07 Apríl

QUADMOTO OFF-ROAD DAY (Testovací deň noviniek)

QUADMOTO OFF-ROAD DAY (Testovací deň noviniek)
📢 Dôležité informácie o testovaní štvorkoliek a registrácii

Dátum:
13. apríla 2024 (Sobota)
Čas: 10:00 - 17:00
Miesto: 500m od predajne Quadmoto Centrum

Pripojte sa k nám na jedinečnú udalosť, kde si môžete vyskúšať najnovšie modely štvorkoliek od popredných značiek na trhu!

REGISTRÁCIA:

Chcete otestovať najnovšie modely štvorkoliek? Zaregistrujte sa teraz! Registrácia je nevyhnutná pre všetkých, ktorí chcú získať prístup k testovaniu štvorkoliek.

Online Registrácia:

Online registrácia je možná do 12. apríla 2024 do 20:00 hod. Po tomto termíne už nebude možné sa online registrovať. Zaznamenali sme veľký záujem, a preto sme sa rozhodli zabezpečiť spravodlivé rozdelenie kapacity.
  1. Vyplňte náš registračný formulár a zvoľte si konkrétne modely, na ktorých by ste chceli jazdiť.
  2. Pri príchode na miesto konania udalosti sa prosím nahláste do registrácie a preukážte sa občianskym preukazom.
  3. Náš personál Vám následne odovzdá registračné náramky a lístky ku konkrétnym strojom, ktoré ste si vybrali.
Upozornenie:
  • Testovanie štvorkoliek je možné len pre osoby staršie ako 18 rokov.
  • Registrovaní účastníci online majú prednosť. Registrácia na mieste je možná, avšak môže byť obmedzená zo strany usporiadateľa.
Občerstvenie:
  • Pre registrovaných účastníkov bude pripravené aj občerstvenie zdarma. 
  • Okrem toho si môžete vychutnať aj bohatú ponuku nápojov od Infúzia koktejlbar, ktorý má vo svojom repertoári skvelú kávu a špeciálne kokteily. 
  • Upozorňujeme, že nápoje od Infúzia koktejlbar sú už za poplatok pre každého. Vaša podpora im umožňuje pokračovať aj naďalej v ich podnikaní a ponúkaní kvalitnej kávy a koktejlov.
UPOZORNENIE:

Táto udalosť je zameraná predovšetkým na testovanie najnovších modelov štvorkoliek pre potenciálnych záujemcov o stroj alebo tých, ktorí uvažujú o výmene svojho starého stroja za nový.

Pre bezpečnosť všetkých účastníkov je zakázané používať vlastné štvorkolky na trati, ktorá je vyhradená výlučne pre stroje určené na testovanie.

Prosíme všetkých účastníkov, aby dodržiavali primeranú rýchlosť a rešpektovali ostatných účastníkov udalosti. Želáme si, aby táto udalosť bola príjemným zážitkom pre každého.

Pridajte sa k nám a vychutnajte si deň plný zábavy na QUADMOTO OFF-ROAD DAY!


ODKAZ NA REGISTRAČNÝ FORMULÁR TU:
REGISTRAČNÝ FORMULÁR