Najnovšie komentáre

Velká nespokojnost s mazaním stvorkolky zly servis a zavádzanie zákazníka,vrámci záruky vina na záka... ...
Dobry.Mam zaujem o 4kolku v prevedeni pre dvoch,pevna cesta 70%.Pocul som,ze tento model spada do no... ...
Komentár pre: TGB BLADE LT 1000 EFi EPS
Dobrý deň. Chcel by som sa opýtať aká je v TP napísaná celková
hmotnosť vozíka pre Gladiator X8 pr... ...

ACCESS MAX 650I LT EFi LT

Ľahká-športová pracovná štvorkolka v predĺženej verzií so super cenovkou. Cenovo veľmi atraktívne prevedenie jedného z najpopulárnejších pracovných a užitkových štvorkoliek na trhu s jazdnými vlastnosťami, modernou konštrukciou a kvalitou výroby môže porovnávať s podobnými modelmi renomovaných značiek.
Tlačiť
Základná cena s DPH
6749,00 €
Cena
Predajná cena bez DPH5624,17 €

Ak je vaša priorita pri výbere praktickej štvorkolky a najlepší pomer kvality a ceny, je Access MAX 650i LT FOREST 4x4 jasným favoritom. S predĺženým rázvorom, elektricky prepínateľným pohonom 2x4 / 4x4 a dvomi diferenciálmi, ktoré dokáže zabezpečiť ľahké riadenie a mimoriadne pokojnú jazdu. Cenovo veľmi atraktívne prevedenie jedného z najpopulárnejších pracovných a užitkových štvorkoliek na trhu s jazdnými vlastnosťami, modernou konštrukciou a kvalitou výroby môže porovnávať s podobnými modelmi renomovaných značiek.

Motor

Kvapalinou chladený štvortaktný jednovalec prekvapí veľkou rezervou výkonu a vysokým krútiacim momentom. Elektronické vstrekovanie paliva Bosch zaisťuje optimálnu zmes paliva a ľahké štartovanie pri nízkych teplotách. Valec s keramickou vrstvou pre vyššiu životnosť a lepšie chladenie. Kovaný piest sa vyznačuje vyššou pevnosťou a zvýšenou tepelnou odolnosťou. Vyvažovací hriadeľ eliminuje vibrácie, ku kultivovanej jazde prispieva aj pružne uložený motor a elektrické štartovanie.

Pohon 2WD / 4WD s uzávierkou diferenciálu

Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 je doplnený elektricky ovládanou plne uzamykateľnou uzávierkou predného diferenciálu a nový model 2017 je vybavený dvomi elektricky ovládanými uzamykatelnými diferenciálmi ! Automatická dvojrýchlostná prevodovka CVT so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou, ktorá udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a tým minimalizuje jeho opotrebenie. Výkon motora je na kolesá prenášaný robustnými krížovými hriadeľmi.

Podvozok

Obratný podvozok s vynikajúcou priechodnosťou patrí k najlepším štvorkolkovým podvozkom vôbec. Ľahká a odolná konštrukcia s mimoriadne nízkou hmotnosťou len 305 kg (krátka verzia) zabezpečuje bezkonkurenčný pomer výkonu a hmotnosti. Vysoká svetlá výška a veľká obratnosť vďaka malému polomeru otáčania. Nezávislé dvojité lichobežníkové zavesenie všetkých kolies s veľkými zdvihy perovania a komfortné odpruženie s päťpolohovými nastaviteľnými tlmičmi.

Brzdový systém

Účinný hydraulický brzdový systém s pancierovými hadicami a atraktívnymi tvarovanými kotúčmi na všetkých kolesách zaručuje presvedčivý a presne dávkovateľný brzdný účinok. Pri brzdení z kopca navyše pomáha aj účinná motorová brzda.

Multifunkčný LCD displej

Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky potrebné informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku maximálnych otáčok, kontrolku zaradeného pohonu 2WD / 4WD a zopnuté uzávierky diferenciálu, palivomer, kontrolky smeroviek a mnoho ďalších funkcií.

Osvetlenie

Výkonné predné svetlomety sú vybavené duálnymi šošovkami projektorového typu. Blikače a zadné / brzdové osvetlenie s modernou LED technológiou s vysokou svietivosťou zmenšujúcou spotrebu elektrického prúdu. Nechýba zabezpečovací systém proti krádeži a 12V zásuvka pre nabíjanie GPS alebo mobilu

 

25_1503432025_614
262_1503432025_909
656_1503432024_682
1425506486552
1425506509604
1425506517160
1425506517264
access_max_650_lt
1425506523142

Video:

Video

Video:

Video
MODEL
Typ
užitková / rekreačná ATV
Ročník
2015
Verzia
Predĺžená
MOTOR
Objem
686 ccm
Typ motora
4takt SOHC, 4 ventily
Počet valcov
jednovalec
Dávkovanie paliva
EFI
Palivo
Natural 95
Chladenie
kvapalina + ventilátor
Zapaľovanie
CDI
Výkon
-
Krútiaci moment
-
Spotreba
-
SYSTÉM POHONU
Pohon
2x4 / 4x4
Typ prevodovky
automatická CVT, variátor so spiatočkou
Uzávierka predného diferenciálu
áno, elektrické ovládanie
Prevody
L / H / N / R
Koncový prevod
kardan
PODVOZOK
Zavesenie predné
nezávislé dvojité ramená
Zavesenie zadné
nezávislé dvojité ramená s priečnym stabilizátorom
Odpruženie predné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Odpruženie zadné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Zdvih predný/zadný
-
BRZDY
Vzadu
2x hydraulická kotúčová
Vpredu
2x hydraulická kotúčová
PNEUMATIKY
Pneu vzadu
25 x 8-12 / 6 plášťové MAXXIS BIGHORN
Pneu vpredu
25 x 11-12 / 6 plášťové MAXXIS BIGHORN
ROZMERY, HMOTNOSŤ A KAPACITY
Dĺžka
2220 mm
Šírka
1200 mm
Výška
1252 mm
Svetlá výška
300 mm
Rázvor
1440 mm
Suchá hmotnosť
355 kg
Palivová nádrž
21 l
OSTATNÉ VLASTNOSTI
Posilňovač riadenia (PS)
Nie
Ťažné zariadenie
Áno
Ťažná sila
477 kg
Farba
biela, čierna
LEGISLATÍVA A OSVEDČENIE
Homologizácia
Pre 2 osoby
Registračná značka (ŠPZ)
Áno v cene
Vodičské oprávnenie
Skupina B
VÝBAVA
  • Navijak ATV 3000: spoľahlivý navijak 12 V, s oceľovým lanom a ťažnou silou 3000 lbs má dostatok sily na vytiahnutie štvorkolky z každej nepríjemnej situácie. Navijak ovládate z riadidiel.

  • Oceľové disky

  • Homologované ťažné zariadenie: s úžitkovým Access Max s veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies máte k dispozícii viac než dostatok sily pre ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Pevne priskrutkovaná ťažná guľa prispieva k vyššej tuhosti celej súpravy

  • Zadný nosič batožiny: na praktický zadný nosič z pevnej konštrukčnej ocele s nosnosťou 70 kg naložíte všetko, čo budete potrebovať pre vašu celodennú prácu alebo na dlhom výlete. Povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou zvyšuje odolnosť nosiča proti korózii

 

Pridať komentár
  • Nenašiel som žiadne komentáre

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.