TGB TARGET 600 (T3b)
Výrobca: TGB

TGB TARGET 600 (T3b)

Športovo ladená štvorkolka s pohonom 4x4.
TGB
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
7 299€
Predajná cena bez DPH
6 083€

Target kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Športovo ladený podvozok a výkonný motor sú ako stvorené pre športové zážitky a adrenalínové vyčíňanie v teréne, vďaka pohonu 4x4 s uzávierkou diferenciálu, ťažnej gule a silnému navijaku zvládne aj ťažkú ​​prácu. Nad štandardy svojej triedy Target vyniká tiež obratnosťou, príjemným ovládaním a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty.

Silný motor EFI

Vysoko výkonný štvorventilový motor 600 ccm má kultivovaný prejav, vysokú ťažnú silu a veľký krútiaci moment. Elektronické vstrekovanie paliva a kombinované chladenie kvapalinou a olejom s dvoma samostatnými chladičmi zaručuje vysokú spoľahlivosť, nízke emisie a priaznivú spotrebu.

Robustný podvozok s pohonom 4x4

Skvelú priechodnosť terénom zaisťuje moderné plne nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS spoločne so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou. Pohon 2x4 / 4x4 možno zapnúť jednoduchým stlačením tlačidla na riadidlách. V ťažkom teréne navyše oceníte rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku predného diferenciálu, ktorá zaisťuje maximálnu trakciu. Príjemne nastavený podvozok je osadený vysoko kvalitnými hydraulickými jednotkami EVO s progresívne vinutými pružinami a nastaviteľným predpätím.

Výkonné brzdy

Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a veľkou brzdnou silou vám dá istotu pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde  s ťažkým prívesom . Vďaka pancierovaným hadičkám brzdy umožňujú citlivé dávkovanie a dokonalú kontrolu brzdného účinku.

Športový dizajn

Športový dizajn Targetu je nielen atraktívny, ale zároveň aj funkčný. Aj napriek športovému dizajnu poskytuje Target vynikajúcu ochranu pred odletujúcim bahnom, domov sa tak z blatového výletu vrátite čistí. A keď nastane tma, vysoko výkonné dvojité projektorové svetlomety vám spoľahlivo nájdu cestu domov.

Multifunkčný LCD displej

Prehľadné informácie kedykoľvek potrebujete. Moderný multifunkčný LCD displej ponúka množstvo funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, palivomer, hodiny, maximálne dosiahnuté otáčky, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá denné ubehnutej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, denné i celkové počítadlo najazdených motohodín a všetky potrebné kontrolky.

Bohatá výbava

Už v základe vám Target ponúkne bohatú výbavu ako atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové pneumatiky, chrániče rúk a páčok, predný ochranný rám, ťažné zariadenie alebo spoľahlivý navijak s vysokou ťažnou silou 3000lbs.

 

Špecifikácia

Kapacity
Celková dĺžka: 1950 mm
Celková šírka: 1240 mm
Celková výška: 1410 mm
Svetelná výška: 305 mm
Výška sedla: 940 mm
Rázvor: 1290 mm
Prevádzková hmotnosť: 416 kg
Palivová nádrž: 15 l
Systém pohonu
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou, L / H / N / R / P, brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: elektricky ovládaná uzávierka predného diferenciálu (T3b) elektricky ovládaná uzávierka predného a zadného diferenciálu (L7e)
Koncový prevod: Kardanom
Motor
Typ: Štvortaktný jednovalec SOHC, EFI Siemens
Objem: 561 cm 3
Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresný pomer: 10.2: 1
Výkon: 38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. krútiaci moment: 53,6 Nm / 5500 (off-road)
Chladenie: Kvapalinou + elektrický ventilátor
Podvozok
Zavesenie predné: Nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: Nezávislé dvojité A-ramená
Pérovanie predné: Hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné pružiny
Pérovanie zadné: Hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné pružiny
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b) 2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Podobné stroje

7 799€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
8 349€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
10 849€
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
logo
7 499€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo