TGB BLADE 1000 LTX LED EPS (EU4, T3b)
Výrobca: TGB

TGB BLADE 1000 LTX LED EPS (EU4, T3b)

Špičkový TGB Blade 1000i teraz prichádza s novým vysoko atraktívnym dizajnom a vylepšenou technikou.
TGB
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
11 799€
Predajná cena bez DPH
9 833€

TGB BLADE 1000 LTX LED EPS (HOMOLOGIZÁCIA EURO4) / CENA - 11 799 € s DPH

TGB BLADE 1000 LTX LED EPS (HOMOLOGIZÁCIA T3B) / CENA - 11 799 € s DPH

Vrchol ponuky TGB, špičkový Blade 1000, teraz prichádza s úplne novým atraktívnym dizajnom a zdokonalenou technikou. Nová generácia Štvorkolky roka 2019 v SR sa pýši sebavedomým dizajnom, ktorý priťahuje vydarenou maskou chladiča a originálnymi Full-LED matrixovými svetlometmi. Zásadnou inováciou prešla tiež napríklad automatická prevodovka, ktorá vďaka zosilnenej konštrukcii a japonskými komponentami vydrží vyššie zaťaženie. V každodennom živote oceníte praktickú odnímateľnú prednú mriežku, ktorá významne uľahčuje čistenie chladiča. A samozrejme nechýba nič z toho, čo robí z TGB Blade 1000 tak obľúbenú štvorkolku: silný spoľahlivý dvojvalec V-Twin, voliteľný pohon 2x4 / 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi, vynikajúcu ovládateľnosť, trojrežimový posilňovač riadenia, predĺžený podvozok s dostatkom miesta pre dvoch a vysokou stabilitou v prudkých stúpaniach. Vo výbave nechýba navijak, atraktívne 14 "alu disky, ťažné zariadenie, Full-LED osvetlenie alebo kvalitné nitrogenové tlmiče EVO s progresívne vinutými pružinami.


Silný motor V-Twin 1000 EFI

Dvojvalcový V-Twin je jedným z najväčších motorov sveta štvorkoliek. Vďaka obrovskému výkonu a vysokému krútiacemu momentu dáva štvorkolke vynikajúcu dynamiku a mohutnú ťažnú silu. Moderné elektronické vstrekovanie paliva zaručuje spoľahlivé štarty, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Úplne nová automatická prevodovka s vysoko účinnou motorovou brzdou má zosilnenú konštrukciu, japonské komponenty a minimálne nároky na údržbu.

Predĺžený podvozok

Robustný podvozok má zväčšený predný nájazdový uhol a vyššiu svetlú výšku vzadu. Moderné nezávislé zavesenie všetkých kolies umožňuje vynikajúcu priestupnosť ťažkým terénom a presviedča aj vo vysokých rýchlostiach. A-ramená sú novo zavesené v púzdrach zo špeciálneho materiálu od firmy DuPont, ktorý zaisťuje presné vedenie, lepšiu stabilitu a vyššiu životnosť. Dlhý rázvor poskytuje dostatok miesta vodičovi aj spolujazdcovi a zaisťuje vyššiu stabilitu v prudkých kopcoch.

Variabilný posilňovač riadenia s tromi režimami

Posilňovač riadenia zlepšuje ovládateľnosť štvorkolky a zmenšuje silu potrebnú na riadenie, ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač ale zachytí aj rany do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Pretože väčšinu energie pohltí posilovač, náraz vám nevyrazí riadidlá z ruky. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

Pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi

Systém pohonu 4x4 s dvoma elektricky uzamykateľnými diferenciálmi prináša vysokú variabilitu pohonu a skvelú priestupnosť terénom. V najťažšom teréne oceníte elektrické uzávierky oboch diferenciálov a elektrické pripájanie pohonu predných kolies 2x4 / 4x4. Vďaka tomu sa Blade 1000 príjemne riadi v zákrutách a umožňuje ideálne nakonfigurovať pohon pre každý terén a každú situáciu. Výsledkom je dokonalá trakcia, vynikajúca priechodnosť ťažkým terénom, kultivovaná jazda a ľahké riadenie.

Kotúčové brzdy na všetkých kolesách

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s veľkými vŕtanými kotúčmi a pancierovými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom. 

Moderné Full-LED osvetlenie

Pýchou TGB Blade 1000i LTX sú úplne nové vysoko svietivé Full-LED matrix svetlomety, ktoré spoločne s maskou chladiča dominujú celému stroju. Vo svetlometoch sú elegantne zabudované predné LED blikače a svetlá pre denné svietenie. Tiež všetky ďalšie osvetlenia vrátane brzdových svetiel a zadných smeroviek je kompletne osadené inovatívnou LED technológiou, ktorá ponúka vynikajúci svetelný výkon pri nízkom odbere elektrickej energie. 

Multifunkčný LCD displej

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie - digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, najvyššie dosiahnuté otáčky, najvyššia dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov, hodiny.

Bohatá výbava už v základe

TGB Blade 1000 LTX ponúka už v základe mimoriadne bohatú výbavu. Nechýba elektrický posilňovač riadenia, elegantné 14 "hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk, robustný predný ochranný rám, moderné kompozitné nosiče batožiny vpredu aj vzadu, pohodlné sedadlo spolujazdca s opierkou chrbta, opierky nôh pre spolujazdca, moderné Full-LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a elektrický navijak 3000 lbs.


 
 
 
 

Špecifikácia

Kapacity
Celková dĺžka: 2330 mm
Celková šírka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Svetelná výška: 260 mm vpredu / 290 mm vzadu
Rázvor: 1445 mm
Prevádzková hmotnosť: 451 kg
Palivová nádrž: 23 l
Systém pohonu
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: automatická, CVT variátor so spiatočkou a polohou Parking, L / H / N / R / P, brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: na prednej náprave , elektrické ovládanie (T3b) , na prednej aj zadnej náprave , elektrické ovládanie (L7e)
EPS: elektrický posilňovač riadenia s variabilným účinkom a tromi režimami
Motor
Typ: Štvortaktný dvojvalec SOHC do V, EFI
Objem: 997 cm 3
Vŕtanie x zdvih: Ø 92 x 72.0 mm
Kompresný pomer: 10.2: 1
Výkon: 83 k (60,9kW) / 6750 ot / min.
Chladenie: Kvapalinou + elektrický ventilátor
Podvozok
Zavesenie predné: Nezávislé, dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: Nezávislé, dvojité A-ramená
Pérovanie predné: Nitrogenové tlmiče EVO , nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadné: Nitrogenové tlmiče EVO , nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová, Ø 230 mm
Brzdy zadné: 2x hydraulická kotúčová (L7e) 1x hydraulická kotúčová (T3b)
Pneumatiky predné: AT26 x 9 - 14
Pneumatiky zadné: AT26 x 11 - 14

Podobné stroje

8 549€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
9 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
7 299€
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo
8 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo