CAN-AM TRAXTER BASE T HD7 (T1b) 2023
Na objednávku
Výrobca: CAN-AM

CAN-AM TRAXTER BASE T HD7 (T1b) 2023

PRIPRAVENÝ NA PRÁCU. TRAXTER XU JE VYBAVENÝ MNOŽSTVOM PRÍSLUŠENSTVA INŠTALOVANÉHO OD VÝROBY VRÁTANE 27” PNEUMATÍK MAXXIS CORONADO NAMONTOVANÝCH NA 14” KOLESÁCH, NAVIJAKA A TRI-MODE DYNAMICKÉHO POSILŇOVAČA RIADENIA PRE LEPŠIU OVLÁDATEĽNOSŤ A RIADENIE.
Ikona dlzky
3071 mm
Ikona motora
52 HP
Ikona motora
1 valec
Základná cena s DPH
16 580€
Predajná cena bez DPH
13 817€

KEĎ SME VYVÍJALI NOVÝ MODEL CAN-AM TRAXTER, NENECHALI SME SA NIČÍM OBMEDZOVAŤ. VYTVORILI SME HÚŽEVNATÉ ŽIVOTASCHOPNÉ A ŠIKOVNÉ VOZIDLO, KTORÉ VYNIKÁ VO VŠETKOM, ČO OD NEHO OČAKÁVATE. ROZDIEL POCÍTITE HNEĎ, AKO SI SADNETE A VYRAZÍTE.
 • EC homologovaná T kategória
 • 52 hp ( 39 kW )
 • 28 cm čistá svetlá výška
 • 27-palcové pneumatiky Maxxis† Coronado
 • Lavicové sedadlo VERSA-PRO
 • 7.6” digitálny display
NESKUTOČNE HÚŽEVNATÝ, ABY ZVLÁDOL DENNÚ RUTINU. MODEL CAN-AM TRAXTER JE TEN NAJSCHOPNEJŠÍ MEDZI TERÉNNYMI VOZIDLAMI SIDE BY SIDE VÔBEC: VYNIKÁ NA PRACOVISKÁCH, NA POĽOVAČKÁCH A TIEŽ VŠADE TAM, KDE POTREBUJETE BYŤ ÚSPEŠNÝ.

SCHOPNÝ ŤAHAČ A NOSIČ
Špičková ťažná kapacita
S motormi, brzdami, podvozkom a zavesením, ktoré sú prispôsobené tak, aby pracovali tvrdšie ako ktorýkoľvek iné side-by-side vozidlo, dokáže Traxter ťahať až 1134 kg.

Skutočný pracovný priestor už nie je mimo dosahu
Počnúc prístrojovou doskou s odnímateľnou skriňou na náradie, úložným priestorom až po nosnosť 680 kg – 793,8 kg pre MAX – je zrejmé, že Traxter jednoducho prácu dokončí.

VYPOLSTROVANÁ LAVICA
Komfort nie je len o sedadle vodiča. Je to pokročilý komfort pre celodenné  jazdenie v skupine. Intuitívny kokpit s optimalizovanou viditeľnosťou a dodatočnou bočnou oporou, so zosilneným povrchom sedadla umožňujú ľahké naskakovanie a vystupovanie. Spodné háčiky, sklopné sedadlo a nastaviteľné sedadlo vodiča? Máš ich tiež. Pohodlie je kráľom.

4,5/7,6-palcový digitálny displej s klávesnicou
Všetko, čo potrebujete ovládať pre perfektnú jazdu. Možnosti 4,5 a 7,6-palcového širokého digitálneho displeja sú čitateľné za všetkých podmienok, pričom informácie o vozidle a ovládacie prvky máte na dosah ruky.

Inovované Heavy Duty klenuté A-rameno / klenuté TTA odpruženie
Pohodlie a schopnosti: prepracované predné odpruženie s dvojitými A-ramenami a zadné oblúkové TTA odpruženie poskytuje celých 11 palcov zdvihu, lepšiu stabilitu, spoľahlivú odozvu a vyššiu pevnosť.

PRO-TORQ CVT prevodovka a on-the-fly 4WD
Voliteľný režim Turf / 2WD / 4WD s predným samosvorným diferenciálom Visco-Lok† QE prenáša dokonale výkon v akomkoľvek teréne. PRO-TORQ CVT na modeloch HD9 a HD10 poskytuje vylepšené chladenie a elektronickú ochranu remeňa pre väčšiu odolnosť.

Viac ako len strecha nad hlavou
Nový vodotesný zvukový systém dostupný ako voliteľná výbava. 6 reproduktorov s kompatibilitou Bluetooth, viacfarebné LED diódy, zosilňovač RMC a originálny audio prijímač JL na naštartovanie vašich playlistov, keď ste vonku na poli a sejete alebo oriete do rytmu vlastného bubnov. Znie to dobre? Stavte sa!

Logo CAN-AM
BRP je kanadská spoločnosť vyrábajúca rekreačné vozidlá. Bola založená v roku 2003, keď bola divízia rekreačných produktov spoločnosti Bombardier Inc. odpredaná skupine investorov: Bain Capital (50%), rodina Bombardierovcov (35%) a Caisse de dépôt et placement du Québec (15%).

Materská spoločnosť bývalej divízie Bombardier Inc. bola založená v roku 1942 ako L’Auto-Neige Bombardier Limitée (Bombardier Snowmobile Limited) Joseph-Armand Bombardier vo Valcourte vo východných mestách v Quebecu.

Novovytvorená samostatná spoločnosť pokračovala vo vývoji vozidiel v rovnakých odboroch, ktoré začala o 60 rokov skôr jej zakladateľom. K 6. októbru 2009 mala približne 5 500 zamestnancov, jej tržby v roku 2007 presahovali 2,5 miliardy USD. BRP má výrobné závody v piatich krajinách: Kanada, USA (Wisconsin, Illinois, Severná Karolína a Arkansas), Mexiko, Fínsko a Rakúsko. Produkty spoločnosti sa predávajú vo viac ako 100 krajinách, z ktorých niektoré majú vlastnú sieť priameho predaja.

BRP má niekoľko značiek: Can-Am Off-Road (štvorkolky a side by side) Can-Am On-Road (motocykle Can-Am a trojkolesové vozidlá Can-Am Spyder a Ryker), Sea-Doo (vodné skútre), Ski-Doo / Lynx (snežné skútre), závesné motory Evinrude a Rotax. Značka snežných skútrov Ski-Doo je tak ikonická, najmä v Kanade, že bola v roku 2007 uvedená na 17. mieste v zozname najväčších kanadských vynálezov CBC.

HISTÓRIA Bombardier Inc.
V roku 1937 - vďaka svojmu odhodlaniu a odvahe - získal Joseph-Armand Bombardier patent na vôbec prvý dopravný prostriedok na cestovanie na snehu, ktorý vyvinul vo svojej garáži vo Valcourte v Quebecu. Nasledoval druhý, tentoraz väčší stroj, a v roku 1942 založil svoju vlastnú spoločnosť: L'Auto-Neige Bombardier Limité. V priebehu rokov J.-A. Bombardier zdokonalil svoj design a v roku 1959 uviedol na trh snežný skúter Ski-Doo, ktorý bol už poháňaný motorom Rotax. Tento inovatívny produkt znamenal vznik nového športu.
Nasledujúce roky boli svedkom hľadania inovácií, objavovania rôznych oblastí a spôsobenia prevratu v oblasti motorového športu.
Dnes sa môžu jazdci na strojoch BRP preháňať po snehu, po vode aj po zemi. (a dokonca aj vo vzduchu??) ''Sme hrdí na to, že sme kanadská spoločnosť, ktorá je teraz uznávaná po celom svete. Našich osem značiek, Ski-Doo, Sea-Doo, Can-Am ATV a SSV, Lynx, Evinrude, Rotax, Manita a Alumacraft, sú ikonami v oblasti motorového športu a lodného priemyslu. Spája nás naša vášeň neustále sa posúvať v ústrety novým dobrodružstvám, čo našim zákazníkom po celom svete dodáva silu vytvárať si tie najlepšie zážitky a spomienky.''
 
NIEKOĽKO DÔLEŽITÝCH ÚDAJOV
 • 1942 – zahájenie činnosti spoločnosti Auto-neige Bombardier Limitée
 • 1959 - vôbec prvý snežný skúter Ski-Doo
 • 1968 - vôbec prvý vodný skúter Sea-Doo
 • 1970 - akvizícia rakúskej spoločnosti Rotax-Werk
 • 1989 – akvizícia spoločnosti Nordtrac Oy a značky Lynx
 • 1998 - Bombardier vstupuje na trh štvorkoliek
 • 2001 – akvizícia značiek Evinrude a Johnson
 • 2003 – Bombardier predáva svoju divíziu rekreačných produktov; oficiálne svoju činnosť začína BRP
 • 2007 – vôbec prvá trojkolka 
 • 2010 – BRP vstupuje na trh dvojsedadlových vozidiel Can-Am SSV
 • 2013 – prvá verejná ponuka akcií spoločnosti BRP

Špecifikácia

MOTOR / POHON
Typ 39 kW (52 hp) / Rotax® ACE 650 ccm single cylinder, liquid cooled, catalyst
Systém dodávania paliva Inteligentná regulácia plynu (iTC™) s elektronickým vstrekovaním paliva (EFI)
Prevodovka Primárna prevodovka PDrive CVT s brzdením motora a elektronickou ochranou hnacieho remeňa L / H / N / R / P
Systém pohonu Voliteľný režim Turf / 2WD / 4WD s automatickým uzáverom predného diferenciálu Visco-Lok
Jazdné asistenčné systémy Elektronická kontrola zjazdu z kopca ECO™ / ECO Off / Pracovný režim, Brzdový pridržiavací mechanizmus
Posilňovač riadenia N/A
PNEUMATIKY / KOLESÁ
Predné pneumatiky Maxxis Coronado† 27 x 9 / 11 x 14 in. (68.6 x 22.9 / 27.9 x 35.6 cm)
Zadné pneumatiky Maxxis Coronado† 27 x 9 / 11 x 14 in. (68.6 x 22.9 / 27.9 x 35.6 cm)
Kolesá 14 palcové, oceľové
ROZMERY / NOSNOSŤ
Klietka Profilovaná klietka Certifikát ROPS
Odhadovaná čistá hmotnosť 677.7 kg
D x Š x V 307.1 x 157.5 x 193 cm
Rázvor 211.5 cm
Svetlá výška 28 cm
Rozmery batožinového priestoru 96.5 x 138.4 x 30.5 cm
Objem prepravného boxu 454 kg
Elektricky naklápacia korba N/A
Nosnosť zadných dverí 113.4 kg
Objem úložného priestoru 11.7 L
Ťažná kapacita 1136 kg
Užitočné zaťaženie 680 kg
Objem nádrže 40 L
Počet osôb 3

Mali by ste si zakúpiť aj

Podobné stroje

Skladom
21 690€
Ikona dlzky
3071 mm
Ikona motora
65 HP
Ikona motora
2 valce
logo
17 780€
Ikona dlzky
3071 mm
Ikona motora
52 HP
Ikona motora
1 valec
logo
Očakávame - možná rezervácia
23 700€
Ikona dlzky
3194 mm
Ikona motora
82 HP
Ikona motora
2 valce
logo
Očakávame - možná rezervácia
26 020€
Ikona dlzky
3896 mm
Ikona motora
83 HP
Ikona motora
2 valce
logo