Vyhľadávam...
SEA-DOO GTI FishPro Scout 130 iDF 2023
Na objednávku
Akcia
Výrobca: SEA-DOO

SEA-DOO GTI FishPro Scout 130 iDF 2023

Ukojte svoju rybársku vášeň a zároveň potešte celú rodinu. FishPro Scout je určený pre príležitostných rybárov s aktívnym životným štýlom a predstavuje ideálnu kombináciu cenovo dostupného rybolovu a rodinnej zábavy.
Ikona dlzky
3318 mm
Ikona motora
130 HP
Základná cena s DPH
18 300€
Predajná cena bez DPH
15 250€

AKCIA: (pri kúpe máš na výber)
Zľava1500 eur / alebo poukážka na originálne príslušenstvo Sea-Doo v hodnote 1500 eur.
+ predĺženie záruky o 1 rok.

SEA-DOO FISHPRO SCOUT
Je stvorený na rybolov, ale je všestranne použiteľný na rodinné dobrodružstvá. FishPro Scout sa dodáva s chladiacim boxom, vyhľadávačom rýb, držiakmi na prúty a režimami trollingu, no v priebehu niekoľkých sekúnd sa okamžite premení na plnohodnotnú rodinnú zábavu.
ROTAX 1630 ACE – MOTOR 100 KW (130 K)
Sila hodná vody
Tento výkonný motor poskytuje 100 kW (130 k) čistej zábavy s prudkým zrýchlením a zároveň ponúka neuveriteľnú úsporu paliva. Ponúka dokonalú harmóniu medzi oboma svetmi.
HRAVÝ, ALE PREDVÍDATEĽNÝ
Materiál Polytec Gen II
Konštrukcia trupu GTI prináša veľa zábavy a ľahko sa ovláda s istou a predvídateľnou jazdou. Robustný materiál Polytec znižuje hmotnosť vodného skútra, aby sa dosiahol mimoriadny výkon a účinnosť. Navyše je odolnejší proti poškriabaniu ako sklolaminát.
BUĎTE PRI JAZDE V SUCHU
iDF – Inteligentný systém čerpadiel s odstraňovačom nečistôt
Dômyselný systém iDF umožňuje jazdcom vyčistiť upchaté sacie otvory bez toho, aby sa namočili. Stlačením tlačidla maximalizujete svoj drahocenný čas jazdy.
GARMIN 6“ GPS A VYHĽADÁVAČ RÝB
Vaše okno pod hladinu
Vyhľadávač rýb Garmin Echomap plus 62cv so 6-palcovou (15 cm) obrazovkou a snímačom v trupe. Multifunkčný navigačný systém, mapový systém a systém na vyhľadávanie rýb. Obsahuje token pre voľný prístup k aktualizovaným regionálnym mapám.
NÁJDITE VIAC RÝB
9 prednastavených režimov trollingu
Nájdite si ideálnu rýchlosť trollingu, nastavte ju a sústreďte sa na rybolov. Vyberte si z deviatich nastavení nízkych rýchlostí pre dokonalú nástrahu a to všetko bez toho, aby ste sa museli dotknúť plynovej rukoväte, takže nemusíte púšťať z rúk rybársky prút.
HANDS-FREE RYBOLOV
Pohyblivý a prispôsobivý
Prúty možno umiestniť na rôzne miesta okolo plavidla, aby sa umožnilo pohodlné uloženie prútov a zlepšili sa možnosti trollingu. Majte ich v dosahu alebo mimo dosahu podľa toho, ako si to vyžaduje vaše dobrodružstvo.
UDRŽIAVAJTE SVOJE ZÁSOBY ČERSTVÉ
Rybársky chladiaci box LinQ
Keďže Sea-Doo Scout je skonštruovaný ako rybársky osobný vodný skúter, má robustný chladiaci box s objemom 51 l špeciálne navrhnutý na rybolov, so zapustenou pracovnou plochou, tromi inovatívnymi držiakmi na prúty, slotmi na trolling a úložným priestorom na náradie a návnady.
JEDNODUCHÉ SKLADOVANIE NÁRADIA
Veľký predný úložný priestor s organizérom vo veku a vodotesnou priehradkou na telefón
Pôsobivý 143l uzavretý úložný priestor umožňuje jazdcovi bezpečne uložiť množstvo nevyhnutných vecí na celodennú zábavu. Vodotesná priehradka s integrovaným portom USB umožňuje, aby vaše zariadenia zostali nabité v nárazuvzdornej, vodotesnej ochrannej škrupine. V organizéri odolnom proti striekajúcej vode môžete bezpečne a ľahko uchovávať náradie alebo iné drobné predmety, ako sú peňaženka, kľúče a preukazy.
EXTRA PRIESTOR A VŠESTRANNOSŤ
Veľká plavecká plošina so systémom LinQ
Veľká plavecká plošina ponúka zvýšenú stabilitu a dokonalú platformu na nahadzovanie. Slúži ako ideálne miesto na odpočinok alebo prípravu na vodné športy a uľahčuje opätovné nalodenie. Úchyty LinQ zvyšujú všestrannosť.


Logo SEA-DOO
Značka BRP (Bombardier Recreational Products) má bohatú históriu a je synonymom pre inováciu a vynikajúcu kvalitu v odvetví vodných a terénnych vozidiel. Pozrime sa na jej pôvod, vývoj a súčasné úspechy.

Vznik a História

Značka BRP bola založená v roku 1942 v Kanade pod názvom "L'Auto-Neige Bombardier Limitée" Josephom-Armandom Bombardierom. Začala ako malá spoločnosť zameraná na výrobu snežných skútrov. Bombardier mal vášnivý záujem o motorovú techniku a cítil, že existuje potenciál vylepšiť dopravu v severných oblastiach Kanady počas zimy.

Prvý masovo vyrábaný snežný skúter s názvom "B7" bol úspešný a značka Bombardier rýchlo rástla. V priebehu rokov sa rozšírila na trh vodných skútrov a terénnych vozidiel, čím si získala popularitu medzi dobrodružnými jednotlivcami a outdoorovými nadšencami.

Can-Am

Značka Can-Am, ktorá je súčasťou BRP, sa stala synonymom pre výkonné terénne vozidlá, motocykle a štvorkolky. Od svojho založenia v roku 1971 sa Can-Am zameriava na inováciu a vývoj, čo sa prejavuje v rôznych modeloch s vysokým výkonom a špičkovou technológiou.

Sea-Doo

Sea-Doo je ďalšou ikonickou značkou BRP, ktorá revolucionizovala trh s vodnými skútrami. V roku 1968 predstavili prvý osobný vodný skúter, čo znamenalo zmenu vo vodných športoch. Sea-Doo dodnes ostáva lídrom v oblasti vodných skútrov a je synonymom pre zábavu na vode.

Okrem Can-Am a Sea-Doo patrí pod skupinu BRP aj značka Ski-Doo, ktorá je synonymom pre výnimočné snežné skútre. Tieto značky spolu tvoria portfólio, ktoré ponúka nadšencom dobrodružných športov široký výber výkonných a spoľahlivých vodných a terénnych vozidiel, ako aj snežných skútrov, vytvárajú tak jedinečný svet dobrodružstva na vode, na zemi a na snehu.

Súčasný Stav

Dnes BRP pokračuje v svojom dedičstve inovácií a výkonnosti. Ich vozidlá Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo sú vysoko obľúbené po celom svete. BRP neustále investuje do výskumu a vývoja, čo znamená, že sa môžeme tešiť na ešte lepšie a špičkovejšie produkty v budúcnosti.

Okrem toho BRP si udržiava svoj záväzok k udržateľnosti a environmentálnemu zodpovednému podnikaniu. Spoločnosť sa snaží minimalizovať svoj ekologický dopad a chrániť prírodu, ktorá je základom pre ich produktovú líniu.

Značka BRP, spolu so svojimi ikonickými značkami Can-Am, Sea-Doo a Ski-Doo, tvorí dlhý a úspešný príbeh od roku 1942. Ich vášeň pre inovácie a nesporná kvalita si získali lojalitu zákazníkov po celom svete, a dnes s hrdosťou patria medzi lídrov v odvetví vodných, terénnych a snežných vozidiel.
BRP otvára svoje Centrum dizajnu a inovácií, ktoré sa nachádza na prízemí Centra v Sophia Antipolis. Photo credit: Flex-.O

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 1630 ACE™ – 130
Zdvihový objem 1 630 ccm
Systém nasávania Prirodzené nasávanie
Chladenie Uzavretá chladiaca sústava (CLCS)
Systém cúvania Elektronické iBR
Systém regulácie plynu iTC™ (Inteligentná regulácia plynu)
Výfukový systém Systém D-Sea-BeI™
Typ paliva 95-oktánový benzín
TRUP
Typ Trup GTI™
Materiál Polytec™ Gen II
ROZMERY / NOSNOSŤ
D x Š x V 3318 x 1250 x 1170 mm
Čistá hmotnosť 355 kg
Počet pasažierov 3
Nosnosť 272 kg
Objem nádrže 60 L
Odkladacia priehradka 8.8 L
Predný kôš 144 L
Chladnička na ryby LinQ™ 51 L
Celkový objem skladovacieho priestoru 160.8 L

Podobné stroje

Skladom
Akcia
11 260€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Skladom
Akcia
12 100€
Ikona dlzky
3050 mm
Ikona motora
90 HP
logo
Na objednávku
Akcia
8 130€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
60 HP
logo
Na objednávku
Akcia
10 560€
Ikona dlzky
2790 mm
Ikona motora
90 HP
logo