TGB

tgb-logo-quadmoto

Taiwanský výrobca štvorkoliek je na svetovom trhu už od roku 1978

V roku 1965 bola založená firma Taiwan Vespa CO Ltd. na základe talianskeho výrobcu skútrov PIAGGIO a spolupracovali pri výrobe skútrov Vespa a náhradných dielov.  TGB sa stalo prvým výrobcom CVT variátorov v Taiwane pre svetové značkyako PIAGGIO, ROTAX, PEUGEOT, MINARELLI, MORINI, atď. TGB sa stala svetovou značkou a výrobcom skútrov, štvorkoliek, motocyklov, motorov a náhradných dielov, ktoré nájdeme všade po svete.

Variatory TGB sa nachádzajú aj v štvorkolkách CAN AM, ktoré sa zaradujú medzi najvýkonnejšie stroje. Konštrukcia týchto variatorov zabezpečuje veľmi dlhú trvácnosť najmä pri samotných modeloch TGB. Model TGB Blade 550 sa stala najpredávanejšou štvorkolkou v ČR a zároveň získala titul "štvorkolka roka 2010." So strojmi TGB máme bohaté skúsenosti ako so servisom a poradenstvom tak zároveň aj s jazdou na tomto stroji nakoľko sme s nimi odjazdili Quad maratony a získali trofeje. Pre bližšie info určite nás kontaktujte.

 

Táto internetová stránka používa súbory cookies na zlepšenie poskytovaných služieb. Pokračovaním používania stránky súhlasíte s ich použitím.