TGB TARGET 600 EPS (EU4)
Výrobca: TGB

TGB TARGET 600 EPS (EU4)

Športovo ladená štvorkolka s pohonom 4x4 a elektrickým posilňovačom riadenia.
TGB
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
8 550€
Predajná cena bez DPH
7 125€

Športový imidž umocňuje atraktívne čierne lakovanie so svietivo žltými prvkami. Target kombinuje výhody športových a úžitkových štvorkoliek. Športovo ladený podvozok a výkonný motor sú ako stvorené pre športové zážitky a adrenalínové vyčíňanie v teréne, vďaka pohonu 4x4 s uzávierkou diferenciálu, ťažnou guľou a silným navijakom zvládne aj ťažkú ​​prácu. Nad štandardy svojej triedy Target vyniká tiež obratnosťou, príjemným ovládaním a vynikajúcim pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty.

Posilňovač riadenia s tromi režimami
Elektrický posilňovač riadenia uľahčuje ovládanie štvorkolky a zmenšuje silu potrebnú na riadenie. Posilňovač tiež zlepšuje bezpečnosť jazdy, pretože funguje zároveň aj ako tlmič rán a úderov do riadidiel. Keď narazíte napríklad na skrytý kameň, dieru alebo peň, náraz vám nevyrazí riadidlá z ruky, pretože väčšinu energie nárazu pohltí posilňovač. Posilňovač riadenia TGB ponúka tri voliteľné režimy: štandardný účinok / maximálny účinok / vypnuté.

Nový motor 600ccm !
Viac výkonu, viac práce a viac zábavy. Najväčšou výhodou nového modelu je nepochybne úplne nový motor s objemom 600 ccm, kvapalinou chladený, do ktorého inžinieri TGB vložili množstvo najmodernejších technológií vrátane novej štvorventilovej hlavy, kombinovaného chladenia kvapalinou a olejom s dvoma samostatnými chladičmi alebo vstrekovaním paliva Siemens, Výkon a točivý moment pri každej zákrute, spoľahlivý štart v lete a zime, zníženie emisií a nízka spotreba paliva.

Obratný podvozok
Zmenená geometria podvozku, nové zavesenie predného kolesa, revidovaná geometria riadenia a nové nastavenia tlmičov umožňujú presné riadenie štyroch kolies, hravú manipuláciu a výrazne zlepšenú stabilitu v ťažkom teréne a športovej jazde. Vynikajúca penetrácia na teréne umožňuje nezávislé odpruženie všetkých kolies vozidiel IRS so širokou priehľadnou výškou a v ťažkom teréne oceníte pohon predných kolies 2x4 / 4x4 a môžete elektricky zamknúť predný uzáver diferenciálu

LED osvetlenie
Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie zaujmú na prvý pohľad. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a LED smerovkami je TGB Blade ešte dospelejší a ešte príťažlivejší. A keď zájde slnko, výkonné projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo nájdu cestu domov.

Kotúčové brzdy
Brzdy sú rovnako dôležité ako výkon. Výkonný trojkotúčový hydraulický brzdový systém s vŕtanými kotúčmi a pancierovými brzdovými hadičkami vám dá dôveru pri posunovaní vašich jazdeckých schopností. Hlavná nožná brzda, brzdí súčasne všetky kolesá v pomere 60/40, pravou páčkou môžete naviac ovládať iba predné brzdy, ľavou páčkou zadné. Parkovacia brzda je ovládaná samostatne.

Multifunkčný LCD displej
Presné informácie kedykoľvek potrebujete. Multifunkčný LCD displej je nielen čitateľný, ale aj krásny, a ponúka veľa funkcií: digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá dennej prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovo prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

Špičková výbava
Na trhu nie je veľa štvorkoliek, ktoré by už v tak atraktívne základnej cene ešte ponúkali tak bohatú štandardnú výbavu, ako TGB Blade 550: elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8paprskové hliníkové disky, značkové 25 " pneumatiky, tretie svetlo na riadidlách, chrániče rúk a páčok, robustný predný rám, predný aj zadný nosič batožiny, demontovateľné stupačky pre spolujazdca, ťažné zariadenie a spoľahlivý navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.

Špecifikácia

Kapacity
Celková dĺžka: 1950 mm
Celková šírka: 1240 mm
Celková výška: 1410 mm
Svetelná výška: 305 mm
Výška sedla: 940 mm
Rázvor: 1290 mm
Prevádzková hmotnosť: 416 kg
Palivová nádrž: 15 l
Systém pohonu
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou, L / H / N / R / P, brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: elektricky ovládaná uzávierka predného diferenciálu (T3b) elektricky ovládaná uzávierka predného a zadného diferenciálu (L7e)
Koncový prevod: Kardanom
Motor
Typ: Štvortaktný jednovalec SOHC, EFI
Objem: 561 cm 3
Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresný pomer: 10.2: 1
Výkon: 38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. krútiaci moment: 53,6 Nm / 5500 (off-road)
Chladenie: Kvapalinové + elektrický ventilátor
Podvozok
Zavesenie predné: Nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: Nezávislé dvojité A-ramená
Pérovanie predné: Hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné pružiny
Pérovanie zadné: Hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné pružiny
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b) 2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Podobné stroje

8 549€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
9 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
7 299€
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo
11 799€
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
logo