CFMOTO GLADIATOR X1000 V-Twin (T3b / EURO 5) - model 2022
Skladom
Výrobca: CFMoto

CFMOTO GLADIATOR X1000 V-Twin (T3b / EURO 5) - model 2022

Najžiadanejšia štvorkolka na trhu CF MOTO X1000 plní najnovšie normy pre L7e, plní normy EURO 5 a dodáva sa v exkluzívnej farbe Ghost Grey.
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
12 499€
Predajná cena bez DPH
10 416€

Gladiator X1000 V-Twin (HOMOLOGIZÁCIA T3B) / CENA - 12 499,00 € s DPH 

Gladiator X1000 V-Twin (HOMOLOGIZÁCIA EURO 5) / CENA - 12 499,00 € s DPH 


Ludo Et potest Incipere" aneb "hry môžu začať" - týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak my oznamujeme nástup nášho Imperátora - najväčšieho a najsilnejšieho Gladiatora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CF MOTO. Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia! Ohromujúci výkon 85 Hp, špičkové komponenty renomovaných výrobcov, luxusné nitrogenové tlmiče, nový skvele fungujúci posilňovač riadenia, predný i zadný diferenciál a mnoho ďalšieho ... Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4x4 Gladiator X1000 prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou a fantastickou cenou robia z novinky jasného favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!
Gladiator X1000 V-twin EPS

Ohromujúca sila úplne nového motora kategórie 1000 ccm (960,6 cc) so špičkovým výkonom 85 koní / 79 Nm spoločne s osvedčeným bezspojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Bosch (GER), prináša úplne novú dimenziu práce, cestovania i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný nový posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy moderných plne nastaviteľných nitrogenových tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov (100% pripínateľný predný, špičkový samosvorný americký zadný diferenciál Eaton) povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.
Mohutný výkon prenáša Gladiator X1000 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového bezspojkového variátora CVTech, ktorý zaisťuje okamžitú odozvu na plyn. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanou 4-kotúčovou hydraulickou brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.
Gladiator X1000 je kompletne odpružený pomocou celkom nových špičkových plne nastaviteľných nitrogenových tlmičov. Toto moderné špičkové odpruženie s dlhými zdvihmi zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu na veľkých nerovnostiach a v každom druhu teréne. Novinka prináša nové predné mohutné dimenzované dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.
Pracovné zaradenie stroja podporuje skvele fungujúci pomalý prevod "L", masívnu ťažnú silu či silný navijak. Cestovateľov zase potom poteší mohutné dimenzovanie celého stroja, vysoko komfortný nastaviteľný podvozok a veľkorysé rozmery stroja, kde je všade dostatok miesta pre vodiča i spolujazdca ..
Už v základnej cene je Gladiator X1000 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými a farebne zladenými krytmy riadidiel, luxusnými 14 "ALU kolesami s lešteným povrchom, extrémne odolnými a kvalitnými viacplátnovými 27" pneu CST Stag či s komfortnou sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X1000 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.
Gladiator X1000 úspešne nadväzuje na svojho legendárneho predchodcu, ktorý dosiahol mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR. Pri modeli X1000 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia favorita celého segmentu veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície vlajkovej lodi CF Moto!
 • 3 roky záruka na stroj a doživotná na rám *
 • Extrémne výkonný nový 1000 ccm motor s valcami do "V"
 • EPS - špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom
 • Elektronické vstrekovanie Bosch (GER)
 • Bezspojkový variátor CV-Tech (Canada)
 • Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
 • 4x4 s uzávierkou predného diferiencálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Úplne nové plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou
 • Elegantné a praktické 14 "duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 27 "viacplátnové pneumatiky CST Stag
 • Elektrický navijak 3000 lbs s vodiacimi rolnami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortná sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n 'Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľne)
 • Špičkové predné i zadné LED osvetlenie
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B (automobil)
Voliteľné farby: šedá pastelová (bez príplatku)
0€ s DPH
Voliteľné farby: oranžová metalická
40€ s DPH
Voliteľné farby: modrá metalíza
40€ s DPH
Voliteľné farby: camouflage - listový maskáč
200€ s DPH
Rozširovacie lemy
60€ s DPH

Špecifikácia

Kapacity
Benzínová nádrž: 30 litrov
Dĺžka: 2310 mm
Šírka: 1250 mm
Výška: 1420 mm
Rázvor: 1480 mm
Suchá hmotnosť: 430 kg
Systém pohonu
Prevodovka: Automatická CVT - variátor CV Tech / prevody P / R / N / H / L (parkovací / spätný chod / neutrál / rýchlo vpred / terénna redukcia) / uzamykateľný predný diferenciál / automatický zadný samosvorný diferenciál Eaton (100% svornosť)
Náhon kolies: Kardanový hriadeľ
4x4 pohon: Odpojiteľný
Predné pneu: 27x9-14
Zadné pneu: 27x11-14
Brzdový systém
Brzdy predné: Kotúčové hydraulické
Brzdy zadné: Kotúčové hydraulické
Parkovacia brzda: Áno
Odpruženie
Predné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Dvojité oceľové A-ramená
Zadné: Nezávislé, nastaviteľné odpruženie / Vlečené oceľové ramená
Tlmiče: Nové plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče
Motor
Typ motora: 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Výkon motora (offroad): 85k (63,4 kw) / 7800 ot.
Točivý moment (offroad): 79 Nm / 5500 ot./min
Vŕtanie x zdvih: 91 mm x 74 mm
Objem motora: 963 cm3
Štartovanie: Elektrickým štartérom
Chladenie motora: Kvapalinou a nezávislým olejovým okruhom
Mazanie: S mokrou skriňou
Plnenie motora: Elektronické vstrekovanie Bosch EFI (GER)
Zapaľovanie: ECU Bosch
Palivo: Bezolovnatý benzín 95 oktán

Mali by ste si zakúpiť aj

Podobné stroje

Skladom
11 179€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
68 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
8 199€
Ikona dlzky
2085 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
8 619€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
14 329€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo