TGB BLADE 600 LTX LED (EU4, T3b)
Výrobca: TGB

TGB BLADE 600 LTX LED (EU4, T3b)

TGB Blade si získal povesť silného, trvanlivého, spoľahlivého a robustného stroja, ktorý dokáže odolávať hrubému zaobchádzaniu.
TGB
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
8 549€
Predajná cena bez DPH
7 124€

TGB BLADE 600 LTX LED (HOMOLOGIZÁCIA EURO 4) / CENA - 7 999 € s DPH

TGB BLADE 600 LTX LED (HOMOLOGIZÁCIA T3b) / CENA - 7 799 € s DPH

Sebavedomý dizajn s modernými LED-matrix svetlometmi a Full-LED osvetlením, vylepšená automatická prevodovka, predĺžený podvozok, silný motor, príjemné ovládanie a výborné jazdné vlastnosti - nový  TGB Blade 600i LTX 4x4 má všetky predpoklady stať sa opäť jednou z najobľúbenejších štvorkoliek strednej triedy. Pod novým príťažlivým kabátom pracuje spoľahlivý jednovalec s vysokou ťažnou silou. Automatická prevodovka má zosilnenú konštrukciu a japonské komponenty. Predná mriežka chladiča je odnímateľná pre uľahčenie čistenia. K tomu vynikajúce terénne vlastnosti, elektricky pripojiteľný pohon 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, trojrežimový posilňovač riadenia EPS, predĺžený podvozok so samostatnou sedačkou spolujazdca a mimoriadne bohatá štandardná výbava, v ktorej nechýba vodotesný navijak 3000lbs, atraktívne alu disky, ťažné zariadenie alebo kvalitné nitrogenové tlmiče EVO.

Silný motor 600 ccm

Spoľahlivý štvortaktný motor 600 ccm s modernou štvorventilovou technikou, chladený kvapalinou a olejom s dvoma samostatnými chladičmi je vybavený moderným elektronickým vstrekovaním paliva. Vstrekovanie zaručuje vysoký výkon, veľkú ťažnú silu, vysoký krútiaci moment, nízke emisie a spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime.

Robustný predĺžený podvozok

Optimalizovaná geometria podvozku, široký rozchod a príjemne nastavené odpruženie dávajú štvorkolke presné riadenie, ľahkú ovládateľnosť a vysokú mieru stability. Vynikajúca priestupnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s vysokými zdvihmi, v ťažkom teréne navyše oceníte elektricky pripojiteľný pohon 2x4 / 4x4 s rýchlo pracujúcimi elektrickými uzávierkami predného i zadného diferenciálu. Predĺžený podvozok poskytuje dostatok miesta a dobré jazdné vlastnosti.

Pohon 4x4 s dvoma diferenciály (Euro4)

Verzia Euro 4 je vybavená premysleným systémom pohonu s dvomi uzamykatelnými diferenciálmi. V ťažkom teréne oceníte rýchle uzamknutie buď len predného, ​​alebo oboch diferenciálov naraz. Vďaka tomu môžete pohon jednoducho nakonfigurovať ideálne pre akýkoľvek terén a situáciu. Na jednej strane tak získate plnú trakciu v ťažkom teréne, na druhú stranu stabilnú jazdu a úžasne príjemné riadenie na rovine. Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS spoločne so širokým rozchodom a veľkou svetlou výškou zaručuje vynikajúcu priechodnosť každým terénom.

Výkonné kotúčové brzdy

Účinné hydraulické kotúčové brzdy s vŕtanými kotúčmi a veľkým brzdným výkonom vám dávajú istotu pri jazde z kopca, prácu s ťažkým prívesom alebo pri posúvaní vašich jazdných limitov. Vďaka pancierovaným hadičkám brzdy umožňujú citlivé dávkovanie a presnú kontrolu brzdného účinku.

Moderné Full-LED osvetlenie

Vysoko svietivé full-LED predné svetlomety s metrixovou technológiou dodávajú stroju nezameniteľný atraktívny vzhľad. Svetlomety s integrovaným LED denným svietením zároveň zabezpečujú aj funkciu ukazovateľov smeru a obrysových svetiel. Tiež všetky ďalšie osvetlenia vrátane brzdových svetiel a zadných smeroviek sú vybavené inovatívnou LED technológiou, ktorá poskytuje vysokú svietivosť pri nízkom odbere elektrickej energie šetrenia batérie.

Multifunkčný LCD displej

Presné informácie kedykoľvek potrebujete: moderný multifunkčný LCD displej je nielen dobre čitateľný, ale aj krásny, a ponúka veľa funkcií ako digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, maximálne dosiahnuté otáčky motora, maximálna dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 počítadlá denné prejdenej vzdialenosti, počítadlo celkovej prejdenej vzdialenosti, denné počítadlo najazdených motohodín, celkové počítadlo najazdených motohodín, palivomer, palubné hodiny a všetky potrebné kontrolky.

Plná výbava už v základe

TGB Blade 600i LTX ponúka už v základe mimoriadne bohatú výbavu, v ktorej nechýba elegantné 12 "ALU disky, značkové pneu Maxxis Bighorn, chrániče rúk, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta, opierky nôh spolujazdca, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a vodotesný navijak s ťažnou silou 3000 lbs.Špecifikácia

Kapacity
Celková dĺžka: 2280 mm
Celková šírka: 1250 mm
Celková výška: 1420 mm
Svetelná výška: 320 mm
Výška sedla: 940 mm
Rázvor: 1450 mm
Prevádzková hmotnosť: 444 kg
Palivová nádrž: 18 l
Systém pohonu
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou, L / H / N / R / P, brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: vpredu, elektricky ovládané (T3b) vpredu aj vzadu, elektricky ovládané (L7e - Euro4)
Koncový prevod: Kardanom
Motor
Typ: Štvortaktný jednovalec SOHC, EFI
Objem: 561 cm 3
Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresný pomer: 10.2: 1
Výkon: 42k (31,3kW) / 6500 (off-road)
Max. krútiaci moment: 53,6Nm / 5500 (off-road)
Chladenie: Kvapalinou + olejom + elektrický ventilátor
Podvozok
Zavesenie predné: Nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: Nezávislé dvojité A-ramená
Pérovanie predné: Hydraulické tlmiče EVO + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadné: Hydraulické tlmiče EVO + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b) 2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Podobné stroje

9 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
7 299€
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo
11 799€
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
logo
8 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo