CFMOTO GLADIATOR UTV 1000 XL EPS
Na objednávku
Výrobca: CFMoto

CFMOTO GLADIATOR UTV 1000 XL EPS

Nedostatok miesta? Nie s modelom CFMOTO Gladiator 1000 XL EPS! Až šesťmiestne vozidlo (5 homologovaných miest!) s dvoma radmi lavíc je ideálne na rodinné výlety alebo na ťažkú ​​prácu. Načo teda robiť kompromisy? S týmto novým profesionálnym pracovným Gladiatorom z kategórie UTV vás nič nezastaví! Úplne nový silný profi pracovný robotník s moderným dizajnom zo solventného dizajnérskeho rakúskeho štúdia Kiska ukazuje úplne novú dimenziu práce i zábavy. Nový Gladiator UTV1000 XL EPS prináša i v kategórii UTV skvelý výkon, plnú homologáciu pre 5 pasažierov. Svoje jasné pracovné zaradenie nový Gladiator dokazuje aj svojimi doslova majestátnymi rozmermi, špičkovou výbavou, celkovým výkonom alebo aj obrovskou 40 l palivovou nádržou.
Ikona dlzky
3745 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
Základná cena s DPH
19 019€
Predajná cena bez DPH
15 849€

Modelový rok 2022: 19 019,00€ s DPH
Modelový rok 2023: 19 579,00€ s DPH

Stroj, ktorý svojím vstupom na trh nepochybne poriadne rozvíril kategóriu pracovných UTV. Kompletne nová dlhá konštrukcia celého stroja zabalená do exkluzívneho dizajnu z rakúskeho dizajnového štúdia Kiska, medzi ktorého zákazníkmi patrí aj slávna KTM. Srdcom Gladiatora UTV1000 XL je  nový motor kategórie 1000 ccm , ktorý profi robotníkovi dáva v maximálnej offroad verzii výkon cez 80 Hp a 79 Nm (offroad)! V oblasti pracovných UTV viac ako veľkorysé hodnoty! Elektronika z dielní nemeckej firmy Bosch, pohon vďaka osvedčenému kanadskému variatoru CV-Tech a použitie extrémne odolných amerických remeňov Bando (príp. japonských Mitsuboshi), zaistí bezproblémové využitie stroja aj pri najťažšom pracovnom nasadení. Jasné pracovné či prepravné zaradenie tohto výkonného stroja dokazujú plne homologované parametre, kde vyčnieva homologácia pre 5 osôb, homologovaná ťažná sila 790 kg (brzdený) či homologovaná guľa s elektrickou zásuvkou. Množstvo úložných priestorov , vnútorná ergonómia a úplne nový systém úloženia pracovných boxov "Cargotool" len podčiarkujú fakt, s akou starostlivosťou a dôrazom na detaily sa výrobca s dizajnérmi venovali vývoju tohto mohutne dimenzovaného stroja. Súčasťou výbavy je aj  silný 3500 lbs navijak s diaľkovým ovládaním.

Tento špeciálny odolný stroj, určený prevažne pre  profesionálnu prácu a prepravu osôb , vám umožní mnoho činností, ktoré ste doteraz nezvládli. Pokiaľ chcete prepravovať ťažké náklady v špatne dostupnom teréne, ťahať nákladné vozíky, dopravovať osoby, upratovať, zhŕňať sneh, jednoducho ak chcete prekračovať všetky bežné limity, je CFMOTO Gladiator UTV1000 XL tým pravým strojom pre vás!

Vďaka svojej priaznivej cene dokáže Gladiator UTV1000 XL osloviť okrem profesionálov aj farmárov, záhradkárov, či chalupárov, pre ktorých je vysoká kvalita a dostupná cena rozhodujúcim kritériom!

Mohutne dimenzovaná a priestranná korba  Gladiatora UTV1000 XL, ktorej konštrukcia je kombináciou vysoko kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu a ocele, je sklopná a istená hydraulickými tlmičmi a samozrejme má aj otváracie masívne zadné čelo. Rozmerná ložná plocha je vybavená aj pevnými okami na uchytenie nákladu, ktorá bez problémov pojme palety veľkosti EUR aj väčšie a bezpečne odvezie náklad aj niekoľko metrákov.

Kabína automobilového typu pre 5 pasažierov je vybavená ľahko udržiavateľnými ergonomickými sedačkami zo syntetickej umývateľnej kože, robustným ochranným oceľovým rámom s integrovanými bezpečnostnými 3-bodovými pásmi (pre prevádzku strojov kategórie UTV Gladiator nie je povinná prilba ) kompletnou výbavou pre jednoduché ovládanie stroja. Vo výbave kabíny nechýba praktické diaľkové ovládanie k navijaku či množstvo praktických odkladacích plôch vrátane  systému "Cargotool" na uloženie pracovného náradia. K dokonalosti a komfortu kabíny sú k dispozícii voliteľne bočné dvere. Ako ďalšie voliteľné príslušenstvo je k dispozícii plastová strecha, predné plexisklo alebo ochranné bočné lemy.

Vysoký výkon, 4x4 s uzávierkou a oboma diferenciálmi, precízny posilňovač riadenia, majestátne rozmery, skvelá stabilita a vyvážené jazdné vlastnosti, 14” elegantné ALU kolesá, špičkové viacplátnové odolné 27" pneu STAG, bohaté úložné priestory, kompletné LED osvetlenie, nový multifunkčný displej nastaviteľné sedadlo a volant – to všetko sú vlastnosti, ktoré z Gladiatora UTV1000 XL robia najvšestrannejšieho pomocníka, akého ste si mohli priať! 

Aktuálne majú všetky štvorkolky CFMOTO exkluzívnu záruku v dĺžke 5 rokov*!

Profesionálny servis, rozsiahly sklad náhradných dielov a technická podpora na území SR a ČR sú úplne samozrejmé.

 • 5 rokov záruka!
 • Výkonný  nový 1000 ccm motor s valcami do “V”
 • 5-miestny plne profesionálny pracovný stroj - homologácia pre 5 osôb
 • EPS - moderný posilňovač riadenia s progresiou v základnej cene 
 • Vstrekovanie BOSCH (Germany)
 • Bezspojkový variator CV-Tech (Canada)
 • 4x4 s uzávierkou predného diferenciálu 
 • Automatický samosvorný zadný diferenciál Eaton (100% svornosť)
 • Nová prevodovka Smartshift s optimalizovanými prevodmi
 • Priestranná sklopná korba  z kvalitného tvrdeného odľahčeného plastu s praktickými okami s mohutnou homologovanou nosnosťou 365 kg (rozmery  1412 x 901mm - viac ako EUR paleta)
 • Komfortné a ľahko nastaviteľné viacprvkové tlmiče novej generácie
 • Tvarované spodné A-ramená zvyšujúce svetlú výšku
 • Elegantné, praktické a odolné 14” duralové disky kolies
 • Vysoko odolné 27” viacplátnové pneumatiky CST Stag s univerzálnou vzorkou
 • Elektrický navijak 3500 lbs s vodiacimi rolnami s ergonomickým  diaľkovým ovládaním 
 • Bezpečnostnými 3-bodové pásy, pohodlné a ľahko umývateľných 6 sedadiel
 • Pevný a mohutne dimenzovaný ochranný bezpečnostný rám (nie je nutná prilba!)
 • Výškovo nastaviteľný volant, posuvná sedačka vodiča
 • Veľké množstvo praktických odkladacích priestorov
 • Úplne nový systém úložných boxov "Cargotool" - debna na náradie pod sedačkou spolujazdca
 • Výkonné predné aj zadné LED osvetlenie
 • Nová a výkonná 32 Ah gélová batéria s modernou NANO-GEL  technológiou
 • Homologované ťažné zariadenie ISO50 vr. el. zásuvky,
 • Homologovaná mohutná ťažná sila 520 kg
 • Bočné dvere (voliteľne), strecha (voliteľne), predné plexi (voliteľne), navijak 3500 lbs (v cene), bočné lemy (voliteľne)
 • Homologácia EÚ , 5 osôb , RP sk. B (automobil)
 • Dizajn z dielne medzinárodne uznávaného rakúskeho design štúdia Kiska (design CFMOTO, KTM, Husqvarna...)


Voliteľné farby: strieborná (bez príplatku)
0€ s DPH
Voliteľné farby: listová kamufláž
208€ s DPH
Rozširovacie lemy
62€ s DPH
Plastová strecha
250€ s DPH
Polykarbonátové čelné sklo
601€ s DPH
Čelné sklo so stieračom DFK
1 250€ s DPH
Ďalšie doplnky nájdete na našom e-shope
0€ s DPH

Podobné stroje

Skladom
16 329€
Ikona dlzky
3185 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Skladom
17 149€
Ikona dlzky
2945 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo
14 039€
Ikona dlzky
2820 mm
Ikona motora
41 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Na objednávku
17 919€
Ikona dlzky
3185 mm
Ikona motora
85 HP
Ikona motora
2 valce
logo