CFMOTO GLADIATOR X1000 (T3b / EURO 5) - 2022
Skladom
Akcia
Výrobca: CFMOTO

CFMOTO GLADIATOR X1000 (T3b / EURO 5) - 2022

Najžiadanejšia štvorkolka na trhu CFMOTO X1000 plní najnovšie normy pre L7e, plní normy EURO 5 a dodáva sa v exkluzívnej farbe Ghost Grey.
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
11 079€ 11 869€
Predajná cena bez DPH
9 232€ 9 891€

Gladiator X1000 V-Twin (HOMOLOGIZÁCIA T3B) / CENA - 11 869,00 € s DPH 

Gladiator X1000 V-Twin (HOMOLOGIZÁCIA EURO 5) / CENA - 11 869,00 € s DPH 


Ludo Et potest Incipere" aneb "hry môžu začať" - týmto vždy Imperátor oznamoval v starovekom Ríme začatie veľkolepých gladiátorských hier. Rovnako tak my oznamujeme nástup nášho Imperátora - najväčšieho a najsilnejšieho Gladiatora, ktorý kedy zišiel z výrobných liniek továrne CF MOTO. Dlho očakávaný GLADIATOR X1000 EPS je tu aby ukázal a dokázal, prečo sa jedná o jednu z najočakávanejších štvorkoliek posledného desaťročia! Ohromujúci výkon 85 Hp, špičkové komponenty renomovaných výrobcov, luxusné nitrogenové tlmiče, nový skvele fungujúci posilňovač riadenia, predný i zadný diferenciál a mnoho ďalšieho ... Najsilnejší a mohutne dimenzovaný pracovný 4x4 Gladiator X1000 prináša do sveta pracovných štvorkoliek množstvo pokrokových a moderných prvkov, ktoré v kombinácii s extrémnou výbavou a fantastickou cenou robia z novinky jasného favorita celého segmentu veľkých dvojvalcových štvorkoliek!
Gladiator X1000 V-twin EPS

Ohromujúca sila úplne nového motora kategórie 1000 ccm (960,6 cc) so špičkovým výkonom 85 koní / 79 Nm spoločne s osvedčeným bezspojkovým variátorom CV Tech (Canada) a vstrekovaním Bosch (GER), prináša úplne novú dimenziu práce, cestovania i zábavy. Skvelé jazdné vlastnosti podporuje štandardne dodávaný nový posilňovač riadenia (EPS) s progresívnym priebehom a úplne nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy moderných plne nastaviteľných nitrogenových tlmičov. Použitie dvoch diferenciálov (100% pripínateľný predný, špičkový samosvorný americký zadný diferenciál Eaton) povyšuje jazdné vlastnosti do kategórie najlepšie ovládateľných štvorkoliek pre bežnú jazdu aj použitie v extrémnom teréne. Medzi ďalšie zásadné novinky patrí úplne nová prevodovka SmartShift s optimalizovaným pomalým prevodom pre efektívne využitie masívneho krútiaceho momentu či zdokonalený systém mazania motora. Modernizáciou prešla aj celá chladiaca sústava, ktorá má až o 35% vyššiu účinnosť a zaisťuje vyššiu efektivitu chladenia motora pri ťažkom pracovnom využití.
Mohutný výkon prenáša Gladiator X1000 kardanovým hriadeľom prostredníctvom osvedčeného kanadského bezúdržbového bezspojkového variátora CVTech, ktorý zaisťuje okamžitú odozvu na plyn. Pohon predných kolies je samozrejme možné elektronicky pripojiť. Prevodovka umožňuje jazdu vpred i vzad pre bežné použitie a redukovaný, supersilný prevod do pomala pre pracovné použitie a ťahanie prívesu. Novinka prináša aj plne automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton so 100% svornosťou! Brzdiaci výkon je zaistený silne dimenzovanou 4-kotúčovou hydraulickou brzdovou sústavou s pancierovými brzdovými hadicami.
Gladiator X1000 je kompletne odpružený pomocou celkom nových špičkových plne nastaviteľných nitrogenových tlmičov. Toto moderné špičkové odpruženie s dlhými zdvihmi zaisťuje komfortnú a pohodlnú jazdu na veľkých nerovnostiach a v každom druhu teréne. Novinka prináša nové predné mohutné dimenzované dvojité A-ramená a zadné vlečné ramená. Širší rozchod kolies a nový systém zadného zavesenia zaisťujú dosiahnutie vyššej bočnej stability a celkovo dokonalé jazdné dojmy.
Pracovné zaradenie stroja podporuje skvele fungujúci pomalý prevod "L", masívnu ťažnú silu či silný navijak. Cestovateľov zase potom poteší mohutné dimenzovanie celého stroja, vysoko komfortný nastaviteľný podvozok a veľkorysé rozmery stroja, kde je všade dostatok miesta pre vodiča i spolujazdca ..
Už v základnej cene je Gladiator X1000 vybavený silným elektrickým navijakom, homologovaným ťažným s el. zásuvkou, precízne spracovanými ochranými a farebne zladenými krytmy riadidiel, luxusnými 14 "ALU kolesami s lešteným povrchom, extrémne odolnými a kvalitnými viacplátnovými 27" pneu CST Stag či s komfortnou sedačkou spolujazdca s integrovanými madlami. Gladiator X1000 je osadený vynikajúcim, dizajnovo veľmi vydareným LED osvetlením s výrazne vyššou svietivosťou hlavných svetlometov.
Gladiator X1000 úspešne nadväzuje na svojho legendárneho predchodcu, ktorý dosiahol mnohých víťazstiev v domácich i svetových off-road pretekoch a tiež skvele slúži v náročnom pracovnom nasadení, napr. U polície SR. Pri modeli X1000 boli v nevídanej miere použité najmodernejšie technológie a materiály pre dosiahnutie špičkového výkonu, výnimočnej odolnosti a fantastických jazdných vlastností, ktoré z tohto modelu robia favorita celého segmentu veľkých pracovných štvorkoliek na trhu. Pokrokový dizajn z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska potvrdzuje najvyššie ambície vlajkovej lodi CF Moto!
 • 3 roky záruka na stroj a doživotná na rám *
 • Extrémne výkonný nový 1000 ccm motor s valcami do "V"
 • EPS - špičkový posilňovač riadenia s progresívnym priebehom
 • Elektronické vstrekovanie Bosch (GER)
 • Bezspojkový variátor CV-Tech (Canada)
 • Nová prevodovka SmartShift s optimalizovanými prevodmi
 • 4x4 s uzávierkou predného diferiencálu
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Úplne nové plne nastaviteľné nitrogenové tlmiče
 • Nový systém zavesenia zadných kolies umožňujúci vyššie zdvihy tlmičov
 • Rozmerné ergonomické plastové ochranné kryty riadidiel s duralovou výstuhou
 • Elegantné a praktické 14 "duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 27 "viacplátnové pneumatiky CST Stag
 • Elektrický navijak 3000 lbs s vodiacimi rolnami
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky
 • Komfortná sedačka spolujazdca s opierkou a integrovanými madlami
 • Predné aj zadné masívne plastové nosiče Lock n 'Ride
 • Výmenné pružné lemy blatníkov z mäkčeného plastu (voliteľne)
 • Špičkové predné i zadné LED osvetlenie
 • Homologizácia EÚ, 2 osoby, VP sk. B (automobil)

Logo CFMOTO
V súčasnosti jedna z najväčších, najmodernejších a najprogresívnejších svetových tovární na výrobu kvalitných štvorkoliek, motocyklov a motorov na svete. Hlavná továreň aj centrála firmy sa nachádza v priemyselnej zóne mesta Hangzhou, približne 150km od Šanghaja, v provincii Zhejiang, ktorá patrí do ekonomicky najvyspelejšej časti Číny a je jedným z hnacích motorov ekonomického rastu celej krajiny. 

Továreň CFMOTO bola založená v roku 1989 a teraz zamestnáva viac ako 1500 ľudí. Od svojho vzniku vyrobila 98 typov vozidiel a 51 typov motorov, kvalitné CFMOTO produkty distribuuje vo viac ako 70 krajinách a regiónoch sveta. Výskumný a vývojový tím spoločnosti CFMOTO sa skladá z viac ako 200 zamestnancov z niekoľkých krajín, CFMOTO vlastní viac ako 110 patentových riešení. Čas, úsilie a odborné znalosti investované do rozvoja systému riadenia kvality umožňujú poskytovať vynikajúce a dôveryhodné produkty bezkonkurenčnej kvality za vynikajúcu cenu. Dlhodobý a úspešný rast firmy umožnil ďalší rozvoj aj na medzinárodnom poli. CFMOTO už niekoľko rokov veľmi úspešne spolupracuje na úrovni „joint venture“ s rakúskym motogigantom KTM a špičkovým dizajnérskym štúdiom KISKA.
Dnes medzi hlavné produkty CFMOTO patria úžitkové pracovné štvorkolky ATV (all terrain vehicles), nákladné UTV (universal terrain vehicles), športové SBS (side-by-side), motocykle, skútre a samostatné motorové jednotky. 

Väčšina produktov sa testuje a ladí v Amerike a v Európe (okrem iného aj v ČR), takže výsledné výrobky sú pripravené priamo na mieru požiadaviek skúsených distribútorov. 

Každý rok továreň investuje obrovské prostriedky do ďalšieho vývoja a neustále modernizuje svoje linky, z ktorých schádzajú desaťtisíce nových strojov do celého sveta. V roku 2009 pribudla v továrni úplne nová výrobná linka, kde sa vyrábajú nové modely kategórie UTV/SSV. Táto linka pomohla ďalej zvýšiť kvalitu a kvantitu produkcie a zaradiť štvorkolky CFMOTO medzi svetových lídrov. V roku 2014 pribudla úplne nová linka robotického zvárania rámov a nová lakovňa plastov. Rok 2017 priniesol rozšírenie kapacity pre nové modelové rady motocyklov, ktoré vznikajú v spolupráci so svetoznámym rakúskym dizajnérskym štúdiom Kiska. A výhľad do budúcnosti? Firma zakúpila ďalšie obrovské priestory na úplne nové výrobné haly a administratívne zázemie aj testovací polygón. CFMOTO jasne ukazuje svoj ďalší smer a nenecháva nikoho na pochybách, že sa stalo jedným zo svetových lídrov v oblasti "powersports". Úspešným vstupom na svetovú burzu v roku 2017 tento fakt pevne potvrdzuje.
Farba - Šedá pastelová (bez príplatku)
0€ s DPH
Farba - Oranžová metalická
42€ s DPH
Farba - Modrá metalíza
42€ s DPH
Farba - Listový kamufláž
208€ s DPH
Rozširovacie lemy
62€ s DPH

Špecifikácia

MOTOR
Motor 4-taktný, 8-ventilový dvojvalec, SOHC
Objem motora 1000 ccm
Vŕtanie x zdvih 91 mm x 74 mm
Prevodovka Automatická CVT – variátor / uzamykateľný predný diferenciál / prevody P/R/N/H/L (parkovací/spätný chod/neutrál/rýchlo vpred/terénna redukcia)
ROZMERY
Dĺžka 2310 mm
Šírka 1250 mm
Výška 1420 mm
Rázvor 1480 mm
Suchá hmotnosť 430 kg
Objem nádrže 30 l
OSTATNÉ
Odpruženie Nezávislé, nastaviteľné odpruženie. Dvojité oceľové A-ramená / Vlečené oceľové ramená
Brzdy Kotúčové hydraulické
Predné pneu 27×9-14
Zadné pneu 27×11-14

Mali by ste si zakúpiť aj

Podobné stroje

Prenájom
Skladom
Akcia
9 990€ 11 624€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
68 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
8 619€
Ikona dlzky
2085 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
8 329€
Ikona dlzky
2235 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Skladom
Akcia
13 749€ 14 579€
Ikona dlzky
2310 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo