CFMOTO GLADIATOR X850 XC EPS (EURO 5)
Skladom
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X850 XC EPS (EURO 5)

Najdostupnejší dvojvalcový model z dielne CFMOTO, idealným pomerom ceny a neskutočného výkonu.
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
68 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
9 999€
Predajná cena bez DPH
8 333€

GLADIATOR X850 EPS (HOMOLOGIZÁCIA EURO 5)
X850 Výzva bez kompromisov
Neskutočne silný dvojvalec do „V“ je doplnený najšpičkovejšími technickými komponentmi od renomovaných svetových výrobcov. Vďaka technickej skladbe stroja a designu je X850 prémiovo uznávanou štvorkolkou po celom svete. Tento plne profesionálny pracovný stroj nepozná prekážky, nepozná kompromisy. Nepozná pracovné odvetvie, v ktorom by nevedel pomôcť. Je pripravený na prácu v tých najťažších pracovných podmienkach.

Motor
Elektronické vstrekovanie Delphi (USA) v prípade hom. T3b, či BOSCH (DE) v prípade hom. L7e, poskytujú motoru presné dávkovanie výkonu v každej situácii.

Variator CVTech
Kanadský bezspojkový variator CVTech je kľúčovým technickým prvkom pre optimálnu jazdu v každých podmienkach.

Opierka & madlá
Spolujazdec je bezpečne a predovšetkým pohodlne zakotvený v sedačke s príjemnou opierkou, mäkkými a zároveň pevnými madlami na ruke. Samozrejmosťou sú vyvýšené plošinové stúpačky pre chodidlá spolujazdca.

Pohon všetkých kolies
K dispozícii je uzávierka predného aj zadného diferenciálu.

Kolesá z ľahkých zliatin
Disky kolies z ľahkej zliatiny ľahkých kovov nedotvárajú iba dizajnový – prémiový vzhľad, ale predovšetkým technický efekt. Sú ľahšie a odolnejšie.

Ťažné zariadenie
Homologované ťažné zariadenie a elektrická prípojka dovolia legálne ťahať vozík s nákladom, či iný typ zariadenia potrebný pre prácu

Navijak
Navijak o sile 3 000 lbs, poskytne potrebnú pomoc nielen pri ťahaní nákladu, ale aj pri sebavyslobodzovaní

Posilňovač riadenia
EPS – progresívny elektronický posilňovač riadenia nielen umožňuje jednoduchšie riadenie a ovládanie stroja, ale taktiež absorbuje sily pri nečakanom náraze kolies do prekážky.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Šedá pastelová (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Oranžová metalická
84€ s DPH
Farba - Listový kamufláž
250€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Objem motora 800 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 76,2 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2310 mm
Šírka 1250 mm
Výška 1420 mm
Rázvor 1480 mm
Suchá hmotnosť 430 kg
Objem nádrže 30 l
OSTATNÉ
Odpruženie Nezávislé, nastaviteľné odpruženie. Dvojité oceľové A-ramená / Vlečené oceľové ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 26×9-14
Zadné pneu 26×11-14

Podobné stroje

Skladom
9 999€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
68 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Prenájom
Skladom
10 799€
Ikona dlzky
2445 mm
Ikona motora
72 HP
Ikona motora
2 valce
logo