Najnovšie komentáre

Velká nespokojnost s mazaním stvorkolky zly servis a zavádzanie zákazníka,vrámci záruky vina na záka... ...
Dobry.Mam zaujem o 4kolku v prevedeni pre dvoch,pevna cesta 70%.Pocul som,ze tento model spada do no... ...
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať aká je v TP napísaná celková
hmotnosť vozíka pre Gladiator X8 pr... ...

ARCTIC CAT 1000i PS MUD PRO

Máte blato v krvi a nič pre vás nie je dosť radikálne? Potom je brutálny MUD PRO 1000i PS s elektronickým posilňovačom riadenia, drsnými pneumatikami ITP MUD LITE XL a neskutočne silným motorom to pravé pre vás.
Tlačiť
ARCTIC CAT 1000i PS MUD PROARCTIC CAT 1000i PS MUD PRO
Základná cena s DPH
11690,00 €
Cena
Predajná cena bez DPH9741,67 €

ARCTIC CAT 1000i PS MUD PRO

Máte blato v krvi a nič pre vás nie je dosť radikálne? Potom je brutálny MUD PRO 1000i PS s elektronickým posilňovačom riadenia, drsnými pneumatikami ITP a neskutočne silným motorom to pravé pre vás.

Zvýšený šnorchel

Zvýšené sanie modelu MUD PRO nielen privádza vzduch do motora, ale závisí na ňom aj životnosť remeňa variátora. Šnorchel zaisťuje aj chladenie priestoru variátora, aby remeň pracoval stále v suchu a neprehrieval sa ani pri dlhej jazde hlbokým bahnom.

Motor 1000i H2 - výkon a spoľahlivosť

. Motor 1000i H2 je obrovský kvapalinou chladený dvojvalec do V, 90°, SOHC, EFI, o objemu 951 ccm s nevyčerpateľnou zásobou sily. Elektronické vstrekovanie zaisťuje čisté spaľovanie s vysokou účinnosťou a okamžitou reakciou na pridanie plynu. Vysokovýkonný dvojvalec pracuje za každých podmienok v optimálnej prevádzkovej teplote vďaka kvapalinovému chladeniu s veľkým chladičom a elektrickým ventilátorom.

Pneumatiky ITP MUD LITE XL

Revolučná šesť- plátnové pneumatiky Mud Lite XL sú konštrukčne rovnaké ako Mud Lite AT, ale majú vyššiu vzorku pre ešte väčší a účinnejší záber a kontrolu na nespevnenom povrchu. Je určená nielen do bahnitého prostredia, ale aj na bežné cesty. Aj v takto rozdielnom prostredí poskytuje plynulú jazdu a výborné držanie s dokonalým samočistiacim účinkom. Mud Lite XL je jedna z najlepších volieb pre úžitkové štvorkolky. Vysoká prejazdnosť bahnitým terénom, nízka váha, tuhá stavba a v neposlednom rade aj dlhá životnosť

Prevodovka Duramatic - automatická

Spoľahlivá automatická prevodovka Duramatic ™ je konštruovaná pre najťažšie zaťaženie. Tento robustný variátor s plynule meniteľným prevodom reaguje okamžite na zmenu otáčok, rýchlosti alebo zaťaženia motora. Prevodovku Duramatic ™ tvoria tri hlavné prvky - primárne (hnacie) spojka, sekundárne (hnané) spojka a ozubený klinový remeň, to všetko ešte doplnené o rozbehovú odstredivou spojku, vďaka ktorej tak môže byť primárna spojka neustále zopnutá, čo zmenšuje opotrebenie hnacieho remeňa. Prevodovka Duramatic ™ má polohy L / H / N / R / P (dopredu / rýchlosť / redukcia / neutrál / spiatočka a parkovanie (u vybraných modelov), a podporuje brzdenie motorom z prudkého kopca.

Elektrická uzávierka predného diferenciálu s elektrickým ovládaním

Ľahko ovládateľná elektrická uzávierka predného diferenciálu umožňuje podstatne zvýšiť trakciu kolies v náročnom teréne, a pritom zachovať ľahké a obratné riadenie. Pri normálnej jazde v režime 4x4 sú predné kolesá poháňané cez otvorený diferenciál prednej nápravy. Ten umožňuje, aby sa v zákrutách mohli predné kolesá otáčať rôznou rýchlosťou a tým zaisťuje jednoduché a ľahké ovládanie. Zapnutím uzávierky predného diferenciálu pri zaradenom pohone všetkých kolies (4WD) maximalizujete trakciu v ťažkom, extrémnom teréne, kde by sa niektoré z predných kolies mohlo začať pretáčať. Sila motora potom ide rovnomerne na všetky štyri kolesá a to vám umožní s dôverou vyjsť, vyšplhať a zdolať akúkoľvek prekážku. Stačí len stlačiť tlačidlo.

Nezávislé zavesenie - dvojité A ramená

Cieľom bolo vytvoriť nezávislé zavesenie kolies s čo najmenším počtom pohyblivých dielov. Robustné vylepšené dvojité A-ramená sú vysoko efektívne v celej dĺžke zdvihu pruženia, absorbujú najtvrdšie nárazy, znižujú ovládaciu silu v riadení a pomáhajú minimalizovať nakláňanie v zákrutách.

Kotúčové brzdy

Výkonné brzdy sú rovnako dôležité ako výkonný motor. Na hydraulické kotúčové brzdy Arctic Cat s vŕtanými kotúčmi, brzdovými strmeňmi s veľkým priemerom piestikov a značkovými pancierovými hadicami SteelFlex sa vždy môžete spoľahnúť pri posúvaní limitov vašich jazdeckých schopností.

Pohon 4x4

Tento elektricky pripojiteľný pohon všetkých kolies vás dostane na miesta, o ktorých ste doteraz mohli len snívať, umožní vám lepšiu trakciu v ťažkých podmienkach a suverénnu priechodnosť extrémnym terénom. Všetky štvorkolky a Side by Side Arctic Cat sú vybavené voliteľným náhonom buď len na zadný (2WD), alebo na všetky štyri kolesá (4WD), popr. v režime 4WD s elektrickou uzávierkou predného diferenciálu. Výhodou elektricky pripojiteľného pohonu predných kolies je, že si ho môžete zapojiť kedykoľvek v predstihu tak ako chcete vy, a nie ako u automatických systémov až v okamihu, keď už sa kolesá pretáčajú.

Náhon 4x4 je oceníte aj v zime, kedy môžete namiesto kolies namontovať snežné pásy a premeniť tak váš stroj vo vysoko účinné snežné vozidlo.

Nosiče SpeedRack

Nosiče batožiny Arctic Cat, to je poctivé železo, žiadny plast. Sú kvalitné, sú odolné, a majú integrované úchytné body SpeedRack ® umožňujúci rýchle pripevnenie príslušenstva. Na predný nosič naložíte 45kg, na zadnom uvezie až 90kg.

Posilňovač riadenia

Posilňovač riadenia uľahčuje riadenie pri nízkych rýchlostiach, vo vyšších rýchlostiach tlmí rany prenášané do volantu. Posilňovač riadenia Arctic Cat je navyše úplne jedinečný vďaka svojmu variabilnému účinku - senzory merajú sily vo volante aj na kolesách. V malých rýchlostiach oceníte ľahké zatáčanie, pri rýchlej jazde zase úžasnú presnosť riadenia.

Priečny stabilizátor

Priečny stabilizátor na zadnej náprave obmedzuje nakláňanie štvorkolky v zákrutách. Pri rýchlom prejazde zákrutou sa hmotnosť štvorkolky prenáša na vonkajšiu stranu, vonkajšie pružiny sa stláčajú viac ako vnútorné a štvorkolka má tendenciu sa odkláňať. Stabilizátor tento pohyb vyrovnáva tým, že zaťažuje aj pružinu vnútorného kolesa a zmenšuje tak nakláňanie štvorkolky. Tým prináša stabilnejší pocit z jazdy a umožňuje vyššiu rýchlosť prejazdu zákrutou s vyšším komfortom.

 

1423684254468
1423684274505
1423684264850
1423684263930
1423684260604
1423684256748
1423684256596
1423684255448
1423684251664
1423684250742
1413539279194
1413539279393
1413539279425

Video:

Video

 

Video:

Video

 

MODEL
Typ
športová / rekreačná /užitková ATV
Ročník
Verzia
Classic ATV
MOTOR
Objem
951 ccm
Typ motora
4takt SOHC, 4 ventily
Počet valcov
dvojvalec
Dávkovanie paliva
EFI
Palivo
Natural 95
Chladenie
kvapalina + ventilátor
Zapaľovanie
CDI
Výkon
75 PS
Krútiaci moment
-
Spotreba
-
SYSTÉM POHONU
Pohon
2x4 / 4x4, elektricky prepínateľný
Typ prevodovky
automatická Duramatic
Uzávierka predného diferenciálu
áno, elektrické ovládanie
Prevody
L / H / N / R, brzdenie motorom
Koncový prevod
kardan
PODVOZOK
Zavesenie predné
nezávislé dvojité A-ramená
Zavesenie zadné
nezávislé dvojité A-ramená s priečnym stabilizátorom
Odpruženie predné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Odpruženie zadné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Zdvih predný/zadný
254/254 mm
BRZDY
Vzadu
2x hydraulická kotúčová
Vpredu
1x hydraulická kotúčová
PNEUMATIKY
Pneu vzadu
25 x 8-12, ITP MUD-LITE XL
Pneu vpredu
25 x 10-12, ITP MUD-LITE XL
ROZMERY, HMOTNOSŤ A KAPACITY
Dĺžka
2154 mm
Šírka
1207 mm
Výška
1270 mm
Svetlá výška
279 mm
Rázvor
1334 mm
Suchá hmotnosť
324 kg
Palivová nádrž
24,6 litra
OSTATNÉ VLASTNOSTI
Posilňovač riadenia (PS)
elektronický, s variabilným účinkom
Ťažná sila
477 kg
Farba
šedo-čierna metalíza
LEGISLATÍVA A OSVEDČENIE
Homologizácia
Pre 2 osoby
Registračná značka (ŠPZ)
Áno v cene
Vodičské oprávnenie
Skupina B
VÝBAVA
 • ALU disky Black Magic
 • posilňovač riadenia
 • vyvýšené sanie MUD PRO
 • homologované ťažné zariadenie
 • navijak WARN RT 30
 • značkový výfuk REMUS
 • predný nosič SpeedRack (nosnosť 45 kg)
 • zadný nosič Speed Rack (nosnosť 90 kg)
 • pneumatiky ITP MUD-LITE XL
 • predný ochranný rám
 • priečny stabilizátor
 • metalický lak
Pridať komentár
 • Nenašiel som žiadne komentáre

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.