12 Máj

CAN-AM VÝSTAVA NA FESTIVALE LETECTVA V PIEŠŤANOCH

CAN-AM VÝSTAVA NA FESTIVALE LETECTVA V PIEŠŤANOCH
Milovníci dobrodružstva a adrenalínu, pozor! Spolu s BRP, svetovým lídrom v oblasti motorových športov, sa chystáme predstaviť ohromujúce modely Can-Am na festivale letectva v Piešťanoch, ktorý sa bude konať od 20. do 21. mája 2023. Toto je vaša jedinečná príležitosť vychutnať si na vlastné oči špičkové stroje, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám priniesli ultimátne zážitky a nekonečné dobrodružstvo.


S modelmi Can-Am vám ukážeme, čo to znamená mať kontrolu, výkon a pohodlie, všetko v jednom balení. Príďte a objavte širokú škálu produktov, ktoré zahŕňajú všetko od výkonných štvorkoliek, cez luxusné cestovné modely, až po adrenalínom nabité off-road mašiny.


Pozývame vás, aby ste sa pridali k nám na tomto vzrušujúcom festivale, kde budete mať možnosť vidieť, dotknúť sa a dokonca aj vyskúšať naše stroje. Využite túto príležitosť, aby ste sa spojili s naším tímom odborníkov, ktorí sú pripravení odpovedať na všetky vaše otázky a pomôcť vám vybrať ten správny model pre vaše potreby a dobrodružné túžby.


Nezabudnite, že modely Can-Am sú viac než len stroje - sú symbolom slobody, dobrodružstva a radosti z jazdy. Takže, či už ste nadšený fanúšik motorových športov, alebo len hľadáte niečo nové a vzrušujúce, príďte a zúčastnite sa festivalu letectva v Piešťanoch a objavte svet Can-Am!


Viac info o programe festivalu a vstupenky na: www.festivalletectva.sk