CFMOTO GLADIATOR X625 EPS (T3b / EURO 5) - model 2023
Skladom
Výrobca: CFMoto

CFMOTO GLADIATOR X625 EPS (T3b / EURO 5) - model 2023

Absolútna novinka -najvýkonnejší jednovalec z dielne CF MOTO je TU ! Nový líder medzi jednovalcami! Najnovší Gladiator v exkluzívnom dizajne rakúskeho štúdia Kiska. Výrobca CFMOTO opäť dokonale spracoval požiadavky na silný a moderný stroj a do sveta vypúšťa jeden z najsilnejších jednovalcov. Konštrukčne aj dizajnovo úplne nový stroj navyše prichádza prvýkrát v kategórii 600 ccm v krátkej i dlhej verzii. Úplne nový CFMOTO Gladiator X625 / X625-A potvrdzuje mimoriadny cit pre dizajn, spracovanie, ergonómiu a použitie moderných technológií. Fantastické jazdné vlastnosti, maximálna výbava v cene vrátane nového progresívneho posilňovača riadenia (EPS) alebo kompletného LED osvetlenia, robia z novinky Gladiator X625 / X625-A favorita celého segmentu jednovalcových štvorkoliek.
Ikona dlzky
2085 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
8 199€
Predajná cena bez DPH
6 833€

Gladiator X625 EPS (HOMOLOGIZÁCIA T3B) / CENA - 8 199,00 € s DPH 

Gladiator X625 EPS (HOMOLOGIZÁCIA EURO 5) / CENA - 9 039,00 € s DPH 


CFMOTO Gladiator X625 a X625-A EPS
Očakávaná novinka CFMOTO Gladiator X625 / X625-A finálne dopĺňa celú radu strojov CFMOTO Gladiator s rukopisom dizajnového štúdia Kiska. Všetky štvorkolky i motocykle CFMOTO kreslí špičkoví dizajnéri v Rakúsku, rovnako je to u tohto luxusne spracovaného modelu. Hoci sa jedná o pracovno-úžitkový stroj, práve exkluzívny dizajn je to, čo vás na novom stroji na prvý pohľad zaujme. Dizajn je nielen oku lahodiaci, ale aj mimoriadne praktický. Oceníte napr. Absolútne minimálny presah pred prednou nápravou, vďaka ktorej stroj disponuje vysokou hodnotou predného nájazdového uhla, skvelú ergonómiu a polohu jazdca či v predĺženej verzii maximálne pohodlie a komfort spolujazdca.Predné aj zadné svetlá disponujú kompletne najmodernejšou LED technológiou a ak sa pozriete na prepojenie zadných svetiel horizontálne svetelnou linkou, máte pocit, že vidíte športové auto a nie štvorkolku. Nový palubný LCD displej sprostredkováva jasné a zreteľné informácie za každých svetelných podmienok, pričom naraz monitoruje až 12 palubných údajov.
Nový motor kategórie 600 cm3
vychádza z viac než 20-ročných skúseností a nepretržitých inovácií. Mimoriadne živý moderný motor spĺňajúci všetky normy je vybavený vysoko spoľahlivým vstrekovaním aj zapaľovaním od nemeckej značky BOSCH. Výkon motora sa prenáša na kolesá pomocou osvedčeného kanadského bezespojkového CV-Tech variátora s radením L, H, P, R a N, ktoré vám umožnia zdolať najrozmanitejšie prekážky, aké štvorkolke ponúknete - piesok, blato, hlinu, sneh či extrémne stúpania. Chladiaca sústava prešla modernizáciou a chladenie je naddimenzované pre ťažké nasadenie stroja v akomkoľvek prostredí. Revidované je celé nastaviteľné odpruženie (vpredu 160 mm, vzadu, 230 mm). Nezávislé zavesenie kolies na "A" ramenách podčiarkuje svetelná výška 280 mm. Podľa voľby terénu sa dá odpruženie prenastaviť na 5 rôznych pozícií pričom podvozok ako celok vám umožní priamo "kobercovú" jazdu nehľadiac na obtiažnosť terénu. Dynamický systém EPS (elektrický posilňovač riadenia), je v oboch verziách - dlhej aj krátkej súčasťou základnej výbavy. Jeho činnosť sa automaticky odvíja od rýchlosti ATV, a tak je veľmi bezpečným pomocníkom jazdca aj pri nepredvídateľných situáciách tak pri manévrovnání v ťažkom teréne, tak pri rýchlych cestných presunoch.
Pohodlie, bezpečnosť a plná ochrana právom patrí posádke.
Masívne, luxusne prevedené, delené sedadlo spolujazdca s operadlom je pripravené na dlhé cesty, spolujazdec sa bude cítiť ešte viac bezpečnejšie, ak sa bude držať ergonomicky ladených madiel. Plošinové stupačky sú pri modeli X625-A rôzne výškové úrovne pre jazdcov a spolujazdca. Masívnymi chráničomi rukovätí bude zároveň chránená aj technika napr. Pred konármi, či inými prekážkami. Motor je plne zakrytý odolnými kapotami z tvrdeného plastu a všetky prvky sú projektované tak, aby zabezpečili stroju aj posádke maximálnu ochranu. Pre bezpečnosť pri brzdení sa starajú štyri brzdové kotúče. Celý brzdový systém je zmodernizovaný, teraz poskytuje ešte razantnejší a zároveň aj hladký brzdný účinok s presným dávkovaním brzdnej sily. Nový Gladiator je samozrejme vybavený elektricky prepínateľným pohonom 4x4 s možnosťou 100% uzamknutia predného i zadného diferenciálu. CFMOTO Gladiator X625 / X625-A je už v základnej cene nabitý plnou výbavou a ponúka všetko, čo má plnohodnotná pracovná 4x4 mať - posilňovač riadenia (EPS), silný navijak 3000 lbs, homologované ťažné s el. zásuvkou, praktické nosiče Lock-N-ride, kompletné LED osvetlenie, priestrannú schránku pod sedlom, priestrannú zadná schránku, nový atraktívny LCD displej, luxusné 12 "ALU kolesá, viacplátnové pneumatiky, opierku a madlá pre spolujazdca (verzia X625-A), ochranné Blastro na ruky. Gladiator X625 / X625-A úspešne nadväzuje na svojho legendárneho a mimoriadne populárneho predchodcu, ktorý dosiahol mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch, stali sa najobľúbenejšími štvorkolkami svojej kategórie a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR.

 • 5 rokov záruka na stroj a doživotná na rám *
 • Nový výkonný motor kategórie 600 ccm bez rozbehovej spojky
 • Variátor CVTech (Canada)
 • EPS - progresívny posilňovač riadenia v cene
 • Vstrekovanie BOSCH (Made in Germany)
 • Kompletná LED technológia
 • 4x4 s uzávierkou predného i zadného  diferenciálu
 • Vynikajúce nové odpruženie s progresívnymi pružinami
 • Nové ergonomické ochranné kryty riadidiel 
 • Luxusné 12 " duralové disky kolies 
 • Vysoko odolné viacplátnové pneumatiky CST s šípovým vzorom
 • Silný elektrický navijak s vodiacimi rolnami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Unikátny praktický systém nosičov Lock-N-Ride (predné aj zadné)
 • Opierka a madlá spolujazdca (verzia X625-A)
 • Zadná úložná schránka
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B (automobil)
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho dizajnového štúdia Kiska (dizajn CFMOTO, KTM, Husqvarna ...)
Voliteľné farby: strieborná (bez príplatku)
0€ s DPH
Voliteľné farby: oranžová
40€ s DPH
Voliteľné farby: camouflage
200€ s DPH

Špecifikácia

Kapacity
Benzínová nádrž: 18 litrov
Motorový olej: 2,8 litra
Dĺžka: 2085 mm
Šírka: 1180 mm
Výška: 1220 mm
Rázvor 1280 mm
Suchá hmotnosť: 375 kg
Systém pohonu
Prevodovka: Automatická CVT - variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P / R / N / H / L (parkovací / spätný chod / neutrál / vpred / terénna redukcia)
Náhon kolies: Kardanový hriadeľ
4x4 pohon: odpojiteľný
Predné pneu: 25x8-12
Zadné pneu: 25x10-12
Brzdový systém
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy zadné: Kotúčové hydraulické
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Zadné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Motor
Typ motora: 4-taktný, 4-ventilový jednovalec, SOHC
Výkon motora (offroad): 41 Hp (30,0 kW)
Točivý moment (offroad): 49,2 Nm / 4750 ot./min
Vŕtanie x zdvih: 91 x 89,2 mm
Objem motora: 580 cm 3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Bosch
Zapaľovanie: ECU Bosch
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 oktán

Mali by ste si zakúpiť aj

Podobné stroje

Skladom
11 179€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
68 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
12 499€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
8 619€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
14 329€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo