Najnovšie komentáre

Dobry vecer.chcel by som sa informovat ci je mozna vymena starsieho rocniku raptora za novy? ...
Zase zadný nefunkčný samosvorný diferenciál!!! Mohli tam už dať niečo druhé. Zase málo muziky za ve... ...
Velká nespokojnost s mazaním stvorkolky zly servis a zavádzanie zákazníka,vrámci záruky vina na záka... ...

ACCESS MAX 800 LT EPS EFi L7e

Nová vlajková loď ACCESSU prichádza s modernou technikou a jedným z najsilnějších motorov v triede a v predĺženej verzií LT !
Tlačiť
Základná cena s DPH
7949,00 €
Cena
Predajná cena bez DPH6624,17 €

Nová vlajková loď značky Access Motor prichádza s modernou technikou a jedným z najsilnějších motorov v triede. Pridajte k tomu príjemný dizajn s rozsiahlymi svetlami, vyspelými technológiami, vysokou praktičnosťou a spoľahlivosťou a dostanete jednu z najpozoruhodnejších ponúk na trhu. Obratný podvozok presne reaguje na povely riadenia, jazda je veľmi príjemná a pohodlná. Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 s uzáverom predného diferenciálu sa poradí s každou terénnou výzvou. Bohatá štandardná výbava zahŕňa atraktívne 14 "hliníkové kolesá, moderné LED osvetlenie, ťažné zariadenie, navijak 2500lbs a robustný nosič lode vpredu i vzadu.

Najsilnejší motor v triede !

Motor v modely MAX 800 EFI je nielen najsilnejším motorom značky ACCESS, ale aj jedným z najsilnějších jednoválců na trhu. Vynikajúci štvortaktný jednoválec 781cc má viac ako dostatočnú silu, mohutný točivý moment a vysokú ťažnú silu. Vyvažovací hriadel spoľahlivo potlačuje nepríjemné vibrácie a dáva motoru kultivovaný beh. Optimálne zloženie zmesi, nízka emisia a ľahké štartovanie pri nízkych teplotách zabezpečuje spoľahlivé elektronické vstrekovanie paliva Bosch.

Elektrický posilovač riadenia

Elektrický posilovač riadenia znamená istotu a pohodlnú a bezpečnú jazdu. Pomocou posilňovača je manévrovanie v ťažkom teréne a pri pomalej jazde jednoduché a ľahké. Posilovač prístup zároveň funguje aj ako tlmič nárazov do riaddíka a zvyšuje tak bezpečnosť jazdy: ak narazí na predné kolo na skrytý kameň alebo dieru, úder vám nevytvorí rukoväte z ruky, pretože väčšina energie zachytí posilňovač

Pohon 2WD / 4WD s uzávierkou diferenciálu


Elektricky prepínateľný pohon 2x4 / 4x4 spoločne s elektricky ovládanou uzávierkou predného diferenciálu vás dostane z akejkoľvek šlamastiky. Optimálnu trakciu zabezpečuje automatická dvojrýchlostná CVT prevodovka so spiatočkou, motorovou brzdou a odstredivou spojkou. Prevodovka zároveň udržuje optimálne napnutie hnacieho remeňa a minimalizuje tým jeho opotrebovanie.

Príjemný podvozok


Obratné riadenie a úžasná priechodnosť terénom radí podvozok Accessu Max 650i k najlepším čtyřkolkovým podvozkom vôbec. Ľahká a robustná konštrukcia s nízkou hmotnosťou dáva štvorkolke vynikajúci pomer výkonu a hmotnosti. Veľká svetlá výška, vysoká obratnosť a veľmi malý polomer otáčania. Nezávislé zavesenie všetkých kolies s dvojitými lichobežníkovými ramenami a veľkými zdvihy perovania; komfortné odpruženie s päťpolohové nastaviteľnými jednotkami.

Brzdy na všetkých kolesách


Účinný čtyřkotoučový brzdový systém s tvarovanými kotúčmi na všetkých kolesách a pancierovými hadicami zaručuje presvedčivý a ľahko dávkovateľný brzdný účinok. Pri schádzaní kopca vám navyše pomáha aj účinná motorová brzda.

Multifunkčný LCD displej


Prehľadný multifunkčný LCD displej poskytuje všetky informácie: digitálny rýchlomer, analógový otáčkomer, hodiny, celkové aj denné počítadlo kilometrov, počítadlo motohodín, kontrolku EFI, kontrolku obmedzovače otáčok, kontrolku pohonu 2WD / 4WD, kontrolku uzávierky diferenciálu, palivomer a kontrolky smeroviek.

Moderné osvetlenie


Veľkoplošné predné svetlomety premení noc v deň. S duálnymi projektorovými šošovkami a LED svetlami pre denné svietenie sú tieto moderné svetlomety zároveň účinné aj atraktívne. Zadné a brzdové svetlá s technológiou LED majú vysokú svietivosť a vďaka vysokej účinnosti aj veľmi nízky príkon.

 

800LT_EPS_white_bok_01_1503433558_940
800LT_EPS_black_front_01_1503433558_590
MAX660i-EPS_TransAsia_zb_01_web_1478812136_402
max_transasia_004_1478812128_800
brakes_1503433025_456
max_ta_650_light_1503433024_506
4x4_1503433024_967
engine_0_1478812131_796

Video:

Video

 

Video:

Video

 

MODEL
Typ
užitková / rekreačná ATV
Ročník
2015
Verzia
Classic ATV
MOTOR
Objem
781 ccm
Typ motora
4takt SOHC, 4 ventily
Počet valcov
jednovalec
Dávkovanie paliva
EFI
Palivo
Natural 95
Chladenie
kvapalina + ventilátor
Zapaľovanie
CDI
Výkon
37 kW / 5000 ot./min
Krútiaci moment
55 Nm
Spotreba
-
SYSTÉM POHONU
Pohon
2x4 / 4x4
Typ prevodovky
automatická CVT, variátor so spiatočkou
Uzávierka predného diferenciálu
áno, elektrické ovládanie
Prevody
L / H / N / R
Koncový prevod
kardan
PODVOZOK
Zavesenie predné
nezávislé dvojité A ramená
Zavesenie zadné
nezávislé dvojité A ramená
Odpruženie predné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Odpruženie zadné
nastaviteľné olejové tlmiče - 5 stupňov tuhosti
Zdvih predný/zadný
-
BRZDY
Vzadu
2x hydraulická kotúčová
Vpredu
2x hydraulická kotúčová
PNEUMATIKY
Pneu vzadu
25 x 8-12 / 6 plášťové MAXXIS BIGHORN
Pneu vpredu
25 x 10-12 / 6 plášťové MAXXIS BIGHORN
ROZMERY, HMOTNOSŤ A KAPACITY
Dĺžka
2250 mm
Šírka
1200 mm
Výška
1252 mm
Svetlá výška
300 mm
Rázvor
1260 mm
Suchá hmotnosť
305 kg
Palivová nádrž
21 l
OSTATNÉ VLASTNOSTI
Posilňovač riadenia (PS)
Nie
Ťažné zariadenie
Áno
Ťažná sila
477 kg
Farba
biela, čierna
LEGISLATÍVA A OSVEDČENIE
Homologizácia
Pre 2 osoby
Registračná značka (ŠPZ)
Áno v cene
Vodičské oprávnenie
Skupina B
VÝBAVA
  • Navijak ATV 3000: spoľahlivý navijak 12 V, s oceľovým lanom a ťažnou silou 3000 lbs má dostatok sily na vytiahnutie štvorkolky z každej nepríjemnej situácie. Navijak ovládate z riadidiel.

  • Hliníkové disky kolies 

  • Homologované ťažné zariadenie: s úžitkovým Access Max s veľkým krútiacim momentom a pohonom všetkých kolies máte k dispozícii viac než dostatok sily pre ťahanie ťažkých prívesov a pracovného príslušenstva. Pevne priskrutkovaná ťažná guľa prispieva k vyššej tuhosti celej súpravy

  • Zadný nosič batožiny: na praktický zadný nosič z pevnej konštrukčnej ocele s nosnosťou 70 kg naložíte všetko, čo budete potrebovať pre vašu celodennú prácu alebo na dlhom výlete. Povrchová úprava kvalitnou práškovou farbou zvyšuje odolnosť nosiča proti korózii.

  • LED Svetlomety

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.