Výkup/komisionálny predaj štvorkoliek

Naša ponuka strojov je zameraná hlavne na predaj nových značkových strojov. Za posledný rok sme zaznamenali obrovský nárast dopytov zo strany klientov na staršie/jazdené stroje, ale taktiež zároveň prosby či by sme nevedeli odkúpiť prípadne predať stroj. Vždy sa snažíme promptne zareagovať na podnet zo strany zákazníka tak sme sa rozhodli vyhovieť obidvom stranám.

Výkup štvorkoliek

Samotný výkup strojov realizujem výhradne po kompletnej obhliadke samotného stroja našimi mechanikmi. Uprednostňujeme stroje, ktoré boli zakúpené u nás prípadne stroj, ktorý pravidelne navštevuje náš servis a máme kompletnú servisnú históriu.

  • Pred samotným výkupom je vždy potrebné zaslať reálne fotky stroja na mail info@quad-moto.sk následne Vám určíme predbežnú cenu, za ktorú by sme stroj vedeli odkúpiť.
  • Reálnu cenu stroja Vám vždy určíme až po obhliadke našim mechanikom.
  • Samozrejme je možné vziať stroj do protihodnoty v rámci kúpy novej štvorkolky po individuálnej dohode.
Výkup štvorkoliek

Komisionálny predaj

Máte štvorkolku, ktorú chcete predať a neviete ako na to?

Vždy je potrebné nás kontaktovať a oboznámiť nás o aký stroj sa jedná, cenu, stav a my Vám vysvetlíme všetky potrebné informácie a taktiež kalkuláciu provízie. Stroj je potrebné priviezť k nám na predajňu a my si následne spíšeme preberací protokol o odovzdaní stroja, príslušenstva, závad, stav km atd. Stroj dočistíme a oživíme jeho vzhľad, nafotíme a následne zariadime kompletnú inzerciu a taktiež budeme odpovedať na všetky otázky zo strany kupujúcich. Pred samotným predajom Vás budeme informovať o možnom predaji stroja a následne odhlásení stroj z evidencie na nového majiteľa. Vždy je potrebné priniesť všetky potrebné doklady technický preukaz, servisnú knihu, manuál atď.

Výkup štvorkoliek Quadmoto Centrum

 

Vykupujeme a predávame len stroje, ktoré sú vo veľmi dobrom technickom stave, zničené stroje ani nevykúpime a ani nebudeme predávať. Záruka našej odbornosti a mena je zároveň záruka pre kupujúceho, že kupuje stroj, ktorý nie je zničený, ale stroj v slušnom stave bez zbytočných a nákladných investícií.

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.