Doprava štvorkoliek a skútrov

Chcete si zakúpiť stroj priamo u nás, no neviete ako si ho odveziete ?

  • Disponujeme vlastnou prepravou a vieme zabezpečiť individuálny dovoz Vášho stroja až k Vám domov pred dvere! počas hlavnej sezóny je to o niečo zložitejšia a práve preto v prípade, že nie je možné zrealizovať dopravu našim autom sme pripravený vám zapožičať prívesný vozík a to úplne zdarma. zákazníkom dodávame vždy poskladaný a vyskúšaný stroj. kompletne zaškolíme a vysvetlíme obsluhu stroja a vybratého príslušenstva priamo na mieste dodania.
  • Zakladáme si na profesionálnom prístupe a korektných vzťahoch. Vždy sa snažíme optimálne nastaviť rozvoz strojov a dokážeme prepraviť spolu až 4 stroje.V prípade záujmu vieme stroj dodať dokonca kuriérskou službou TOP TRANS, ktorá Vám doručí stroj a my zodpovedáme za bezproblémové dodanie.
qm doprava 1

Koľko stojí doprava ?

Myšlienku priviezť stroj k zákazníkovi sme začali realizovať medzi prvými spomedzi predajcov štvorkoliek. Pre nás je podstatné zabezpečiť dovoz výhodný pre zákazníka - teda priviezť tovar za minimálne náklady spojené s dopravou. Cenou za náš čas strávený za volantom je Váš úsmev na tvári a spokojnosť.Samotnú dopravu realizujeme za náklady spojené so samotnou dopravou t.j. pohonné látky !

qm doprava 2

Doprava po celom Slovensku:

Často kladená otázka:

Som z Košíc a vaša ponuka je zaujímavejšia ako tu na východe. Boli by ste taký ochotný a priviezli by ste nám stroj do Košíc? Čo to bude stáť?

Naša odpoveď:

Nevidíme v tom problém, stroj Vám doručíme do Košíc. Cena za dopravu je rôzna, ak budeme mať týmto smerov viac záujemcov rozpočítame dovoz medzi všetkých, aby to bolo čo najvýhodnejšie pre Vás.

Realizujeme dopravu po celom území SR (rozvoz sme realizovali už do všetkých oblastí !!!)

Ostatné druhy dopravy:

Menšie zásielky ako náhradné diely, kufre, oblečenie, prilby, pneumatiky atď. posielame Slovenskou poštou, a.s. alebo kuriérskou službou GLS tak, aby Vám tovar doručili na Vašu adresu maximálne do 3. pracovných dní od spracovania objednávky.

Viac informácií v našom eshope

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.