Vyhľadávam...
CAN-AM MAVERICK R X RS DCT 999T (2024)
Očakávame - možná rezervácia
Výrobca: CAN-AM

CAN-AM MAVERICK R X RS DCT 999T (2024)

Úplne nový Maverick R je tu, aj s poriadne vychytanými inováciami. Prerazíte akýkoľvek terén a nikdy sa nemusíte vzdať výkonu, pohodlia, konektivity alebo štýlu. Choďte von, zašpiňte sa a začnite jazdiť s najvýkonnejším Can-Am SxS.
Ikona dlzky
3556 mm
Ikona motora
240 HP
Ikona motora
3 valce
Základná cena s DPH
50 990€
Predajná cena bez DPH
42 492€

VLASTNOSTI
• 77 palcov (195,6 cm) 4-článkové vlečné rameno s hliníkovým HD vysokým kĺbom
• Predný diferenciál Smart-Lok™
• Tlmiče FOX† 3.0 PODIUM RC2† Piggyback, duálne nastavenie rýchlosti kompresie a odskoku
• 32-palcové (81,3 cm) pneumatiky ITP Tenacity XNR
• 10,25-palcový (26 cm) dotykový displej
• Predná a zadná kamera
• Teleskopický volant s ovládaním infotainmentu
• 4-bodový pás s ramennými vypchávkami
• Prémiové vysokovýkonné LED svetlomety
• Stredový úložný priestor na palubnej doske s držiakom mobilného telefónu
• 1 700 W Magneto
• Homologizácia INT - NRMM

ČISTÝ VÝKON 240 HP: Preplňovaný trojvalcový motor Rotax poskytuje bezkonkurenčnú silu, ktorú budete cítiť a počuť. Vďaka 3 jazdným režimom, vrátane anti-lag systému v Sport+, si môžete vybrať ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám.
VYSOKOVÝKONNÁ 7-STUPŇOVÁ DVOJSPOJKOVÁ PREVODOVKA: Získajte maximálny výkon kolies, skvelú odozvu a šialený výkon! S touto prevodovkou prebehne radenie len za 0,2 sekundy. Bez prerušenia krútiaceho momentu na kolesách máte úplnú stabilitu a kontrolu.
ODOLNÉ ODPRUŽENIE S VYSOKÝM KĹBOM: Vychutnajte si špičkovú svetlú výšku 17 palcov, 77 palcov široké odpruženie a bezkonkurenčnú dráhu odpruženia. Maximalizovaná stabilita vozidla pre lepšie rozloženie nákladu, vylepšená výška stredu nakláňania a geometria riadenia.
NOVÝ 10,25 PALCOVÝ DOTYKOVÝ DISPLEJ A APLIKÁCIA BRP GO: Zažite vylepšenú konektivitu na obrovskom 10,25 palcovom dotykovom displeji, na ktorom máte všetky ovládacie prvky na dosah ruky. Navyše vám BRP GO! umožňuje zobraziť všetky jeho navigačné funkcie a aplikácie vášho smartfónu priamo na obrazovke.
ODVÁŽNA NOVÁ ÉRA, KDE SA STRETÁVA DIZAJN A TECHNOLÓGIA: Komfort a výkon novej generácie je tu! Najmodernejší dizajn obsahuje kokpit zameraný na vodiča, bezproblémový prístup k ovládacím prvkom, efektívnu integráciu úložného priestoru, nové inteligentné príslušenstvo a ďalšie..

Logo CAN-AM
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 179 kW (240 hp) / preplňovaný trojvalcový motor Rotax® 999T DCT, 999 cm3, kvapalinou chladený s integrovaným medzichladičom a vysokovýkonným vzduchovým filtrom
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka Rotax DCT, 7 rýchlostí s vysokým a nízkym rozsahom
Systém pohonu Uzamykateľný predný diferenciál s exkluzívnou technológiou Smart-Lok. Skutočný 2WD/4WD s uzávierkou predného diferenciálu / 4WD TRAIL ACTIV/ 4WD TRAIL
Posilňovač riadenia Trojrežimový dynamický posilňovač riadenia (DPS™) s vysokým krútiacim momentom, 2 Gen.
ZAVESENIE
Predné zavesenie Vysoký kovaný hliníkový kĺb – dvojité A-rameno s výkyvnou tyčou / zdvih 25 palcov (63,5 cm)
Predné tlmiče FOX HPG piggyback 2.5 (H/L kompresia, odskok, duálny pružinový systém)
Zadné zavesenie 4-článkové vlečné rameno s vysokovýkonným kovaným hliníkovým kĺbom / zdvih 25,5 palca (64,8 cm)
Zadné tlmiče FOX HPG 3.0 (H/L kompresia, odskok, duálny pružinový systém)
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné a zadné pneumatiky XPS Track Force 32 x 10 x 16 palcov (81,3 x 25,4 x 40,6 cm)
Kolesá 16 palcové, hliníkové (FlowFormed) s beadlock
BRZDY
Vpredu 32 mm hydraulický trojpiestový strmeň s 265 mm kotúčom
Vzadu 30 mm hydraulický dvojpiestový strmeň s 255 mm kotúčom
ROZMERY / NOSNOSŤ
Odhadovaná čistá hmotnosť 1,016 kg
Podvozok / Klietka Oceľové rúry a lisované diely z vysokopevnostnej ocele (dvojfázovej ocele)
D x Š x V 355.6 x 198.5 x 181.5 cm
Rázvor 274.3 cm
Svetlá výška 43.2 cm
Nosnosť držiaka 90 kg
Objem úložného priestoru 8.1 L
Objem nádrže 50 L

Podobné stroje

28 200€
Ikona dlzky
3353 mm
Ikona motora
200 HP
Ikona motora
3 valce
logo
36 350€
Ikona dlzky
3353 mm
Ikona motora
200 HP
Ikona motora
3 valce
logo
37 970€
Ikona dlzky
3353 mm
Ikona motora
200 HP
Ikona motora
3 valce
logo
Skladom
37 780€
Ikona dlzky
3416 mm
Ikona motora
200 HP
Ikona motora
3 valce
logo