Vyhľadávam...
CFMOTO GLADIATOR X110
Skladom
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X110

Športový vzhľad, jedinečné jazdné vlastnosti, maximálna bezpečnosť
Ikona dlzky
1490 mm
Ikona motora
5 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
1 999€
Predajná cena bez DPH
1 666€

Novinka, ktorá poteší predovšetkým juniorov, ale aj rodičov. Zatiaľ čo junior dostane v sedle tohto skvelého športového náradia riadnu porciu zábavy a šťastia, rodičia budú žiariť spokojnosťou nad tým, že o bezpečnosť ich detí sa stará množstvo precízne prepracovanej techniky, ktorá je na trhu vo viacerých aspektoch jedinečná.

Jazdecké návyky sa pestujú od malička. CFMOTO Gladiator X110 je určený pre juniorov približne od 10 rokov. Vďaka svojej konštrukcii ale osloví aj mladších skúsenejších jazdcov. V každom prípade jazdec sadlá najbezpečnejšiu štvorkolku vo svojej triede.

Motor
Motor s výkonom 4,7 HP používa elektronické vstrekovanie paliva. Odozva na páčku plynu je lineárna, čo pre jazdcov vytvára nielen ladnú dynamiku jazdy, ale prispieva aj k presnému ovládaniu stroja v extrémnych situáciách.

Bezpečnosť nadovšetko
Bezpečnostná trhačka je len jedným z bezpečnostných prvkov stroja. Osvedčený magnetický mechanizmus zastaví chod motora, pokiaľ je jazdec mimo stroja. 

Obmedzovač plynu
Nie každý junior je okamžite pripravený sadnúť za riadidlá X110. Pokiaľ je jazdec v štádiu výuky jazdy, presnejšie je začiatočník, tak práve v tomto štádiu je možné nastaviť rozsah plynovej páčky a tím samozrejme znížiť maximálnu rýchlosť. 

Aplikácia CFMOTO YOUTH
Aplikácia CFMOTO YOUTH zásadným spôsobom rozširuje bezpečnosť prevádzky X110.
Pomocou tejto aplikácie dokáže osoba, ktorá má dozor nad juniorom, na diaľku monitorovať jazdu stroja. Aplikácia umožňuje: Geofence – virtuálny rádius hranice jazdenia o max. vzdialenosti 400 m od dozoru. Pokiaľ jazdec hranice prekročí, aplikácia na to upozorní výstrahou a zníži rýchlosť vozidla. Všetko je nastaviteľné cez aplikáciu.   

Displej s konektivitou
3,5“ LCD displej zobrazuje nielen pozíciu radiacej páky, ale aj konektivitu s aplikáciou CFMOTO YOUTH. 

LED svetlá 
Jeden z najdôležitejších prvkov bezpečnosti je byť dobre videný. LED denné svietenie vpredu aj vzadu, kde zadné LED je doplnené o výrazné brzdové svetlo. Aj keď tento stroj nepatrí na pozemné komunikácie, v poli juniorských pretekárov je tento prvok dôležitý. Exkluzívnou vychytávkou je svietiace logo CFMOTO. 

Odľahčený športový design
To, že je juniorská, neznamená, že nenesie niektoré atribúty dospelej štvorkolky a pokiaľ hľadáte dizajnovú príbuznosť, nájdete ju v športovej bugine Z1000 Sport, a to v prednej časti kapoty. 

Nízke ťažisko
Motor je v ráme uložený úplne naspodku, pričom spoločne so skoro vodorovnou pozíciou hlavy ťažisko stroja tlačí čo najnižšie. Stroj je tak stabilnejší ako v ostrých zákrutách, tak v kritických nájazdoch na nerovnosti.

Pohon zadných kolies
Sekundárny prevod v tejto triede je reťazou. Obe zadné kolesá sú poháňané rovnomerne, pričom zadný brzdový kotúč ovládaný nožnou pákou dokáže dostať stroj pri športovom brzdení do jemného šmyku, naopak prudké pridanie plynu vytvorí efektný drift.   

Pre hladkú jazdu
Pružiace jednotky vpredu s progresívnymi pružinami sú zavesené na A-rameňoch, pričom predpätie pružiny je možné nastaviť v 5 pozíciách. Vzadu je centrálny tlmič s klasicky vinutou pružinou, ale aj s možnosťou nastavenia predpätia na 5 klikov. 

Vyspelosť a vek jazdca
Vekové odporúčanie pre jazdu na X110 je od 10 rokov. Samozrejme aj táto hranica môže byť posunutá oboma smermi, záleží na vyspelosti a predovšetkým skúsenosti jazdca. 

Prémiová záruka
Prémiová záruka 5 rokov sa vzťahuje na všetky komponenty stroja (okrem spotrebných dielov) za podmienok stanovených v záručnej/servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou každého stroja.
Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktné, jednovalec, SOHC
Objem motora 110 ccm
Vŕtanie x zdvih 52,4 mm x 49,5 mm
Prevodovka Automatická / prevody F/R/N (vpred / spätný chod / neutrál)
ROZMERY
Dĺžka 1 490 mm
Šírka 950 mm
Výška 925 mm
Rázvor 1 020 mm
Suchá hmotnosť 125 kg
Objem nádrže 6,7 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé dvojité A-ramená / Mono-shock, nastaviteľné
Brzdy 3 x kotúčové (2 x P, 1 x Z), hydraulické
Predné pneu 19×6-10 (155/75-10)
Zadné pneu 18×8-8 (225/55-8)

Podobné stroje

3 550€
Ikona dlzky
1422 mm
Ikona motora
4 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Na objednávku
Nová cena
1 209€ 1 419€
Ikona dlzky
1265 mm
Ikona motora
4 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Na objednávku
Nová cena
1 249€ 1 459€
Ikona dlzky
1360 mm
Ikona motora
7 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Na objednávku
Nová cena
1 666€ 2 209€
Ikona dlzky
1570 mm
Ikona motora
12 HP
Ikona motora
1 valec
logo