CAN-AM TRAXTER MAX XU T HD10 (T1b) (2024)
Očakávame iba 1kus - možná rezervácia
Akcia
Výrobca: CAN-AM

CAN-AM TRAXTER MAX XU T HD10 (T1b) (2024)

Urobte všetko. Traxter MAX je štandardne dobre vybavený na zvládnutie vašich úloh. Priestor pre 6 osôb, 4WD a pútavý pohon Rotax®. A je to šesťmiestne vozidlo, ktoré nerobí kompromisy v oblasti polomeru otáčania.
Ikona dlzky
3896 mm
Ikona motora
82 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
25 920€ 27 420€
Predajná cena bez DPH
21 600€ 22 850€

VLASTNOSTI
• Vhodný pre 6 osôb
• Dynamický posilňovač riadenia (DPS)
• Protiblokovací brzdový systém (ABS)
• 14-palcové (35,6 cm) kolesá z liateho hliníka
• 27-palcové (68,6 cm) pneumatiky Maxxis Coronado†
• Navijak s hmotnosťou 4 500 lb (2 041 kg).
• RF digitálne kódovaný bezpečnostný systém (D.E.S.S.™)
• Predpripravené na klimatizáciu
• Farba - Stone Gray
• Homologizácia T1b

PRACOVNÝ BOJOVNÍK: Je mimoriadne odolný a dostane vás ďaleko za hranice každodennej práce. Traxter je najužitočnejší Can-Am vôbec: Na pracoviskách, na poľovačkách, v poľnohospodárstve a všade tam, kde potrebujete dobre vykonanú prácu.
NAJLEPŠÍ KRÚTIACI MOMENT V PRIEMYSLE, TICHŠIE MOTORY ROTAX: Doba naskakovania, častá údržba a časté nastavovanie ventilov sú minulosťou. Powerpack dizajn prináša vylepšený jazdný zážitok s menším hlukom a vibráciami.
KRÚTIACI MOMENT NA POŽIADANIE: Prevodovka PRO-TORQ CVT v modeloch HD9 a HD10 zabezpečuje lepšie chladenie a elektronickú ochranu remeňa pre väčšiu odolnosť.
SEDADLÁ S BOČNÝMI VÝPLŇAMI: Komfort nie je len o sedadle vodiča. Je to pokročilý komfort pre celodenné jazdy v skupine. Intuitívna kabína s optimalizovanou viditeľnosťou a dodatočnou bočnou podporou s posilneným poťahom sedadla umožňujú ľahké nastupovanie a vystupovanie. Držiaky na spodnej strane, sklopné sedadlo a nastaviteľné sedadlo vodiča? Aj tie tu sú. Komfort je kráľom.
AŽ DO 1 136 KG ŤAŽNEJ KAPACITY: S motormi, podvozkom, asistenčným riadením, pracovným režimom a odpružením všetkými nastavenými tak, aby pracovali tvrdšie než akýkoľvek iný side-by-side, môže Traxter ťahať až 1 136 kg.
VYLEPŠITE HO: Vyberte si zo širokej škály príslušenstva, ktoré vám uľahčí vašu prácu, napríklad pluh, aby ste si odhrnuli príjazdovú cestu, alebo navijak, s ktorým sa dostanete z akejkoľvek situácie. Okamžite sa adaptujte na akúkoľvek úlohu.
NALOŽTE HO: Pridajte príslušenstvo LinQ a okamžite budete pracovať efektívnejšie . LinQ vám dáva priestor zabaliť viac nástrojov a previezť viac nákladu. Ľahko ho namontujete a odmontujete.

Logo CAN-AM
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 61 kW (82 hp) / Rotax® 976 ccm V-twin, chladený kvapalinou
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka PRO-TORQ CVT so systémom rýchlej odozvy (QRS), ventiláciou s vysokým prietokom vzduchu a elektronickou ochranou hnacieho remeňa, Extra-L/H/N/R/P
Systém pohonu Voliteľný režim Turf / 2WD / 4WD s otvoreným predným diferenciálom so systémom ABS
Jazdné asistenčné systémy Elektronická kontrola zjazdu z kopca ECO™ / ECO Off / Pracovný režim, Brzdový pridržiavací mechanizmus
Posilňovač riadenia Dynamický posilňovač riadenia (DPS)
Kategória rýchlosti Viac ako 60 km/h
ZAVESENIE
Predné zavesenie Oblúkové A-ramená / zdvih 11 palcov (27,9 cm).
Predné tlmiče Dvojrúrkové plynové
Zadné zavesenie Oblúkové TTA s vonkajšou výkyvnou tyčou / zdvih 11 palcov (27,9 cm)
Zadné tlmiče Dvojrúrkové plynové
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné a zadné pneumatiky Maxxis Coronado† 27 x 9 / 11 x 14 palcov (68,6 x 22,9 / 27,9 x 35,6 cm)
Kolesá 14 palcové, liaty hliník
BRZDY
Vpredu Dve 220 mm kotúčové brzdy s hydraulickými dvojpiestikovými strmeňmi
Vzadu Dve 220 mm kotúčové brzdy s hydraulickými dvojpiestikovými strmeňmi
ROZMERY / NOSNOSŤ
Odhadovaná čistá hmotnosť 845 kg
Kabína Profilovaná klietka Certifikát ROPS
D x Š x V 389.6 x 162.5 x 196.9 cm
Rázvor 294 cm
Svetlá výška 31.8 cm
Rozmery korby 96.5 x 138.4 x 30.5 cm
Kapacita korby 454 kg
Elektricky naklápacia korba N/A
Nosnosť zadných dverí (na korbe) 113.4 kg
Objem úložného priestoru (v kabíne) 42.1 L
Ťažná kapacita 1136 kg
Užitočné zaťaženie 793,8 kg
Objem nádrže 40 L
Počet osôb 6

Podobné stroje

Akcia
15 311€ 16 810€
Ikona dlzky
3071 mm
Ikona motora
52 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Akcia
17 569€ 19 070€
Ikona dlzky
3194 mm
Ikona motora
52 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Akcia
18 269€ 19 770€
Ikona dlzky
3071 mm
Ikona motora
65 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Očakávame - možná rezervácia
Akcia
21 139€ 22 640€
Ikona dlzky
3071 mm
Ikona motora
65 HP
Ikona motora
2 valce
logo