Vyhľadávam...
SEA-DOO GTX Limited 300 iDF Audio 2023
Akcia
Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO GTX Limited 300 iDF Audio 2023

Jazdite na najvyššej úrovni s komfortom, pohodlím a výkonom modelu GTX Limited. Je to platinový štandard luxusu s primeraným výkonom.
Ikona dlzky
3451 mm
Ikona motora
300 HP
Základná cena s DPH
25 800€
Predajná cena bez DPH
21 500€

AKCIA: (pri kúpe máš na výber)
Zľava2000 eur / alebo poukážka na originálne príslušenstvo Sea-Doo v hodnote 2000 eur.
+ predĺženie záruky o 1 rok.

SÚPRAVA GTX LIMITED
Najlepšie vybavené plavidlo na vode. Bodka. Priestranný a luxusný s bezkonkurenčnou stabilitou, dodávaný s preplňovaným motorom s výkonom 217 kW (300 k). 5-hviezdičková jazda bez kompromisov
ČISTÝ ROTAX VÝKON
300 koní
Motor Rotax 1630 ACE poskytuje 217 kW (300 k) pulzujúceho vzrušenia a je vybavený technológiou Advanced Combustion Efficiency (ACE), ktorá zaručuje výnimočnú úspornosť.
STABILNÉ A PREDVÍDATEĽNÉ
Inovatívny výkon
Je etalónom pre manipuláciu na rozbúrenej vode, stabilitu a výkon na mori. Platforma ST3 ponúka jednoduché nastupovanie, dostatok priestoru na pohyb po palube a vynikajúcu istotu.
SKUTOČNE EXKLUZÍVNE
Naozaj jedinečné
Paket Limited poskytuje už od prvého pohľadu jedinečný zážitok. Prémiový Bluetooth audiosystém BRP a panoramatický 7,8“ farebný LCD displej sú súčasťou štandardnej výbavy. Súčasťou balenia je aj USB port USB, organizér úložného priestoru, hĺbkomer a plachtu na skúter – všetko v štandardnej výbave.
PLNE PRIPOJENÝ
Ponorte sa
Plnofarebný 7,8-palcový displej s neuveriteľnou viditeľnosťou a novou úrovňou funkčnosti. Bluetooth, USB a integrácia aplikácií smartfónu poskytujú hudbu, počasie, navigáciu a ďalšie služby. Výnimočný zážitok na palube dotvára 100W vodotesný, plne integrovaný Prémiový Bluetooth audiosystém BRP.
BUĎTE PRI JAZDE V SUCHU
iDF – Inteligentný systém čerpadiel s odstraňovačom nečistôt
Pokoj na duši na najvyššej úrovni pri každej jazde. Vďaka dômyselnému systému iDF môžu jazdci vyčistiť upchaté nasávanie v priebehu niekoľkých sekúnd bez toho, aby museli opustiť sedadlo. Jednoduchým stlačením tlačidla sa prúd čerpadla obráti a bez námahy sa odstránia nečistoty.
PRIAMY PRÍSTUP K PREDNÉMU ÚLOŽISKU
S vodotesnou priehradkou na telefón
Všetko vaše vybavenie je na dosah vďaka 96 litrovému prednému úložisku, ktoré je jednoducho prístupné priamo zo sedadla jazdca. Jednoducho zdvihnete riadidlá a máte na dosah všetko potrebné. Vodotesná priehradka na mobil s USB portom vám umožní nabíjanie počas jazdy s vložkami, ktoré tlmia nárazy.
INTELIGENTNÁ BRZDA A SPIATOČKA (IBR)
Prvá a najintuitívnejšia brzda na vode v odvetví
V poradí už tretia generácia exkluzívneho systému iBR od spoločnosti Sea-Doo, ktorý bol vyhodnotený pobrežnou strážou USA ako zvyšujúci bezpečnosť plavidla, vám umožňuje zastaviť skôr. S obomi rukami na riadidlách môžu jazdci zapnúť jazdu dopredu, neutrál a spiatočku pre stabilné manévrovanie s cieľom dosiahnuť cieľ pri nízkych rýchlostiach.
EXTRA PRIESTOR A VŠESTRANNOSŤ
Veľká plavecká plošina so systémom LinQ
Veľká plavecká plošina ponúka lepšiu stabilitu a väčšie pohodlie. Je to ideálne miesto na odpočinok alebo prípravu na vodné športy a uľahčuje opätovné nalodenie. Priložené upevňovacie body LinQ zvyšujú všestrannosť.
BEZKONKURENČNÝ KOMFORT A VŠESTRANNOSŤ
Sedadlo Ergolock
Stupňovitá konštrukcia sedadla je úzka v prednej časti pre prirodzenú jazdnú polohu a širšia smerom dozadu pre maximálne pohodlie. Zadná časť sa dá odňať, aby ste získali viac priestoru na ležanie, opaľovanie alebo stôl pre dvoch.


Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 1630 ACE™ – 300
Zdvihový objem 1 630 ccm
Systém nasávania Preplňovaný s externým medzichladičom
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 98-oktánový benzín
TRUP
Typ Trup ST3™
Materiál Sklolaminát
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 3451 x 1255 x 1140 mm
Čistá hmotnosť 385 kg
Počet pasažierov 3
Nosnosť 272 kg
Objem nádrže 70 L
Odkladacia priehradka 2.9 L
Predný kôš 96 L
Celkový objem skladovacieho priestoru 98.9 L

Podobné stroje

Skladom
Akcia
11 260€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Skladom
Akcia
12 100€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Na objednávku
Akcia
8 130€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
60 HP
logo
Na objednávku
Akcia
10 560€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo