TGB BLADE 600 LT (EU4, T3b)
Výrobca: TGB

TGB BLADE 600 LT (EU4, T3b)

Obľúbený predĺžený Blade so silným motorom 600 ccm
TGB
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
8 049€
Predajná cena bez DPH
6 708€

TGB BLADE 600 LT (HOMOLOGIZÁCIA EURO 4) / CENA - 7 799 € s DPH

TGB BLADE 600 LT (HOMOLOGIZÁCIA T3b) / CENA - 7 499 € s DPH

TGB Blade si vydobyl povesť výkonnej, odolnej, spoľahlivej a pracovitej štvorkolky, ktorá znesie aj nešetrné zaobchádzanie. Užitkovo-rekreačný Blade 600 LT prichádza vybavený pokročilými technológiami, s bohatou výbavou a predĺženým podvozkom. Najväčším ťahákom je bezpochyby nový výkonný motor 600 ccm s vysokou ťažnou silou a pôsobivým zrýchlením. Výborne vybavená štvorkolka vyniká mimoriadnou obratnosťou, jednoduchým a príjemným riadením a najmä skvelým pomerom ceny, kvality a úžitkovej hodnoty. Široký rozchod a moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s veľkou svetelnou výškou dávajú štvorkolke vysokú stabilitu a špičkovú priestupnosť terénom, predĺžený podvozok ponúka viac miesta a istejšiu jazdu v prudkých kopcoch pri zachovaní vysokej obratnosti a hravé ovládateľnosti krátkych modelov.

Silný motor 600 ccm

Moderný štvorventilový motor 600 ccm je vybavený kombinovaným kvapalinovým a olejovým chladením s dvoma samostatnými chladičmi. Elektronické vstrekovanie paliva Siemens zaručuje vysoký výkon, veľkú ťažnú silu, spoľahlivé štartovanie v lete aj v zime, znížené emisie a nízku spotrebu.

Robustný predĺžený podvozok

Optimalizovaná geometria podvozku, široký rozchod a príjemne nastavené odpruženie dávajú štvorkolke presné riadenie, ľahkú ovládateľnosť a vysokú mieru stability. Vynikajúca priestupnosť terénom zabezpečuje moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies IRS s vysokou svetelnou výškou, v ťažkom teréne navyše oceníte elektricky pripojiteľný pohon 2x4 / 4x4 a rýchlo pracujúcu elektrickú uzávierku diferenciálu.

Pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi

TGB BLADE 600i LT je vo verzii E4 (L7e) vybavený prepracovaným elektricky pripojiteľným pohonom 2x4 / 4x4 s dvoma diferenciálmi. V ťažkom teréne oceníte možnosť rýchlo uzamknúť samostatne predné, alebo oba diferenciály naraz. Vďaka tomu je Blade 600i LT veľmi ľahko ovládateľný, s možnosťou zvoliť pohon ideálne pre každý terén a každú situáciu: na jednu stranu poskytuje vynikajúcu priechodnosť ťažkým terénom, na druhú stranu zaisťuje pokojnú jazdu v zákrute a úžasne príjemné konania.

Výkonné kotúčové brzdy

Účinný hydraulický brzdový systém s tromi (T3b) alebo štyrmi (L7e) kotúčmi vám dá istotu pri ťažkej práci, keď veziete ťažký príves alebo pri posúvaní vašich jazdeckých limitov. Vďaka pancierovaným hadičkám, brzdy umožňujú citlivé dávkovanie a dokonalú kontrolu brzdného účinku.

Kompozitné nosiče batožiny

Moderné veľkoplošné nosiče z vysoko kvalitného, ​​oceľou vystuženého plastu majú veľkú nosnosť, skvele odolávajú poškriabaniu a na rozdiel od oceľových nosičov nehrdzavejú, a aj po rokoch ťažkej prevádzky vyzerajú stále dobre.

Moderné LED osvetlenie

Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie zaujmú na prvý pohľad. Spoločne s dvojitými zadnými LED svetlami a LED smerovkami je TGB Blade 600 teraz ešte dospelejší a ešte príťažlivejší. A keď zapadne slnko, výkonné dvojité projektorové svetlomety vám vždy spoľahlivo pomôžu nájsť cestu domov.

Multifunkčný LCD displej

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie - digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, najvyššie dosiahnuté otáčky, najvyššia dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov, hodiny.

Bohatá výbava

Na trhu nie je veľa štvorkoliek, ktoré by už v tak atraktívnej základnej cene ešte ponúkali tak bohatú štandardnú výbavu ako TGB Blade 600i LT: elektrická uzávierka predného diferenciálu, elektrické prepínanie pohonu 2x4 / 4x4, pancierované brzdové hadičky, atraktívne 8 paprskové hliníkové disky, značkové 25 " pneumatiky, chrániče rúk a páčok, masívny predný nárazník, predný i zadný nosič batožiny, samostatné sedadlo spolujazdca s držadlami a opierkou chrbta, homologované ťažné zariadenie a spoľahlivý navijak s ťažnou silou 3000lbs.Špecifikácia

Kapacity
Celková dĺžka: 2280 mm
Celková šírka: 1250 mm
Celková výška: 1420 mm
Svetelná výška: 320 mm
Výška sedla: 940 mm
Rázvor: 1450 mm
Prevádzková hmotnosť: 438 kg
Palivová nádrž: 18 l
Systém pohonu
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická - CVT variátor so spiatočkou, L / H / N / R / P + brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: Vpredu, elektricky ovládané (T3b) vpredu aj vzadu, elektricky ovládané (L7e - Euro4)
Koncový prevod: Kardanom
Motor
Typ: štvortaktný jednovalec SOHC, EFI
Objem: 561 cm 3
Vŕtanie x zdvih: Ø 95 x 79,2 mm
Kompresný pomer: 10.2: 1
Výkon: 38,5 k (28,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. krútiaci moment: 53,6 Nm / 5500 (off-road)
Chladenie: Kvapalinou + olejom + elektrický ventilátor
Podvozok
Zavesenie predné: Nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: Nezávislé dvojité A-ramená
Pérovanie predné: Hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadné: Hydraulické tlmiče + päťpolohové nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b) 2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Podobné stroje

8 549€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
9 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
7 299€
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo
11 799€
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
logo