Najnovšie komentáre

Velká nespokojnost s mazaním stvorkolky zly servis a zavádzanie zákazníka,vrámci záruky vina na záka... ...
Dobry.Mam zaujem o 4kolku v prevedeni pre dvoch,pevna cesta 70%.Pocul som,ze tento model spada do no... ...
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať aká je v TP napísaná celková
hmotnosť vozíka pre Gladiator X8 pr... ...

ARCTIC CAT 700 DIESEL TRV

Tvrdo pracujúci 700 Diesel je neunaviteľný ťahúň. Jeho vyhlásený spoľahlivý motor má polovičnú spotrebu oproti všetkým benzínovým štvorkolkám, čo štvorkolke 700 TRV Diesel umožňuje absolútne neprekonateľný akčný rádius.
Tlačiť
ARCTIC CAT 700 DIESEL TRVARCTIC CAT 700 DIESEL TRV
Základná cena s DPH
10690,00 €
Cena
Predajná cena bez DPH8908,33 €

ARCTIC CAT 700 DIESEL TRV

Tvrdo pracujúci 700 Diesel je neunaviteľný ťahúň. Jeho vyhlásený spoľahlivý motor má polovičnú spotrebu oproti všetkým benzínovým štvorkolkám, čo štvorkolke 700 TRV Diesel umožňuje absolútne neprekonateľný akčný rádius.

Tvrdo pracujúci 700 Diesel je neunaviteľný ťahúň. Jeho vyhlásený spoľahlivý motor má polovičnú spotrebu oproti všetkým benzínovým štvorkolkám, čo dieselu 700 TRV umožňuje absolútne neprekonateľný akčný rádius. Jedinečný systém TRV umožní premeniť tento model na tri rôzne štvorkolky: s veľkým nosičom SpeedRack odveziete každý náklad, korba je nepostrádateľná pri preprave sypkých materiálov a namontovaným sedadlom spolujazdca sa vaša pracovná štvorkolka premení na pohodlný cestovný stroj. Predĺžený podvozok vám navyše prinesie viac stability pri jazde a väčšiu istotu v prudkých výjazdoch. K tomu si pripočítajte vysoké zdvihy pérovania, extrémna odolnosť podvozku aj motora a presne viete, prečo Arctic Cat 700 Diesel slúži v armáde USA.

Homologizácia: pre 2 osoby, ŠPZ v cene.

Motor 700 DIESEL - spoľahlivý dvojvalec

Extrémne spoľahlivý radový dvojvalec 700 Diesel je ťahúň s neuveriteľne nízkou spotrebou a mimoriadnou životnosťou. Má polovičnú spotrebu než všetky benzínové motory, a je mu pri tom úplne jedno, či tankujete naftu alebo bionaftu, a pretože slúži v armáde USA, je schopný jazdy ešte na päť ďalších palív - DF1, DF2, DFArctic, JP5 a JP8.

Pneumatiky Carlisle Badlands XTR - All in terén

Agresívna vzorka týchto univerzálnych trojplátnových pneumatík vám zaistí skvelú trakciu aj v najťažšom teréne. Vyrobené sú s využitím najmodernejších technológií, radiálne pneumatiky Carlisle Badlands XTR ponúkajú špičkové jazdné vlastnosti, vynikajúcu ovládateľnosť, mäkkú jazdu a vysokú životnosť.

Prevodovka Duramatic - automatická

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárne (hnacie) spojka, sekundárne (hnané) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivú spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (dopredu / rýchlosť / redukcia / neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

Elektrická uzávierka predného diferenciálu s elektrickým ovládaním

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne, a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohli predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

Nezávislé zavesenie - dvojité A ramená

Cieľom bolo vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládaciu silu v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

Kotúčové brzdy

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

Pohon 4x4

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadný (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú.

Náhon 4x4 oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj na vysoko účinné snežné vozidlo.

Nosiče SpeedRack

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack ® umožňujúce rýchle pripevnenie príslušenstva. Na predný nosič naložíte 45kg, na zadnom uvezie až 90 kg.

TRV Systém (3v1)

Jedinečný systém TRV, to sú tri štvorkolky v jednej. S namontovanou zadnou sedačkou budete vy aj váš spolujazdec luxusne cestovať prvou triedou. Stačí iba vytiahnuť dva čapy, zadnú sedačku bez potreby náradia ľahko vyberiete, a miesto nej môžete namontovať robustný zadný nosič SpeedRack alebo nákladnú korbu s vysokou nosnosťou. Sedačka spolujazdca je v základnej výbave tohto modelu, zadný nosič Speedrack a korba sa dajú voliteľne doobjednať.

Sedlo s opierkami TRV

Luxusné samostatné sedlo spolujazdca s príjemnými lakťovými opierkami a pevnou opierkou chrbta umožní vám aj vášmu spolujazdcovi cestovať prvou triedou. Spolujazdec sedí na svojom vlastnom sedadle, a to vám ako vodiči dáva viac priestoru pre aktívne riadenie a vyvažovanie štvorkolky. A ak chcete, vďaka premyslenému systému TRV stačí vytiahnuť dva čapy, a zadnú sedačku ľahko bez akéhokoľvek náradia môžete vymeniť za priestorný zadný nosič so systémom SpeedRack alebo za veľkú nákladné korbu. Jednoducho geniálne.

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie pri nízkych rýchlostiach, vo vyšších rýchlostiach tlmí rany prenášané do volantu. Posilňovač riadenia Arctic Cat je navyše úplne jedinečný vďaka svojmu variabilnému účinku - senzory merajú sily vo volante aj na kolesách. V malých rýchlostiach oceníte ľahké zatáčanie, pri rýchlej jazde zase úžasnú presnosť riadenia.

 

1423688932107
1423688932335
1423688931266
1423688928630
1423688927864
1423688926159
1423688924850
1423688923411
1423688922149
1423688919545
1423688915680
1423688915769
1423688933301
MODEL
Typ
užitková / rekreačná ATV
Ročník
2015
Verzia
Predĺžená
MOTOR
Objem
695 ccm
Typ motora
4takt (I-Twin), SOHC, 2 ventily, DIESEL
Počet valcov
dvojvalec
Dávkovanie paliva
-
Palivo
nafta (DIESEL), (BIO DIESEL)
Chladenie
kvapalina + ventilátor
Zapaľovanie
CDI
Výkon
-
Krútiaci moment
-
Spotreba
-
SYSTÉM POHONU
Pohon
2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Typ prevodovky
automatická Duramatic
Uzávierka predného diferenciálu
áno, elektrické ovládanie
Prevody
L / H / N / R, brzdenie motorom
Koncový prevod
kardan
PODVOZOK
Zavesenie predné
nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné
nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom
Odpruženie predné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Odpruženie zadné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Zdvih predný/zadný
254/254 mm
BRZDY
Vzadu
2x hydraulická kotúčová
Vpredu
1x hydraulická kotúčová
PNEUMATIKY
Pneu vzadu
25 x 8-12, Carlisle Badlands XTR
Pneu vpredu
25 x 10-12, Carlisle Badlands XTR
ROZMERY, HMOTNOSŤ A KAPACITY
Dĺžka
2489 mm
Šírka
1207 mm
Výška
1278 mm
Svetlá výška
279 mm
Rázvor
1473 mm
Suchá hmotnosť
40 kg
Palivová nádrž
20,6 litra
OSTATNÉ VLASTNOSTI
Posilňovač riadenia (PS)
Nie
Ťažná sila
477 kg
Farba
tmavozelená
LEGISLATÍVA A OSVEDČENIE
Homologizácia
Pre 2 osoby
Registračná značka (ŠPZ)
Áno v cene
Vodičské oprávnenie
Skupina B
VÝBAVA
  • oceľové disky
  • homologované ťažné zariadenie
  • navijak WARN RT 30
  • predný & zadný nosič SpeedRack
  • pneumatiky Carlisle Badlands XTR
  • predný ochranný rám
Pridať komentár
  • Nenašiel som žiadne komentáre

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.