GLADIATOR Z950 SPORT (T1b)
Novinka
Výrobca: CFMOTO

GLADIATOR Z950 SPORT (T1b)

NOVÝ HRÁČ DO RODINY SSV…
Ikona dlzky
3272 mm
Ikona motora
64 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
14 579€
Predajná cena bez DPH
12 149€

NOVÝ HRÁČ DO RODINY SSV, prináša len to najlepšie z oblasti dizajnu, techniky, pohodlia, spoľahlivosti, pričom jeho jedinečné vlastnosti sú doplnené o kompaktnosť a ešte lepšiu obratnosť.

Motor
Výkonný V-Twin dostáva pokyny „Ride-by-Wire“ teda elektronicky, čo prináša nielen úsporu paliva ale aj presné a hladké ovládanie stroja. K dispozícii sú 2 režimy riadenia motora – SPORT a NORMAL, pričom hmotnosť/výkon sú v ideálnom pomere.

Dynamický dizajn
Je inšpirovaný poslednou generáciou radu Z, ale v tomto prípade pôsobí ešte agresívnejšie, pričom vytvára silnú a odolnú kulisu stroja.

Prepracovaná zadná časť
Zadná časť je úplne nová a má jednoduchší a čistejší profil.

Exkluzívne prvky
Plné LED osvetlenie, dopĺňa dravá maska ​​chladiča a hliníková ochrana „nosu“ stroja. Červeno lakované pružiny evokujú na športové vyžitie. Novým prémiovým doplnkom sú polovičné dvere.

Tlmiče
Pruženie na oboch koncoch je plne nastaviteľné (odskok / kompresia). Kombinácia plynovo-olejových tlmičov je súčasťou podvozkového systému novej generácie. Vzadu hladí jazdu pridaný priečny stabilizátor, pričom táto zostava umožňuje zdvih vpredu 307 a vzadu 317,5 mm.

Exkluzívne kolesá
Dominantou kolies sú exkluzívne tvarované ráfiky zo zliatiny vzácnych kovov.

Obratnejšie, kompaktnejšie
Aj takto kompaktný stroj dosahuje svetlú výšku až 305 mm a priemer otáčania je na hranici 10 metrov.

Ergonomickejší kokpit
Nový kokpit disponuje nastaviteľným (35°) športovým volantom, novej generácie a nastaviteľným sedadlom vodiča (95 mm dopredu/dozadu). Prehľadný 5” LCD displej, 2 vodeodolné schránky (15 + 3 l) sú vychytávky pre každodenný život.

Pohodlný interiér
Posádka ocenia novo tvarované a vystužené sedadlá s novým polstrovaním.
Sedák aj operadlo sú širšie, 3-bodový bezpečnostný pás novej generácie je šetrnejší pre ľudské telo.

Madlo spolujazdca
Madlo pre ruky spolujazdca je vysúvateľné a vďaka rýchloupínacím sponám si spolujazdec jeho polohu prestaví behom chvíľky.

Integrovaný box
Nový uzatvárateľný / uzamykateľný úložný priestor zakomponovaný do línií korby. Box má kapacitu nosnosti až 150 kg.

LED svetlá na oboch koncoch
Hypermoderné LED svetlá vyžarujú extra silné lúče a sú výborne viditeľné pre okolie zo všetkých uhlov vozidla.

Aplikácia CFMOTO RIDE
Stroj je vybavený portom na pripojenie zariadenia T-Box (príplatkový doplnok).
T-Box umožňuje prepojenie so smartfónom cez aplikáciu CFMOTO RIDE, čo znamená okamžitý prístup k palubným údajom v reálnom čase napr.: množstvo paliva, stav batérie, záznam o jazde, samodiagnostika vybraných základných funkcií pred jazdou…

Variator CVTech
Kanadský variátor CVTech je špeciálne ladený pre lineárny a dynamický nástup výkonu a zároveň efektívne prenáša silu motorovej brzdy (EBS) na kolesá. Tým pridáva mieru bezpečnosti a pohodlia pri režime zrýchlenia a šetrí brzdové komponenty v režime aj extrémneho spomalenia.

Prémiová záruka
Predĺžená záruka 5 ROKOV / 10.000 km platí pri zakúpení štvorkolky CFMOTO Gladiator v predajnej sieti Journeyman CZ v ČR a SR pre všetkých nových zákazníkov (prvý majiteľ) bez rozdielu či je fyzická osoba, alebo podnikateľ. 

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Oranžová (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Šedá (bez príplatku)
0€ s DPH
Plastová strecha
208€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor V-Twin, 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Objem motora 963 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 74 mm x 2
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 3 272 mm
Šírka 1 524 mm
Výška 1 870 mm
Rázvor 2 286 mm
Hmotnosť s náplňami 675 kg
Objem nádrže 37 l
OSTATNÉ
Odpruženie P/Z Nezávislé nitrogénové, nastaviteľné odpruženie. Dvojitá oceľová A-ramená.
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 27×9-14
Zadné pneu 27×11-14

Podobné stroje

Skladom
16 669€
Ikona dlzky
3185 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
17 499€
Ikona dlzky
2945 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Na objednávku
Nová cena
12 079€ 14 039€
Ikona dlzky
2820 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Na objednávku
19 579€
Ikona dlzky
3745 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo