YAMAHA

yamaha-logo-quadmoto

Kto by nepoznal Yamahu ?

Yamaha je značka známa asi každému. Na trhu ponúka motocykle, prívesné lodné motory, vodné skútre, snežné skútre, člny,  závodné motokárske motory, príslušenstvo, oblečenie a mnoho ďalších produktov a samozrejme pre nás zaujímavé ATV.

Širokosprektrálne pôsobenie firmy je zárukou vyspelého výskumu a vývoja produktov, čo sa odráža na vysokej kvalite výroby. U nás ponúkame najúspešnejšie modely ATV, zároveň chceme upozorniť na asi najobľubenejšie štvorkolky série GRIZZLY, ktoré ponúkame za naozaj neodolatelné ceny .

Značku YAMAHA asi netreba zbytočne veľa predstavovať asi každý čo má trocha bližšie k motocyklom vie, že táto značka je lýdrom na svetovom trhu v oblasti výroby a predaja motocyklov, ale aj štvorkoliek. Medzi najoblúbenejšie stroje určite patria modely ako Grizzly alebo Raptor. 

Stojí za zmienku spomenúť model YAMAHA Grizzly, ktorá je najpredávanejšou štvorkolkou 4x4 na svete. Tento stroj  je na rozdiel od niektorých čínských  značiek už niekoľko rokov na trhu a neprechádza každoročnými úpravami! Kvalita spracovania a výkon týchto strojov sú absolútnou špičkou vo svete štvorkoliek. Zo športových strojov určite každý pozná YFM Raptor 700, ktorý svojím výkonom a trvácnosťou chytí každeho za srdce a zistí, že žiadná činská napodobenina nie je Raptor 700. V ponuke máme stroje s homologizačnou prestavbou BORILE, RF MOTO, MOTO STAR, ku ktorým je dodaný COC list - Certificate Of Conformity, na záklde ktorého je možné tento stroj legálne prihlásiť na ŠPZ a TP.

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.