmienkach.

Displej
Moderný LCD displej dovoľuje pripojenie a ovládanie chytrého telefónu prostredníctvom Bluetooth technológie, zároveň dovoľuje váš chytrý telefón ovládať pomocou tlačidiel (príjem/ukončenie hovoru). Všetky palubné údaje (12 hodnôt) sú mimoriadne transparentné.

Odpruženie
Konštrukčne X625 umožňuje vysoké nájazdové uhly, pričom progresívne pruženie a posilňovač riadenia vytvárajú v teréne kobercový pocit z jazdy. Pruženie najnovšej generácie je nastaviteľné v 5-tich stupňoch.

Navijak
Navijak ovládaný z miesta vodiča o sile 3000 lbs, je pri strojoch CFMOTO Gladiator samozrejmou výbavou.

Posilňovač riadenia EPS
X625 používa inteligentný – progresívny posilňovač riadenia. V rôznych rýchlostiach posilňovač pracuje odlišne a tým odľahčuje zaťaženie a únavu rúk vodiča.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - strieborná (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - oranžová
84€ s DPH
Farba - Listová kamufláž
250€ s DPH
Rozširovacie lemy
160€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Objem motora 580 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 89,2 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2085 mm
Šírka 1180 mm
Výška 1220 / 1390 mm
Rázvor 1280 mm
Suchá hmotnosť 375 kg
Objem nádrže 18 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 25×8-12
Zadné pneu 25×10-12

Mali by ste si zakúpiť aj

Podobné stroje

8 749€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Akcia
8 129€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Akcia
8 539€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
9 159€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo