10 Jún

Objavte GOES: Nová Značka Štvorkoliek od CFMOTO

Objavte GOES: Nová Značka Štvorkoliek od CFMOTO
V januári 2024 oznámila spoločnosť Zhejiang CFMOTO Power Co, Ltd. (CFMOTO) dokončenie stopercentnej akvizície francúzskej spoločnosti GOES. Cieľom tejto akvizície je využiť vzájomne sa doplňujúce schopnosti a dlhoročné skúsenosti oboch firiem. Táto exkluzívna spolupráca samozrejme naďalej zahŕňa výrobu vysoko kvalitných štvorkoliek GOES, vyrábané popredným svetovým výrobcom značkou CFMOTO. So zásadnou a strategickou podporou spoločnosti CFMOTO francúzska spoločnosť GOES v budúcnosti rozšíri portfólio výrobkov zameraných na potreby rozsiahlejšej zákazníckej základne.

GOES / CFMOTO
Definitívne spojenie tradičnej a v odbore známej a uznávanej francúzskej značky GOES s jednou z najprogresívnejších a rešpektovaných značiek v odbore štvorkoliek, značkou CFMOTO, prináša logické vyústenie dlhoročnej spolupráce medzi týmito subjektmi. Akvizícia spoločnosti GOES prináša na trh cenovo nesmierne atraktívne, kvalitné a dostupné plnohodnotné modely štvorkoliek kategórie 400 a 500 ccm, teda modely dlhodobo najžiadanejšie a najpredávanejšie.

S novými modelmi štvorkoliek GOES Terrox 400 a Terrox 500 (krátke aj dlhé verzie) sa na trh dostáva kvalita, trvanlivosť, skúsenosť a spoľahlivosť. Vďaka vynikajúcemu pomeru cena/výkon/tradície prichádzajú pre francúzsku značku GOES v spojení s CFMOTO nové výzvy a možnosti osloviť nové aj existujúce spektrum zákazníkov, pre ktoré je práve pomer cena vs. kvalita kľúčovým faktorom.

GOES / QUADMOTO CENTRUM

Francúzska značka štvorkoliek GOES v našej ponuke plne nahrádza lacnejšie modely predchádzajúcich generácií CFMOTO, ktoré boli známe pod označením BLACK EDITION, navyše budete mať k dispozícii rovno 4 modely, nie len dva ako doteraz.

Navyše nejde o pôvodné prastaré štvorkolky GOES, ale o vám všetkým veľmi známe 400 a 500 generácie X1 – teda aktuálnych BLACK EDITION.

Do našej ponuky pribudli teda verzie krátke aj dlhé, vo verzii T3b, bez EPS, tak ste boli u Black Edition zvyknutí:

GOES TERROX 400 - v čiernej farbe (injected black) - koncová cena 4 999,- EUR s DPH
GOES TERROX 400-A - v čiernej farbe (injected black) - koncová cena 5 399,- EUR s DPH
- v základnej cene navijak, homologované ťažné s el. zásuvkou, plechové čierne kolesá, za príplatok kryty riadidiel, pri dlhej verzii potom opierka a madlá spolujazdca, záruka na modely GOES je 3 roky bez rozdielu fyzická osoba/firma.

GOES TERROX 500 - v šedej farbe (ghost grey) - koncová cena 5 399,- EUR s DPH
GOES TERROX 500-A - v šedej farbe (ghost grey) - koncová cena 5 799,- EUR s DPH
- v základnej cene navijak, homologované ťažné s el. zásuvkou, ALU čierne kolesá, za príplatok kryty riadidiel, pri dlhej verzii potom opierka a madlá spolujazdca, záruka na modely GOES je 3 roky bez rozdielu fyzická osoba/firma

Novo sú teda naše najlacnejšie a najdostupnejšie 4x4 modely pod označením GOES Terrox - modely 400 a 500, krátke aj dlhé varianty.