Vyhľadávam...
SEA-DOO GTR 230 2023
Akcia
Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO GTR 230 2023

Inšpirujúci výkon za prijateľnú cenu. GTR prináša nevídaný výkon vďaka 230 nadupaným koňom a presnému ovládaniu, ktoré vám spríjemnia dni na vode a ponúknu ešte viac vzrušenia.
Ikona dlzky
3318 mm
Ikona motora
230 HP
Základná cena s DPH
17 770€
Predajná cena bez DPH
14 808€

AKCIA: (pri kúpe máš na výber)
Zľava1500 eur / alebo poukážka na originálne príslušenstvo Sea-Doo v hodnote 1500 eur.
+ predĺženie záruky o 1 rok.

SEA-DOO GTR
GTR je rýchla a cenovo dostupná zábava. Výkonný preplňovaný motor s výkonom 169,16 kW (230 k) v kombinácii so svižným a predvídateľným trupom zabezpečuje špičkové zrýchlenie a obratnosť. Vychutnajte si poriadnu rýchlosť bez toho, aby ste vážne zaťažili rozpočet
VIAC ENERGIE NA VODE
Motor Rotax 1630 ACE - 169.16 kW (230 K)
230 koní vám vyčaruje na tvári úsmev a poskytne návykové zrýchlenie preplňovaného motora Rotax 1630. Pôsobivý krútiaci moment a skvelá spotreba paliva.
HRAVÝ, ALE PREDVÍDATEĽNÝ
Materiál Polytec Gen II
Konštrukcia trupu GTI prináša veľa zábavy a ľahko sa ovláda s istou a predvídateľnou jazdou. Robustný materiál Polytec znižuje hmotnosť vodného skútra, aby sa dosiahol mimoriadny výkon a účinnosť. Navyše je odolnejší proti poškriabaniu ako sklolaminát.
HUDBA NA PALUBE
Prémiový Bluetooth audiosystém
Jazdite podľa vlastného rytmu so 100W s prémiovým audiosystémom BRP. Vodotesný, plne integrovaný audio systém Bluetooth s diaľkovým ovládaním na ľavom reproduktore, pomocou ktorého môžete rýchlo meniť skladby a hlasitosť. (príplatková výbava)
VARIABILNÝ SYSTÉM TRIM (VTS™)
Presné ladenie
Rýchly prístup k variabilnému trimovaciemu systému (VTS) na riadidlách na jemné vyladenie ovládania podľa preferencií jazdca, vodných podmienok a počtu cestujúcich.
INTELIGENTNÁ BRZDA A SPIATOČKA (IBR)
Prvá a najintuitívnejšia brzda na vode v odvetví
V poradí už tretia generácia exkluzívneho systému iBR od spoločnosti Sea-Doo, ktorý bol vyhodnotený pobrežnou strážou USA ako zvyšujúci bezpečnosť plavidla, vám umožňuje zastaviť skôr. S obomi rukami na riadidlách môžu jazdci zapnúť jazdu dopredu, neutrál a spiatočku pre stabilné manévrovanie s cieľom dosiahnuť cieľ pri nízkych rýchlostiach.
EXTRA PRIESTOR A VŠESTRANNOSŤ
Veľká plavecká plošina so systémom LinQ
Veľká plavecká plošina ponúka lepšiu stabilitu a väčšie pohodlie. Je to ideálne miesto na odpočinok alebo prípravu na vodné športy a uľahčuje opätovné nalodenie. Priložené upevňovacie body LinQ zvyšujú všestrannosť.
VÄČŠIE PREDNÉ ÚLOŽISKO
S vodotesnou priehradkou na telefón
Pôsobivý 143l uzavretý úložný priestor umožňuje jazdcovi bezpečne uložiť množstvo nevyhnutných vecí na celodennú zábavu. Šnorchlovací výstroj, uteráky a vlečné laná majú svoj vlastný domov, zatiaľ čo váš telefón je chránený pred nepriaznivými vplyvmi.


Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 1630 ACE™ – 230
Zdvihový objem 1 630 ccm
Systém nasávania Preplňovaný s externým medzichladičom
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 95-oktánový benzín
TRUP
Typ Trup GTI™
Materiál Sklolaminát
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 3318 x 1250 x 1137 mm
Čistá hmotnosť 351 kg
Počet pasažierov 3
Nosnosť 272 kg
Objem nádrže 60 L
Odkladacia priehradka 8.8 L
Predný kôš 152 L
Celkový objem skladovacieho priestoru 160.8 L

Podobné stroje

Skladom
Akcia
11 260€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Skladom
Akcia
12 100€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Na objednávku
Akcia
8 130€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
60 HP
logo
Na objednávku
Akcia
10 560€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo