Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X625-A OVERLAND (EURO 5)

Prémiový jednovalec s dobrodružnou výbavou
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
9 159€
Predajná cena bez DPH
7 633€

GLADIATOR X625-A OVERLAND (dlhá verzia) (HOMOLOGIZÁCIA EURO 5)
Prémiový jednovalec s dobrodružnou výbavou
Gladiator X625-A Overland je stroj vybavený prémiovým doplnkami za najlepšiu cenu. A k tomu majiteľ získava vzrušujúci zážitok z dobrodružnej jazdy a zároveň skvelý pocit bezpečia posádky. Nielen posádka sa cíti dobre, ale aj stroj samotný je už v základnej výbave ochránený prvkami v najvyššej možnej miere. Tak vyštartujete na svoju expedíciu, alebo len na podvečernú opekačku do prírody.

Jedinečná grafika OVERLAND
Overland disponuje dobrodružne ladenou grafikou a prémiovou matnou striebornou farbou Velocity Grey .

Overland v základe:
Tvarované veľkoplošné plexi.
Objemný zadný box.
Predný rám.
Zadný rám.
Ochrana podvozku.
Jedinečná grafika.

Plexi štít & kryty rúk
Plexi štít je presne tvarovaný práve pre X625, dokonale spolu s krytmi rukovätí chráni posádku.

Úložný „Overland“ box
Má špeciálny tvar s vyvýšenou časťou za opierkou spolujazdca a zníženými krajnými časťami. Box pojme až tri prilby a jeho výhodou je aj to, že nebráni výhľadu dozadu cez spätné zrkadlá. Kotvenie je expresným CF-CONNECT Cargo systémom bez použitia náradia.

Off-road rámy
Predný aj zadný rám ochráni ako svetelnú LED techniku, tak kapoty stroja. Tvarom nenarúša dizajnovú líniu stroja.

Ochrana podvozku
5 mm hrúbka! Mimoriadne odolná, kompletná ochrana podvozku je vyrobená zo zliatiny vzácnych kovov.

Motor
Revitalizovaný motor dosahuje vyšší výkon, nižšiu spotrebu, presnejšie ovládanie a má k dispozícii elektronické ovládanie plynu. To umožnilo použiť 2 mapy riadenia prevádzky motora WORK - pre ťažkú ​​prácu či náročný terén a NORMAL pre jednoduchú jazdu.

Navijak
Navijak teraz disponuje nylonovým, flexibilným lanom a silou 3000 lbs. Ovládaný je z miesta vodiča.

Vodeodolné skrinky
Súčasťou stroja sú dve vodeodolné skrinky. Ide vzadu a druhá na pravej strane pred kolenom jazdca

Variator CVTech
Kanadský variator najnovšej generácie CVTech – IBC je garanciou plynulého dávkovania motorovej sily na kolesá.

Posilňovač riadenia
EPS – progresívny elektronický posilňovač riadenia nielen umožňuje jednoduchšie riadenie a ovládanie stroja, ale taktiež absorbuje sily pri nečakanom náraze kolies do prekážky.

Bleskový prístup bez použitia náradia
Okamžitý prístup k dôležitým prevádzkovým komponentom vozidla. Zložením veka prednej kapoty užívateľ získa prístup k riadiacej jednotke, poistkovej skrinke, hrdlám chladiča/brzdovej kvapaliny, akumulátoru a OBD konektoru.

Pohon všetkých kolies
Jazdec má k dispozícii uzávierku predného diferenciálu, ale aj plné uzávierky kolies 4×4.

Pohodlná jazda
Presne tvarovaná opierka, príjemné poddajné madlá na ruke.

Ťažné zariadenie
Základná výbava stroja. Je ľahko odnímateľné, na jeho miesto je možné použiť napríklad prepravný kôš.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ.

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Objem motora 580 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 89,2 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2235 mm
Šírka 1180 mm
Výška 1390 mm
Rázvor 1480 mm
Suchá hmotnosť 395 kg
Objem nádrže 18 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 25×8-12
Zadné pneu 25×10-12

Podobné stroje

8 749€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Akcia
8 129€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Akcia
8 129€
Ikona dlzky
2085 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Akcia
8 539€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo