TGB BLADE 1000 LT EPS (EU4, T3b)
Výrobca: TGB

TGB BLADE 1000 LT EPS (EU4, T3b)

Cenovo najdostupnejší a najvýkonnejší dvojvalec z dielne TGB Motor.
TGB
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
10 799€
Predajná cena bez DPH
8 999€

TGB BLADE 1000 LT EPS (HOMOLOGIZÁCIA EURO 4) / CENA - 9 699 € s DPH

TGB BLADE 1000 LT EPS (HOMOLOGIZÁCIA T3b) / CENA - 9 699 € s DPH

Blade 1000 EPS v sebe spája najmodernejšiu technológiu a dlhoročné skúsenosti značky TGB. Okrem najväčšieho a najsilnejšieho motora TGB a elektrického posilňovača riadenia s tromi režimami ponúka tiež unikátny systém pohonu 4x4 s dvoma uzamykateľnými diferenciálmi (verzia L7e). Vďaka tomu sa Blade 1000 veľmi ľahko riadi, a spoločne s nezávislým zavesením všetkých kolies vás prekvapí mimoriadne príjemným ovládaním, pokojnou jazdou a vysokou priechodnosťou ťažkým terénom. Predĺžený podvozok dáva istotu v kopcoch a stabilitu pri rýchlej jazde pri zachovaní vyhlásenej ovládateľnosti krátkych modelov. Veľký štvortaktný dvojvalec s valcami do V dáva štvorkolke špičkovú dynamiku a obrovskú ťažnú silu. Bohatá výbava zahŕňa okrem posilňovača riadenia aj silný elektrický navijak, atraktívne alu disky a ťažné zariadenie.
Silný motor V-Twin 1000 EFI

Dvojvalcový V-Twin je jedným z najväčších motorov sveta štvorkoliek. Vďaka obrovskému výkonu a vysokému krútiacemu momentu dáva štvorkolke vynikajúcu dynamiku a mohutnú ťažnú silu. Moderné elektronické vstrekovanie paliva zaručuje spoľahlivé štarty, čisté spaľovanie a nízku spotrebu. Úplne nová automatická prevodovka s vysoko účinnou motorovou brzdou má zosilnenú konštrukciu, japonské komponenty a minimálne nároky na údržbu.

Elektrický Posilňovač riadenia s tromi režimami

Posilňovač riadenia zlepšuje ovládateľnosť štvorkolky a zmenšuje silu potrebnú na riadenie, ani dlhá jazda alebo celodenná práca vás neunaví. Posilňovač ale zachytí aj rany do riadidiel, keď napríklad predné koleso narazí na kameň, dieru alebo skrytý peň. Pretože väčšinu energie pohltí posilovač, náraz vám nevyrazí riadidlá z ruky. Posilňovač riadenia má variabilný účinok a tri voliteľné režimy.

Pohon 4x4 s dvoma diferenciálmi

Systém pohonu 4x4 s dvoma elektricky uzamykateľnými diferenciálmi prináša vysokú variabilitu pohonu a skvelú priestupnosť terénom. V najťažšom teréne oceníte elektrické uzávierky oboch diferenciálov a elektrické pripájanie pohonu predných kolies 2x4 / 4x4. Vďaka tomu sa Blade 1000 príjemne riadi v zákrutách a umožňuje ideálne nakonfigurovať pohon pre každý terén a každú situáciu. Výsledkom je dokonalá trakcia, vynikajúca priechodnosť ťažkým terénom, kultivovaná jazda a ľahké riadenie.

Kotúčové brzdy na všetkých kolesách

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkon motora. Účinný štvorkotúčový hydraulický brzdový systém s veľkými vŕtanými kotúčmi a pancierovými brzdovými hadičkami vám dodá dôveru pri posúvaní vašich jazdeckých schopností alebo pri jazde s ťažkým nákladom. 

Moderné osvetlenie

Atraktívne LED svetlá pre denné svietenie s integrovanými ukazovateľmi smeru zaujmú na prvý pohľad. Spoločne so zadnými LED svetlami a smerovkami dávajú modelu Blade 1000i dospelý a príťažlivý vzhľad. A keď zapadne slnko, výkonné projektorové svetlomety vám spoľahlivo pomôžu nájsť cestu domov.

Multifunkčný LCD displej

Multifunkčný LCD displej poskytuje všetky dôležité informácie - digitálny otáčkomer, digitálny rýchlomer, najvyššie dosiahnuté otáčky, najvyššia dosiahnutá rýchlosť, priemerná rýchlosť, 2 denné počítadlá prejdenej vzdialenosti, celkovo prejdenú vzdialenosť, počítadlo najazdených motohodín, palivomer, zobrazovanie diagnostických a poruchových kódov, hodiny.

Špičková výbava

Na trhu nie je veľa štvorkoliek, ktoré by už v tak atraktívne základnej cene ešte ponúkali tak bohatú výbavu ako Blade 1000 LT EPS. Už v základe je Blade 1000 plne vybavený najmodernejšou technikou s dvoma diferenciálmi s elektrickými uzávierkami. K ďalšej výbave patrí elektrický posilňovač riadenia, atraktívne 8 paprskové hliníkové disky, značkové pneumatiky Maxxis Bighorn, chrániče rúk a páčok, robustný predný ochranný rám, predný a zadný kompozitný nosič batožiny, samostatné vyvýšené sedadlo spolujazdca s pohodlnou opierkou chrbta, opierky nôh pre spolujazdca, LED osvetlenie, 12V zásuvka, ťažné zariadenie a el. navijak s vysokou ťažnou silou 3000 lbs.
 
 
 

Špecifikácia

Kapacity
Celková dĺžka: 2330 mm
Celková šírka: 1200 mm
Celková výška: 1290 mm
Svetelná výška: 295 mm
Výška sedla: 935 mm
Rázvor: 1445 mm
Prevádzková hmotnosť: 451 kg
Palivová nádrž: 23 l
Systém pohonu
Pohon: 2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Prevodovka: Automatická, CVT variátor so spiatočkou, L / H / N / R / P, brzdenie motorom
Uzávierka diferenciálu: vpredu, s elektrickým ovládaním (T3b) vpredu aj vzadu, s elektrickým ovládaním (L7e)
EPS: Elektrický posilňovač riadenia s tromi režimami
Koncový prevod: Kardanom
Motor
Typ: Štvortaktný dvojvalec SOHC V-Twin, EFI
Objem: 997 cm 3
Vŕtanie x zdvih: Ø 92 x 75.0 mm
Kompresný pomer: 10.2: 1
Výkon: 83 k (60,9kW) / 6750 ot / min.
Chladenie: Kvapalinou + elektrický ventilátor
Podvozok
Zavesenie predné: Nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné: Nezávislé dvojité A-ramená
Pérovanie predné: Tlmiče EVO , nastaviteľné predpätie pružín
Pérovanie zadné: Tlmiče EVO , nastaviteľné predpätie pružín
Brzdy predné: 2x hydraulická kotúčová
Brzdy zadné: 1x hydraulická kotúčová (T3b) 2x hydraulická kotúčová (L7e)
Pneumatiky predné: AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadné: AT25 x 10 - 12

Podobné stroje

8 549€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
9 049€
Ikona dlzky
2280 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
7 299€
Ikona dlzky
1950 mm
Ikona motora
38 HP
Ikona motora
1 valec
logo
11 799€
Ikona dlzky
2330 mm
Ikona motora
81 HP
Ikona motora
2 valce
logo